Fransanın Parisi varsa, bizim de...

Sizce Türkiyenin Aşk Şehri neresi? Fikriniz nedir?

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• Eskişehir hem de kesinlikle Eskişehir .Şimdi neden İstanbul,İzmir v.b değilde Eskişehir diyorum biliyor musunuz ? Çünkü aşk zamanın ağır aktığı ,kargaşanın olmadığı, insanlarının büyük çoğunluğunun aydın ve hoşgörülü olduğu,temiz bakımlı ve ortasından su kanallarının (porsuk çayı) geçtiği güzel şehirleri sever.Aşk heyecanın,maceranın ve dinginliğin bir arada yaşanabildiği güzel şehirleri sever.Ama sakın yanlış anlaşılmasın her yer de aşk yaşanabilir ama Eskişehir de aşk bir başkadır,romantizm had safhadadır.Türkiye'de bir aşk filmi çekecek olsam kesinlikle Eskişehir'i tercih ederdim.

2|1
    0|0
    • kesinlikle bende sana katılıyorum, insan havası suyu bambaşka oranın. heyecan şehvet dorukta oluyor, hiçbişey yapmasan bile gidip adalarda porsugun kenarından ister çimlerde ister banklarda oturursun zaten heryerden müzik sesi geliyor, tugba kuruyemişten alırsn kuruyemişini, oooooooooof mükemmeldir orası, yada kanatlının altındaki kahve dünyası bambaşkadır. zaten Estram ayrı bi hava veriyor oraya

Erkekler Ne Diyor 24

• yemişim istanbulunu ya manyakmısınz siz. kız kulesini izlerken romantik ortamın içine edecek kapkaççı gaspçı tecavüzcü ve bu tür bütün manyakların bulunma oranı %90 o şehirde. saçma sapan konusmayın. aşagıdaki bayan arkadasın dediği gibi Şehr-i Aşk Eskişehir. aşk adası, porsukta gondol turu, adalar, doktorlar caddesi, barlar sokagı, dinlenmek için havelka ya gidebilirsiniz yada muhteşem Haller gençlik merkezine yada adalardaki twentysix cafebara gidin, güzel bi gezinti için kentpark, sonra keyifli bi alısveris için espark, arkasından finali yapın muhteşem eskişehir manzarasını şelale parktan izleyin gün batımıyla. çayınızı yudumlayın. ister kafeye oturun ister ordaki şelaleye çıkın ister çimlerde sevdiğinize sarılıp manzaranın keyfini çıkarın anı yaşayın. güneş battıktan sonrada alın sevgilinizi, her pazar akşamı 222 de piiz çıkıyor ister oraya götürün sabaha kadar eglenin, ister hayal kahvesine götürün. ESKİŞEHİR derim başka bişey demem.

eskisehirhayal kom tr

havelka kom tr

twentysixcafebar kom

eskisehir-bld gov tr/eskisehir_turu_haller.php

ve google amcaya şelalepark eskisehir yazıp görsellere bakın

Not: 4+ exper olmadıgım için linkleri böyle yazabildim, siz noktalarını koyup muhakkak bakın o linklere. bütün saydıklarıma gittim sorunuz olursa yanıtlarım eskisehiri eskisehirli arakdaslardan daha çok gezmişimdir :)

Not: ben eskişehirli değilim çanakkaleleyim. Şehitler ölmez vatan bölünmez.

0|1
    0|0
    • ve söylemeyi unuttum Kanatlı AVM ye de ugrayın muhakkak, yemek yemek içinde doktorlar caddesinde bi lokanta vardı adını tam hatırlayamadm oraya gidebilrsiniz yada fastfood için espark kanatlı olabilr, aparatif için DONAS tavuk olabilr, yada Nihavend restaurant a gidebilrsiniz

• her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim :)

• insallah, seninde hikayeni dinlemek isterim ama :)

• kardeşim diyarbakırdada yaşan aşkı yaşadığın heryer aşk şehridir Aşkın şehri Kalptir ;)

1|1
    0|0
  • Yozgat. Çok seksi bir aşk şehri. Ama sokakta öpüşmeyi denemeyin, ne olur ne olmaz.

0|1
    0|1
  • İstanbul'da aşk başkadır..

0|0
    0|0
  • Antalya ..

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • valla alsancak ta sevgi yolu vardı orası yeter .

0|0
    0|0
  • çorum 2 oldu

0|0
    0|0
  • izmir izmir izmir izmir

0|1
    0|0
  • aslında aşk şehri yok türkiyenin o kadar güzel ve değişik yerleri var ki. ama tabii aşk şehri olarak ben bursada oturuyorum bursa diyorum

0|0
    0|0
  • İzmir olur heralde. Ankarada aşk yaşarken bi ton laf işitirsin :D İstanbulda da aşkın yollarda geçer

0|0
    0|0
  • hakkari / Yüksekova / Dağlıca

0|0
    0|0
  • erzurum soğuk gecelerin sıcak şehri:)))

0|0
    0|0
  • Oha tartışmasız istanbuldur

0|0
    0|0
  • Malatya.. Neden dersen kayısısı meşhur..

0|0
    0|0
  • Şereflikoçhisar

0|0
    0|0
  • Çorum.

0|0
    0|0
  • istanbul istanbul ve istanbul...

0|0
    0|0
  • Hakkarimiz var

0|0
    0|0
  • Eminönü :D

0|0
    0|0
  • muğla

0|0
    0|1
  • Çok güzel bir soru tebrik ederim. Tabi aşk şehri her yer olabilir sevgilin nerede ise aşk şehri orası olur.

0|0
    0|0
  • İstanbul'umuz ve kız kulesi var tabi ki..

0|0
    0|0
  • Yozgat...aşk yaşanabilecek daha iyi biyer düşünemiyorum

0|0
    0|0
    • Yozgatı görmesem inanırım :)

• yozgat'a bi de sevdiceğinle gel, bi de onunla beraber el ele göz göze gez bu aşk şehrinin sokaklarını...işte o zaman anlayacaksın

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...