Linkin Park Chester Bennington?

Chester Bennigton gibi sesim var ama nefesim onun kadar kuvvetli degil mesela Bleed it out u soylerken acaip zorlaniyorum ve detone oluyorum. Crawlingte zorluyor ve What İ've done felan hep bu nefes yetmezliginden harap oluyor. Ustelik bu sarkilari soylerken cok fazla bagiriyorum. Sorularim nefesimi nasil kuvvetlendirebilirim ve bogazima ses tellerime zarar gelir mi?(Sarki soylerken kipkirmizi oluyorum boynumun sağ tarafindan 2 parmak kalinliginda ses teli belli oluyor)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Chester gibi ses var ama kulanamıyor yazık 😕😕

0|0
    0|0
    • Evet kullanamiyorum ve sizden ovgu ya da hakaret yerine taktik bekliyorum san egitimlerine baktim nefesi burundan alin diyaframa verin diyor ama sarkinin ortasinda ben direk agizdan cigerlere veriyorum

• Hakaret mi ediyorum ben yahu, üslubum insanlara fazla sert geliyor galiba. Chester i severim yani ne diyim.

Onun disinda müzik eğitimi bilmem

• Anlasilan benimde uslubum yanlis anlasilmaya musait.. Ovgu ya da Hakaret dedim kisacasi yorum demek istedim

Erkekler Ne Diyor 1

• O ses Türkiye'ye katıl o zaman, eğer gerçekten o adam gibi bir sesin varsa %100 birinci seçilirsin.

0|0
    0|0
    • YGS ye hazirlaniyorum univereiteye girersem 1 saniye dahi durmayacagim katilacam zaten

Yükleniyor...