Erkeklerde aradığınız fiziksel özellikler neler?

Bayanlardan cevap bekliyorum lütfen

Erkeklerde aradığınız fiziksel özellikler, vücut yapısından göz rengi tercihlerine kadar mümkünse.

Giyiniş tarzı nasıl erkeklerden hoşlanırsınız resim verebilecek varsa resim koyarsa daha güzel olur yoksada tarif etsinler lütfen.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Boy 1.80

Kilosu normal olsun..

Koyu renk gözler bana daha çekici geliyor.. Giyim tarzı hakkında birşey söyleyemem çünkü bu yakışma meselesidir. Spor giyim yakışıyorsa spor giyinsin.. Ya da daha resmi :)

Ama tabii ki herşeyden önemlisi kişilik.. Karaktersizlik bir insanın dışına da yansır :)) Özellikle dürüstlük çok önemli :)

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim, sen dışında herkes fiziksel özelliklere takılmış kişilik kavramına kimse değinmemiş, en güzel cevap ödülünü sen hak ettin :)

Kızlar Ne Diyor 5

• bunun bi standartdı olamazki . sarışındanda hoşlanabilirim , esmerden de. mavi gözlüdende , yeşil gözlüdende.

şüphesiz bir çok kız için yakışıklı sayılabilecek erkek ise => jesse metcalfe

0|1
    0|0
    • ben genellerinin Taylor Lautner tarzı erkeklerden hoşlandığını düşünüyordum :)

• taylor çok çocuksu

• :) hmm sempatik ve güzel bir vücut yapısı olduğu için genelde Taylor cevabını aldımda :)

• link cok yakisikli olmali

0|0
    0|0
    • Bu tarz erkekleri hayal edersen,bulabilirsin ama TerbiyesizKadın arkadaşımız gibi fazla hayal perest değilsin en azından :)

• benim sevgilim zaten yakisikli yani buldum

• Adam olsun tatlı olsun sempatik olsun .

muslerayı ben çok tatlı buluruyorum mesela .

mert günok ta tatlı.

ya da kalecilerle sorunum var herneyse.

mümkünse siyah büyük gözlü olsun .

0|0
    0|0
    • fiziksel özellikleri çok net saymamışsın ama, kişilik hakkında biraz bilgi vermişsin, yinede teşekkürler :)

• Ronaldonun tipi

0|0
    2|1
  • sim siyah saclar kara gözler kirli sakal mümkünse tenide esmer olsun çikolata gibi ortalama .175-180 arası sıkı vucutlu uzun kirpikli biçimli dudakları olan ahhgg ahggg ...verdim siparişimi :D

0|0
    1|0
    • bildiğin orman kaçkını sipariş etmişiniz :)))

• Yaşın küçük :)

• yorumun için teşekkürler Magic_- japonlara siparişi verdik :D

BayÇokBilmiş burası bir jigololuk sitesi değil, karşılıklı bilgi alış verişi yapılan ve sorunlara çözüm aranan bir site hatırlatayım dedim ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• ben sana söliyim bayana niye soruosun..1.85-90 boy..geniş omuz iri vücut..kalın kollar yagsız karın adonisler belirgin..kirli sakal..fabrikatör oglu tercihen, altda güsel bi araba..ama neyi çözemiolar biliomusun? bu tiplemeyle takılmk için 1.80 boy, 110 cm bacak boyu, yanık ten, poponun üstünde bi ters ejderha dövmesi, kalkık butun, gram yagsız bi vücut, şişik elmacık kemikleri ve botokslu bi dudak lasım..anafikir ne yani? istemek bedava bnde ferrariyle melissa sattayı istiorum..

0|0
    1|0
  • kızlar südyen takabilen erkekleri tercih ediyor memesi büyük olanları

0|1
    1|1
    • saçmalamaya gerek yok, sorum ortada bayanların aradıkları özellikleri görüşlerini sordum.

• ee bende onu söyledim imaları anlamıyormusun bak ne gösteriyeyim o zaman : link kim saçmalıyor anla ve lafını bil konuş

• kaslı erkeklerden hoşlanıyorlar südyen takanları değil ;)

• Kol, omuz, göğüs, kanat kasları olsun.

Saçları kısa olsun.

Boyu 183'ün üzerinde olsun.

Göz rengi çok önemli değil ama renkli olması (mavi, yeşil) tercih sebebi.

Oturup kalkmasını nerede nasıl davranacağını bilsin.

Beni korusun, kollasın laf getirmesin.

Çok değil ama ilgilensin benimle. Sürprizler yapsın. Hafifte maço olsun.

Yatakta iyi olsun. Sert olsun.

Güzeel giyinsin öyle dar paça falan giyinmesin. Yakışanı giysin.

falan filan...

0|1
    0|2
    • cevağ için teşekkürler süper modum :)

• den_eme, boş konuşma annem.

• den_eme saçmalamayı kes hayalimdeki erkeği aramıyorum bayanların aradığı erkek tarzını sorguluyorum, cıvıklığın alemi yok, ılık mısın? ! :@

Yükleniyor...