Halil Sezai neden bu kadar abartıldı aşırı başarısız , acayip giyinip dikkat çekmeye çalışıyor , ses yok berbat buluyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Halil Sezai neden bu kadar abartıldı aşırı başarısız , ses yok berbat buluyorum siz ne düşünüyorsunuz?
Bir benzeri için (bkz: Nil Karaibrahimgil) >>> bu abla da berbat bir sese sahip..

0|0
15|29

En İyi Erkek Görüşü

• halil sezai uyuz bir snatçı hayko cepkin dinlemeyi yeylerim

0|0
    0|0
    • bende en azından hayko da bir duruş var bence...

• ooof ne diyorsun tabiki :D Has bir adam o :D

• küçük dağları ben yarattım edası yok ukala kendini beğenmiş bir insan değil o şapşi gibi =))

Erkekler Ne Diyor 28

• Sezai'de kendini bulan çok kişi var, ondan olsa gerek :) Saçı başı dağıtmış, depresif havalarda dolananlar bol :)

0|0
    0|0
  • Göreceli kavramlar için, direkt aynı görüşe sahip olmamızı beklememelisin ki seslerinde bir sıkıntı yok ama tarzları konusunda bencede fazlasıyla uçuk, gereksiz

0|0
    0|0
    • Göreceli değil ya aç bir fikret kızılok dinle aynı mı gelecek sana? Cehaletten müzisyen oluyor bu adamlar işte.

• Eee herhalde prim sağlarlar. Toplum 1 haftalık televizyon gündemine, dizisine kendini adapte edip kendi kültür seviyesini oradan ölçmeye kalkarsa, yeni yetmeler şarkıda söyler.

• Giyimi falan pek umrumda değil de, sesi, şarkıları on numara.

0|0
    0|0
  • kıskançlık yapmayalım. halil sezainin sesi on numara

0|0
    0|0
  • herşeyi berbat buluyosunda ünlü olup paraları zulalayan o :) ayrıca halo çok yardımsever bir adammış çeşitli hayır kurumlarına bağışlarda bulunuyomuş diye duydum.. ama bende hiç sevmem :))

0|0
    0|0
    • Para kazanmak kolay önemli olan hakkıyla almak olmalı.

• Halil Sezai yorumuna katılıyorum ama Nil başarılı bence.

0|0
    0|0
  • Sesi iyi adamın

0|0
    0|0
  • Dinleyenlere sormak lazım dicem ama onlar da neden dinlediğini bilmiyodur :D

0|0
    0|0
  • Zevk ve renk tartışılmaz sana göre öyle bana göre ikiside iyi birer sanatçı.

0|0
    0|0
  • halil sezai mi o kim.. hiç dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Adamın sesi tam rakı içerken dinlemelik.

0|0
    0|0
  • Mangonun teki yaa sözde farklı tarz olmanın peşinde ama sıçıp batırıyo farklı tarz adam arıyosanız teoman var bunların içinden geçer :)

0|0
    0|0
  • nil çok yetenekli bir çok konuda
    halil sezainin de kendine has bir rengi var gizemli hoş
    kıyafet başarısız evet ergenler gibi dikkat çekme eğilimi var sanki

0|0
    0|0
  • bende beğenmiyorum lakin beğenen onlarca insan varken, saygı duymamız gerekiyor.

0|0
    0|0
  • al bendende o kadar ama o ısyan sarkısını seven bı o kadarda ınsan var zevk meselesı galıba :)

0|0
    0|0
  • Ses yok mu... sana ne desem bos ama bir sarki onerebilirim Barbaroa Hayrettinden " Ben sizin babamızım"" sen bunu dinle

0|0
    0|1
  • Saçmalama ayten..

0|1
    0|0
  • iyide baba sana niye battı bu dinleyen dinliyor seven seviyor sanane :)

0|0
    0|0
    • Sadece gıcık oluyorum ekranda gördüm de.. Cehalet görünce kızamaz mıyım :D

• Po f kızsınlar umurumda değil. Rönesans döneminden itibaren neredeyse tüm müzik tarzlarını dinlemiş sanata duyarlı biriyim. Cahiller yapcak brşey yok. Halil Sezai ye müzisyen dersek neler gelmiş geçmiş onblara haksızlık yaparız.. Ve ben bunu istemiyorum. Kavga da ederim. Bomboş ve salaklar :D

• tamam şampiyon

• Sen Nil'e de kotu dediysen.
    Cevap vermeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • https://www.youtube.com/watch?v=9yKk-3TD7tk şunu dinle bir de öyle konuş.. böyle müzisyenler var , Türklerden ezginin günlüğü var yeni türkü var bulutsuzluk özlemi var fikret kızılok var neşet ertaş var erkan oğur var kerem görsev var candan erçetin var bunlar varken nilimn adı bile olamaz. Çocuk sesli bir abla sadece :P ;Hadi bunları bile geçtim dunyada nice enci gırtlaklı ccaz blues icra eden kadın var...

• https://www.youtube.com/watch?v=Z3DKKBQMH9o al bir şunu dinle de gör müzisyen nedir. Bu adamlar varken gidip salakların seçilmesi... Acı ya :D

• Sus kız sen ne anlarsın.
      Ac bir Müslüm onu dinle 😂

• Bide Mabel matiz var onda da ne ses var ne tip ama adamı seviyorlar.

0|0
    0|0
  • Müzik evrenseldir bacım

0|0
    0|0
  • Helal olsun Nil ve Halil yemin ederim söylesem 10 değil 1000 basarım abartısız

0|0
    0|0
    • tabiki. Nilin salak salak çocuk şarkıları var :D Anlamsız anlamsız :D

• Aynen :D

• Onu anladım da dinleyenleri anlayamıyorum :-/

• katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • Şu anda soner sarıkabadıyı da öyle paran çevren var ise ünlüsün.

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler diye bir söz var hatırlatalım bu arkadaşa

0|0
    0|0
  • Türkiye cahil bir sisteme sahip, cahil bir toplum, üniversiteler dahil hepsi cahil bir koyun, halil sezai'den yüzlerce var amatör sanatçılar, dikkat çekmek için şarlatan gibi olman birazda sesinin olması yeterli oluyor türkiyede. Gerçek sanatçı kim die sorsan Cem adrian derim diğerlerini çöpe at.

0|0
    0|0
  • zevkler renkler ben zaten hiç bir ünlüden haz etmem bu kadar para kazanmaları da normal değil tıpkı futbolcular gibi, ama işinin erbabı olana da lafım yok orası ayrı bir zeki müren de yetimez daha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• yanlış düşünüyorsun çünkü müzik böyle boirşey değil aynı zamanda hissetmen gerekiyor. önceden bende senin gibi düşünüyordum sonra hissetmeye başladım. mesela birini seversin o şarkının sözlerinde onu bulursun o şarkı normalde açıp dinlemeyeceğin bir şarkı olsa da artık en çok sevdiğin şarkılardan biri olmuştur örn. https://www.youtube.com/watch?v=bATzD6fd8Yc
    gibi

0|0
    0|0
  • Sesi güzel degil ama tarziyla bence basarili oldu, öbür sanatcilardan bir farki var sonucta.

0|0
    0|0
  • bir balgam atsa sesi düzelecek.

0|1
    0|1
  • Halil sezai ve nil karaibrahimgili ayni torbaya koymak sacmalik. Halil sezai candir. Icine dokunmayi basarir. Adamin kendine has bir tarzi var. Klasik ve basit "sanatcilar" gibi ordan oraya hoplamiyo en azindan...

0|0
    0|0
  • katilmiyorum haili sezai filmleri ve muziklerile basarili asiri oldugu dogru ama asiri duygusal sanatci kimligini ve oyuncu kimligiyide diger soytarilardan daha basarili

0|0
    0|0
  • sen hiç dertliyken dinlememişsin heralde Halil Sezai'yi

0|0
    0|0
  • başarısız olduğu kanısına nerden vardın? hayır buna sen nasıl karar verebilirsin? hani sadece sesini beğenmiyorum desen anlarım.

o başardığına inanmışsa başarılıdır. birinin başarılı olup olmadığı o kişinin kriterlerine bağlıdır, başkasının değil.

0|0
    0|0
    • Genel mğüzik kalitesine bakarak birşey ssöyleyebilirim. Parçalarının sıradanları , duyduğum enstruman sesleri onların çalış kalitesi , söyleyen kişinin ses tonu ve sesinin güçlü olup olmaması, özgün müzik yapıp yapmaması, şarkılarındaki söz anlamlar... Bunlar hep bir parametredir Halil sezai ye müzisyen dersek Fikret kızılok ne olacaktı?

• sen kaliteli bulmuyo olabilirsin, sıradan gelebilir. ama bir başkasını tam tersine fazlasıyla etkileyebilir. fikret kızılok falan farketmez, ben halil sezai için değil genel olarak konuşuyorum. hitap edip etmeme meselesi.

• işte cehaletten bunun açıklaması yok. Çok müzik dinledikçe insan artık anlayabiliyor. Hitaptan öte artık kulağın gelişiyor ve sıradan geliyor hep bu tarz tınılar.. O yüzden sadece. Serdar ortaç 'a ya da bu tarz ünlülere kimse saygı duymamı ve sevmelerini haklı bulmamı beklemesin. Müzik dinlememişler :D Cahiller derim :D

• Ben seviyorum insani bir anda melankolisinin etkisine alabiliyor

0|0
    0|0
  • Ben tam tersi düşünüyorum. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi..

0|0
    0|0
  • Halil Sezai'nin blesteleri cok iyi bence anlamli da ama sesi icin guzel seyler diyemem..

0|0
    0|0
  • Yo ben çok begeniyorum sahsen ikisinde.

0|0
    0|0
  • Nilin sesi kötü ama yetenekli. Halil sezai konusundan katılmıyorum malesef. Çok iyi. Severim.

0|0
    0|0
  • Ve hapcı :/

0|0
    0|1
    • Adam birer sanatçı hanımefendi sen sadece sesini dinlersin, özel hayatına karışamazsın

• Sevmiyorum ama isyean diyerek kendini zorla meşhur etti

• Bende geçenlerde konserine gitmiştim evet;
    1. 1saat geç geldi
    2. devamlı podyumu terk etti, başkasına şarkı söyletti
    3. oturdu su içti kahve içti biz onu seyrettik
    4. etek giydi dediğin gibi.. baya bir değişikti
    5. isteksiz söyledi parçalarını
    6. ne söyliyeceğini unuttu
    7. bla bla bla
    kare;

http://i.hizliresim.com/k17LQv.jpg

Son not: adam yorulmuş anlıyacan sağa sola koşturmaktan.. ciddiye almıyor belki ama şarkıları güzel :)

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ve dinliyorum arkadaş.
    Adamın kendine has bir tarzı var, özenti değil.
    Zevkler ve renkler tartışılmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...