Kadikoy'de Gezilecek Yerler Nelerdir?

Kadikoy'e hep inerim ama hep de bilindik yerlere giderim. Bu aralar arkadaslarimla yine gidecegiz ve degisik yerlere gitmek istiyorum. Nereleri onerirsiniz? Mumkunse Nargile Cafe tarzi yerler olmasin cunku o kadar duman icinde olmayi sevmiyorum. Iyi aksamlar. ^-^

0|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bahariye Caddesi bitiminde Moda İlkokulunun oradaki Rumeli Çikolatacısı'na ve Moda'ya çıkıp Moda Burun'a gidebilirsiniz.
    Kahve içmek için iki mekan da enfestir kanaatimce.
    Sevgiler..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kadıköy de gezilecek yer üsküdardır

0|0
    1|0
  • bence caddebostan sahile falan gidin adalarda güzel ben sıkılınca sahile ineim hep

0|0
    0|0
  • franz kafka cafeye gidin mudavimiyimdir guzel mekan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadikoyun Yeldegirmeni semtinde cok cici ufak ufak yeni acilan gerek barlar gerekse cafe ler var hepside cok cici ve eglencelidir zaten daha 1 sene oldu. Ali Ismail Korkmaz parkida bulunuyor bu semtte Bunun disinda Balikcilar carsisinin orada da birsuru mekan vardir ornegin nargile icmek fal baktirmak falan istersen idealdir.

0|0
    0|0
  • kafka cafe' nin manzarası nefistir. şarap içip sohbet etmek istersen victor levi şarap evi. Modaya git, tarihi moda iskelesi...

0|0
    0|1
    • kadıköy mekez dışında da nefis yerler var. Bostancı, bağdat caddesi, caddebostan, fenerbahçe, kalamış...

• Biliyorum oralari ama Kadikoy diye karar kilmistik. Alkol kullanmiyorum ama tesekkurler.

• Cilek sokak alisveris icn

0|0
    0|0
Yükleniyor...