Fazıl Say ve ülkemizdeki yeri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye'den çıkan nadir yeteneklerden olmasına rağmen hakkettiği değeri görmüyor bence. Dünya'nın geri kalanında bile kendi ülkesinden daha çok saygı duyuluyor adama..

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eşek ne anlar hoş laftan hesabı, bu ülkenin neyine Fazıl Say, adamı anlayamıyorlar, ingiliz, italyan, fransız vatandaşlık tekliflerini reddetti, o ülkelerin vatandaşlık teklifini kabul etse bambaşka yerlerde olup hak ettiği değeri görürdü ama bizim ülkemizde maalesef Fazıl Say gibilere yer yok, belki o da öldükten sonra değerlenen sanatçılar kervanına katılır..

Bonus https://www.youtube.com/watch?v=VTzHCfO7stA

1|0
    0|0
    • Kesinlikle. Çoğu kişiden daha milliyetçi olmasına rağmen ülkeden kovulması da ayrı ironi..

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiye de bu tarz müzikten anlayan ve hoşuna gidenlerin parmakla gösterilecek kadar az olmasıyla ilintili.

1|0
    0|0
  • Fazıl Sayın saygı beklemesi için önce kendi ülkesine saygı gösterecek en önemlisi bu ülkedeki farklılıkları kabul edecek farklılıkları kabul etmediği gibi kendi farklılığına saygı beklemeside ayrı bişey bütün bunlar sanatının önüne geçti. sadece sanatıyla meşgul olmalı sanatçı siyasi kimliğini dünya görüşünü deşifre etmemeli ettiğinde çıkacak sonuçlarda böyle olabilir. misal onun hayranı olan birisi ama ideoloji olarak çok farklı olan birisi bu fazıl saydan kinini kusan fazıl saydan sonra ondan nefret edebilir bu nefret edenin değil sanatçının suçudur. buna bir çok sanatçı ismi ilave edilebilir. ama asla belli etmeyenler ama aslında tahminde edilir dünya görüşleri ama belli etmediler bu yüzdende sevmeyeni yoktur Kemal Sunal Şener Şenin ama nefret edeni çoktur levent kırca müjdat gezenin

0|0
    2|0
  • görüşleri yüzünden bende sevmem şahsen ama kişiliği değil yaptığı işi ilgilendirir beni hammamizade ismail dede efendi nin yine bir gülnihal aldı bu gönlümü isimli eserinim bir caz varyasyonunu çalmıştır ki mest olup takdir ettim kendisini

0|0
    0|0
    • İnanç ve kişiliği birbirine karıştırmayalım lütfen. Fikirlerini sevmemenize rağmen sanatına saygı duymanız çok güzel bir şey.

• imlaya önem vermeyi bir öğrenrmedim ben umursamam aslında aman her neyse iyi akşamlar :)

• fazıl say sülalesine sayyyyyyyy

0|0
    1|0
  • ateist olarak bilindiği için heralde yok yüzden seveni yok galiba o yüzden

0|0
    0|0
  • Yrn metrobüsteki yerimi düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...