Yarın ergenler doluşmadan biz eskileri bir yad edelim mi?

çalışkan mıydınız tembel mi? sessiz miydiniz haylaz mı? nasıl bir öğrenciydiniz? ben hep takdir alırdım sınıfta okulda hep çalışkandım. çok konuşup espiri yapan ders kaynatan biriydim. kızlarla konuşmazdım hiç beni sevmezlerdi kevaşeler :D peki siz nasıldınız?

0|0
2518

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• matematik hariç derslerim iyiydi ama çok çok utangaçtım hiç atılgan ve ön planda olmazdım ve çok korkardım hocalardan ama arkdşlarımla çok eğlenirdim ve fena kopya çekerdik sınıfça çok komik anılarmız oldu bu konuda :D

0|0
    1|0
    • lisedeki kopya ne ki. ünide az kalsın okuldan atılacaktık :D

• uni ortamım berbattı ya yurt dısında oldugm ıcın hıc ole cılgınlık ve arkdslıklar kuramadım :/

• burada da öyle bakma sen :(

• sessiz çalışkan geometriyi çok severdim sınıfın 30-35 aldığı bir sınavda 75 almıştım hoca o sınavdan sonra zeka testi çözdürmüştü

0|0
    0|0
    • vayy seni seni :D ben de hep kimsenin çözemediği soruları çözer 100 alırdım :D

• calıskandım sessiz utangac bir cocuktum ama lisede baya konuskan olmustum universitede orta halliyim:)

0|0
    0|0
  • Fazla caliskandim sanirim. Varsa yoksa ders. Neyse ki işe yaradi. Pisman degilim :))

0|0
    0|0
    • tıpa mı gittin? türkiye derecesi yaptın mı :D

• Ne kadar yakin sayı alayim :D

• 12-13 binlerde gibi :D

• ılkokul hayatım boyunca 9 taktır 1 tesekkur belgem var lısede gene almıslıgım olmustu ınek degıldım ama duzenlı calıskan bı ogrencıydım genelde sessız sakındım :)

0|0
    0|0
  • ben çalışkan sessiz biriydim. kopya bile çekemezdim.

0|0
    0|0
  • Kendi halimde, dersleriyle ilgilenen bir ogrenciydim

0|0
    0|0
  • son sınıftayım :D

0|0
    0|0
  • Derslerim cok iyiydi. En arkada otururdum. Biraz firlamaydim

0|0
    0|0
    • boyun uzun diye tabi en rkaya oturturlardı seni :D

• Yok be :D

• en arkadakiler genelde tembel olurlar ben arkaya konuşmaya uyumaya giderdim :D

• Ben usluydum ya. ornek ogrenciydim:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Her dönem 7 zayıfla gelip ikinci dönemde teşekkür alabilen tek inek benimdir galiba. orta sonun ilk yarısında 9 zayıfla geldim diye babam beni kızılcık sopası ile dövmüştü :) ikinci dönem taktir aldım ve o sene meslek lisesi sınavlarını kazanan tek malda bendim :D işime gelirse okuyordum yoksada karı kız peşinde :)

0|0
    0|0
  • Orta karar bir ögrenciydim ben

0|0
    0|0
  • Liseye kafar takdir sonra teşekkür :D

0|0
    0|0
  • liseli yıllarımda tembeldim =)

0|0
    0|0
    • lisede bile hep takdir aldım la ben