En sevdiğiniz dizi veya sinema filmleri neler?

en sevdiğiniz yerli veya yabancı dizi,sinema hangisi.özellikle son zamanlarda güzel bir film çekildiğini düşünmüyorum.peki sizin düşünceleriniz neler?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• En sevdiğim yerli dizi Yalan Dünya,yabancı dizi How I Met Your Mother

En sevdiğim yerli film Aşk Tesadüfleri Sever, yabancı filmde Harry Potter serisi

1|0
    1|0
  • film ..more than blue (hüzünden öte) mahkeme kararıyla engelli yazısı cıkıo dns yi değiştir izle. 27 yaşında bi ablaya izlettim resmen ağladı :(

insanın aşka bakış açısını değiştiriyor. kesinlikle izlemelisin:)

dizi ise: city hunter.. bölümleri 3 er 4 er izleddim:)

0|0
    0|0
    • schindler'in listesi ağlamak istiyorsan onuda izle ;) bu arada sen mersinlimisin nen :D

• sen bilirsin panpa, :D ama sırf kore hayranı old. için sölemiyorum, kore hayranı olmasamda ilk basta tavsiye ettiğim filmi tavsiye ederdim:(( izlemelisin:D

• tamam onuda not ettim panpa izlicem :) önceden kankaydı bu ya ne zaman panpa oldu onuda anlamadım ama neyse ortama ayak uydurayım :))

• diziler: how i met your mother, the vampire diaries.

sinema: yıllar geçse de ben Harry Potter'dan vazgeçemem. Hala severek izliyorum :D

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • how i met your mother

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Israrlar aynı soruları soruyorsunuz. Nasıl bir embesilsiniz arkadaş yeter yahu.

- En sevdiğiniz isim

- En sevdiğiniz film

- En sevdiğiniz şarkı

- Sizi anlatan şarkı

- Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır

diye gidiyor.

0|0
    1|1
    • yorumlama sende o zaman! ben bu konuyu görmediğim için sordum ayrıca yakın zamanda çekilmiş yeni güzel bir film biliyormusunuz demişim dimi yakın zamanda ne ifade ediyorsa senin için burdan kimin embesil olduğu ortaya çıkıyor

• "özellikle son zamanlarda" rezil herif ya.

• hadi işine yavrucum hadiii naş naşşş

• şimdiye kadar en sevdiğim dizi Lost, film Vendetta

1|0
    0|0
  • Dizi : Prison Break , The Walking Dead , Game of Thrones

Film : Forrest Gump , Esaretin Bedeli , Ben Efsaneyim , İncepiton

Son zamanlarda genellikle ünlü isimlerle filmler yapmaya çalışıyorlar fakat içeriği boş oluyor. :)

0|0
    0|0
  • suskunlar öyle bir geçer zamanki yalan dünya işler güçler ibreti ailem hiç birisi takip etmem suskunlar ve işlergüçler dışında ama diğerleride güzel diziler

0|0
    0|0
  • Men and black, the Fast & the Furious 5 , best Friends , Offroad ,

Star Wars Altı Karınca and more :**

0|0
    0|0
  • Avrupa yakası dizisi yeniden başlasa izlenme rakoru kırar yalan dünya o kadar güzel olmadı.

0|0
    0|0
  • Dizi olarak eskiden süper baba vardı o bir fenomendi bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...