İngilizcesi iyi olanlar bakabilir mii?

http://hizliresim.com/ZAzEAk bana bunun çevirisini yapar mısınız?:)) Şimdiden teşekkür ediyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Teknik olarak;

Bir ok yalnızca çekince fırlatılır. Hayat sizi zorluklarla sınadığı zaman sizi daha iyi yerlere getirecek demektir. Umudunuzu kaybetmeyin ve çalışmaya devam edin.

Yazıldığı gibi;

Bir ok yalnızca çekince fırlatılır. Hayat karşınıza zorluklarla geri çektiği zaman, sizi harika bir noktaya (şeye) fırlatacak demektir. Odaklanın ve nişan almaya devam edin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu yazıyor orda

" oku önce kendine sonra çuvaldıza batırcakmışsın. aksi takdirde delici özelliğini kaybedermiş. orta çağın karanlık dönemlerinde okcu birlikler bu yöntemi kullanarak bir çok savaş ve başarı kazanmışlar. fakat bu yöntemin tehlikeli birde yanı varmış. oku kendilerine batırırlarken bir çoğunluğu kendini yaralamış ve savaş alanında etkili olmamışlar. bu sebeple zamanın en alimleri toplanıp bu yöntem için birinci sınıf eğitim vermeyi amaçlamışlar. herzaman olduğu gibi eğitim sırasında zayiatlar verilmiş bazıları birbirlerine okla şaka yaparken öldürmüşler bir çok ocak sönmüş bir çok anne göz yaşı dökmüş. "

1|1
    0|0
    • elfler ok atma konusunda böyle ustalaşmışlar biliyorum bunu

• rica ederim umarım yardımım dokunmuştur. çevirimi paylaşabilirsiniz istediğiniz yerde sorun teşkil etmeyecek benim için.

• Tekrardan teşekkürler:))

• "Ok ancak geri çekilerek atılır. Hayat seni zorluklarla geri çekiyorsa, seni daha büyük bir şeye fırlatacağı içindir. Nişan almaya devam et..."
    -Paulo Coelho

1|0
    0|0
    • Aaa bu söz birine mi aitmiş? teşekkürler..:)

• Ahahahhah biraz öyle oldu ama olsun sende aydınlattın beni. Çok teşekkür ediyorum

• O işin esprisi ya rica ederim tekrardan :)

• :D bak nedıo bılıomusun bu arada ıngılterede yasadım bı artıslımı yapıyımda sora anlatıyım :D asdsad

dıyokı oku sadece gerıye cekerrek yanı yayı gererek fırlatabılırısın :D işte olaylar senı böle dıbe göturuosa gerı cekıosa olumsuz anlamda , bunun bır anlamı var dıo cok ıyı seyler olucak veya basarcaksın hedefıne odaklan dıo :D anladın dımı

1|0
    0|0
  • Ok , geriye çekilerek atılır. Hayat ne zaman seni zorluğa sürüklerse, bu demektir ki seni bir olaya hazırlar (seni uçurmaya yetecek kadar) O yuzden hedef almaya devam edin.(ok u kast ediyor)

1|0
    0|0
  • anlayıp ama tam olarak çevirememek :,(

1|0
    0|0
    • Anladığın kadarını anlatsan da olur:D

• bir ok yalnızca geriye çekilerek fırlatılabilir, hayat seni geriye çektiğinde/sürüklediğinde bu senin için yeni/harika şeylerin başlangıcı olacak, odaklan ve hedef almaya devam et. xd

Kızlar Ne Diyor 1

• Ok yalnızca geriye doğru çekilince fırlatılır, Zorluklarla dolu hayatta sadece odaklan ve amacını koru gibi birşey:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...