Yarın ergenler doluşmadan biz eskileri bir yad edelim mi?

çalışkan mıydınız tembel mi? sessiz miydiniz haylaz mı? nasıl bir öğrenciydiniz? ben hep takdir alırdım sınıfta okulda hep çalışkandım. çok konuşup espiri yapan ders kaynatan biriydim. kızlarla konuşmazdım hiç beni sevmezlerdi kevaşeler :D peki siz nasıldınız?

0|0
25|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• sessiz çalışkan geometriyi çok severdim sınıfın 30-35 aldığı bir sınavda 75 almıştım hoca o sınavdan sonra zeka testi çözdürmüştü

0|0
    0|0
    • vayy seni seni :D ben de hep kimsenin çözemediği soruları çözer 100 alırdım :D

• matematik hariç derslerim iyiydi ama çok çok utangaçtım hiç atılgan ve ön planda olmazdım ve çok korkardım hocalardan ama arkdşlarımla çok eğlenirdim ve fena kopya çekerdik sınıfça çok komik anılarmız oldu bu konuda :D

0|0
    1|0
    • lisedeki kopya ne ki. ünide az kalsın okuldan atılacaktık :D

• uni ortamım berbattı ya yurt dısında oldugm ıcın hıc ole cılgınlık ve arkdslıklar kuramadım :/

• burada da öyle bakma sen :(

• Fazla caliskandim sanirim. Varsa yoksa ders. Neyse ki işe yaradi. Pisman degilim :))

0|0
    0|0
    • tıpa mı gittin? türkiye derecesi yaptın mı :D

• Ne kadar yakin sayı alayim :D

• 12-13 binlerde gibi :D

• calıskandım sessiz utangac bir cocuktum ama lisede baya konuskan olmustum universitede orta halliyim:)

0|0
    0|0
  • Liseye kadar hep en çalışkandım okulda. Liseden sonra sınıfta en çalışkan oldum şimdi de bütlere kalmadan geçebildiğim için çalışkan olduğum söylenir. Yaramazlık yapanların en başında ben gelirdim fakat hiç bir öğretmenim inanmazdı :D sınıfın erkekleriyle aram iyiydi çünkü sınavlardan önce ders çalıştırırdım onlara :D hep sınıf başkanıydım sınıfta ve okulda sosyaldim şimdi de temsilciyim bütün fakülte benim :D tabi fakülte biraz fazla kaçtı kabul en azından bizim bölüm :D

0|0
    0|0
  • Tembel sessiz ve eziktim

Çok kötü geçti, çooooook :/ !

0|0
    0|0
  • Lise sonum bende takdir teşekkürler onur başarı belgeleriyle geçirdim :) Bana da ergen muamelesi yap hadi

0|0
    0|0
    • pis çalışkan ergen seni :D

• karneleri almadınız mı daha akşam babandan da fırça ye :D

• 11de aldım bişey olmaz :D

• ılkokul hayatım boyunca 9 taktır 1 tesekkur belgem var lısede gene almıslıgım olmustu ınek degıldım ama duzenlı calıskan bı ogrencıydım genelde sessız sakındım :)

0|0
    0|0
  • Takdir aliyodum genelde :)) bende sessiz bir tiptim yakin arkadaslarmda bu hic susmuyo derlerdi kimse inanmiyodu tabi :)

0|0
    0|0
  • Derslerim cok iyiydi. En arkada otururdum. Biraz firlamaydim

0|0
    0|0
    • boyun uzun diye tabi en rkaya oturturlardı seni :D

• Yok be :D

• en arkadakiler genelde tembel olurlar ben arkaya konuşmaya uyumaya giderdim :D

• Çalışkan yaramz böcek derdi
    Örtmenim:)

0|0
    0|0
  • hahaha kevaşeler. Ben sessiz uslu ama tembeldim derslerim kötüydü. sevgilim vardı 3 yıl boyunca lise hayatım boyunca hanım hanımdım

0|0
    0|0
    • seninkisi çok garipmiş :D sessiz uslu ve tembel olman ilginç :D

• Sessiz, sakin ve caliskan bir ogrenciydim.

0|0
    0|0
  • Ben usluydum ya. ornek ogrenciydim:)

0|0
    0|0
  • Biraz asabi olduğum için herkes benimle uğraşır sinir etmeye çalışırlar, ögretmenlere dik dik cevap veren sinirni bozan mal gibi ortada kalmasını saglayan ögrenciydim :D keske oyle olmasaydım

0|0
    0|0
    • ovv evlerden uzak ergen öğrenci titpymişsin sen :D

• anlamsız zaten :D almanca bilen birine trkiyede bu espiriyi yaparlar

• Yok ya sen dogru dedin :D simdi bildim herr hausen die beine :D Herr (bey) Hausen (soyadı) Hausen bey yani die beine (bacaklar) Hausen bey bacaklar ! Demek yani :D

• Yaramaz, hiperaktif, çalışkan ve hemen her dalda parmağı olan yetenekli bir öğrenciydim..

1|0
    0|0
    • maşşallah diyelim. senin gibi öğrenciler sınıfı şenlendirir

• son sınıftayım :D

0|0
    0|0
  • Kendi halimde, dersleriyle ilgilenen bir ogrenciydim

0|0
    0|0
  • Köşede sakin kendi halinde takılan o sessiz kızdım ben
    Hep sıkıcı olmuşumdur

1|0
    0|0
  • Çok haylaz biriydim ya :D Sürekli olarak tartışma çıkarma peşinde olurdum. Derslerim iyidi hoştu :D

1|0
    0|0
    • sen yoksa erkeklerle tartışan laf çakmaya çalışan kezban kız mısın :d ıyy kaçın kaçın :D

• Öyleydim bir zamanlar. Çok şükür atlattım._. Yoksa durum kötüydü.

• 2 dakkada nasıl çözdüm seni :D geçmiş olsun diyelim iyi değişmişsin

• ben okula gitmezdim genelde nasıl bitti anlamadım :D

0|0
    0|0
  • ben çalışkan sessiz biriydim. kopya bile çekemezdim.

0|0
    0|0
  • ne caliskan ne tembel :D sessizlerdendim, utangaclik vardi :D

0|0
    0|0
  • /ise yıllarım çok. matraktı ya özledim valla kopya eğlence dersten kaçmaca ama zekiydik ya :)

0|0
    0|0
    • de mi bende özledim valla :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben de lise 3-4 de çaktım durumu genelde takdir teşekkürle geçti eğitim yıllarım
    ama inan hayata hiç faydası yok, o matematikte çözdüğümüz havuz, işçi problemlerinin, kimsayal denklemlerin, fizikteki çarkların
    çarkına tükürüyüm böyle eğitim sisteminin...
    #V

0|0
    0|0
    • Var bence de hepsine gerek yok

• Her dönem 7 zayıfla gelip ikinci dönemde teşekkür alabilen tek inek benimdir galiba. orta sonun ilk yarısında 9 zayıfla geldim diye babam beni kızılcık sopası ile dövmüştü :) ikinci dönem taktir aldım ve o sene meslek lisesi sınavlarını kazanan tek malda bendim :D işime gelirse okuyordum yoksada karı kız peşinde :)

0|0
    0|0
  • Hoclara saygida kusur etmeyen normalde cok konuskan ilkokulda matematik dahisi olan ben orta okulda matematigi karnede 1 bile gordum ama sorun harbi hocadaymis sonradan anladik :D lisede de duz liseye gidip cakalvari bu hareketimi lise 1. ligiyle susleyip 80 ek puani kaptim. ardindan da girdigim hukuk fakultesinde kabus gibi okul hayatinin ardindan 6 yilda mezun oldugumda en buyuk kazancim saglam dostluklarim oldu.. okumak guzel sey be :)

0|0
    0|0
  • Orta karar bir ögrenciydim ben

0|0
    0|0
  • Ukala ama çalışkandım genelde de ilkokulda da lisede de popülerdim. Karşı cins ilişkilerinde hiç sorun çekmedim, dersler konusunda da tabi :)

0|0
    0|0
  • Dönemin liselere giriş sınavı olan 'OKS'ye gireceğim gün stresten uyuyamayınca iki sevgilime birbirilerinin numaralarını verip telefonumu kapattığım doğrudur.

0|0
    0|0
  • lise fenomenliğim öndeydi :D ders lerim orta dereceydı. yazılılarda kızlar yardımcı olurdu sagolsun lar :))

0|0
    0|0
  • Ağır abi takılır, arkadaşlarımı seçer yerine göre çalışkandım :D ah şimdiki kafam olsa ne ağır abiliği :D

0|0
    0|0
  • okulu hiç sevmedim hala sevmiyorum yozlaşmış öğretmenleri ve eğitim sisteminden nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • ben de çalışkandım, herkesle muhabbet etmezdim ama çok ıyı arkadaşlarım vardı

0|0
    0|0
  • Okuldan kaçardım, ders çalışmaz ve derste uyurdum. Bol bol devamsızlık yapardım 😂:-D

0|0
    0|0
  • asosyal öğrenci :D

0|0
    0|0
  • Ne çalışkan ne tembel sessiz sakin kendi halinde efendi vs. Vs.:D

0|0
    0|0
  • Gündüz sevisenler dolusacak buraya bugün

0|0
    0|0
  • Lise hytı göremedik idmalardan