Hz. Muhammedin ayı ikiye ayırmasına kanıt ola bilir mi?

1967 yılında firlatılan Orbiter-4 uydusundan alınan 67-1805 seri numaralı fotoğraftır. Zamanında Hz. Muhammed (s. a. v.) kendisine ve İslamiyete inanmayanlara bir kanıt olarak bu olayı gerçekleştirdi.. Yukarıdaki fotoğrafı Nasa yıllarca gizleyerek, Peygamber Efendimizin (s. a. v.) en büyük mucizelerinden biri, Şâkk-ı Kamer adıyla bilinen "Ay'ın ikiye ayrılması" mucizesini (İNKAR MAKSATLI) gizlemiştir. gördüğünüz gibi ayın ortasından çizgi geçiyor ve yıllarca NASA bu fotoğrafı GİZLEDİ!

http://i.hizliresim.com/Vg8A7V.gif
Ay'ın dünyadan görünmeyen ara yüzeyinin, uzunluğu 240, kalınlığı ise 8 km olan bir yarık tarafindan kuşatıldığı belirtilmişti. Bu yarığın bariz bir şekilde yükselmiş yan kenarları, Ay'ın ayrıldıktan sonra tekrar birleşmesi sırasında oluşmuş intibaini kuvvetlendiriyordu. Aynı yazıda ilk defa ortaya atılan bir delil de, Modern Astronomi ile uğrasan bütün ilim adamlarınca fevkalâde önemli bir kaynak olarak kabul edilen ve ilmi yönü tartışılmayan birçok kitapta yer alan 311 yıllık Ay Haritasiydi.
http://i.hizliresim.com/pmMj3m.jpg
İtalyan Gökbilimcisi Cassini tarafindan çizilen bu ay haritasında, dünyamızdan görülen ay yüzeyinin tamamını kuşatan tesadüflerle meydana gelemeyecek kadar muntazaman olan bir çizginin varlığı, son derece net bir şekilde müsahade edilmekteydi. Bu çizginin ay'ın ikiye ayrılıp tekrar birleşmesiyle meydana gelebileceğini belirttiği yorumunda, zamanla yapısında değisikliklerin olabileceğini ortaya koydu. Çünkü ay, her an yoğun bir meteor bombardımanına tutuluyor ve 1 gramlık göktaşları bile, en sert kayalarda 30 cm derinliğinde, 60 cm çapında bir çukur açıyordu. Bilindiği gibi bu meteorlardan bazıları koruyucu atmosfer tabakasina ragmen dünyamıza düşmüş, Arizona Çölüne düşen bir tanesi çevresi 5 km'ye ulaşan 174 m derinliğinde bir çukur açmıştı.
http://i.hizliresim.com/n59kdg.jpg

Güncellemeler:
Eksik olmayın.

0|0
38

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...