Bu otopsinin gerçek olduğu hakkında bilgiler var sizce doğrumu?

Film üzerindeki tartışmalar, filmin 28 Ağustos 1995’te dünya genelindeki 28 TV istasyonunda yayınlanmasıyla birlikte doruğa ulaştı. Şüpheci kesim sürekli yeni detaylar bularak filmin sahte olduğunu ispatlamaya uğraşıyordu. Telefonun spiral kordonu, duvardaki saat, ameliyat malzemeleri, hatta doktorların koruyucu giysileri bile bir şeylerin yanlış ve alışılmadık olduğunun bir kanıtı olarak sunulmaya çalışılıyordu. İlk incelemeler olumluydu: duvar saati 1936 yılından beri satılmaktaydı; odada asılı mikrofon 1945’ten beri piyasadaydı. Filmde görülen ameliyat malzemelerinin, 1940’larda otopsilerde kullanılan standart aletler olduğu Amerikan Adli Bilimler Akademisi Başkan Yardımcısı Profesör Cyril Wecht tarafından doğrulandı. ama siz inanmicaksınız her zamanki gibi *?:)

https://www.youtube.com/watch?v=k-hn687wKqI

Güncellemeler:
allah aşkına aklı başında adamlar yorum yapsın.
Milletin kafası karışık nereye yorum yapıcağını bilmiyorlar.

1|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• videoyu açmayım net pakedim az ne var videoda kısaca özetlicek olursanız

0|1
    0|2
    • videoda rusweel olayını bilirsin düşen ufo kazası ordan çıkarılan bir kaç uzaylının otopsi görüntüsü var videolu ve montaj olmadığıda kanıtlanmış kısacası

• Gözleri, yüzü bir tuhaf. Çarpılmış gibi. Yok yok izlemem :D

• lego mu :O çok ilginç

Kızlar Ne Diyor 3

• kemik erimesinden insan cesedi bu
    çok yaşlı kısa boylu kadınlarında öldüklerinde böyle iskelet giibi göründüklerini bildiğimden İnsandır diyorum
    uzaylı olmazmı gayet tabi olur evrende ve dışında tek canlılar bizler değiliz

0|1
    1|1
    • hayır bunlar zayıf değil bu belgeli ispatlı fbl bile gerçek dedi yani öyle düşün

• Otopsi videolarina bayilirim xd

0|1
    0|2
  • evet gerçek olduğunu bende okumuştum bir yerden haklısın FBL, CİA bile kesinleştirdi bizim türkler biraz gerzek anlatma onlara. d

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var ya da yok ama bildiğim tek şey evrende yanlız değiliz. Bu video ya gelirsek gerçekte olabilir olmayabilirde bunu bilemeyiz. Düz mantık konuşmaya gerek yok.

0|2
    0|0
  • Youtube da 100000 milyon benzeri video var candost. Bin de biri gerçek olsa ortalık uzaylıdan, itten uğursuzdan geçilmezdi.

0|0
    0|2
    • usta düz mantıksın bunu kır binlerce var tabiki ama gerçek olan bir tane var.

• Bu benim dayım lan?

0|0
    1|2
  • Farklı neden olmasın yani ben inanırım

0|1
    0|1
Yükleniyor...