Altyazılı filmleri sever misiniz?

》》 Ben çok seviyorum. Görüntülü kitap okuyormusuz gibi. Sizin önerebileceginiz filmler var mı altyazılı?
Sevmeyenlerde film önersin. Illa altyazıli olcak diye bir kaide yok 《《

Şimdiden teşkrler ♡ 😊

Güncellemeler:
Ne çok altyazı seven var. Çok memnun oldum. Tavsiyeleriniz içinde tek tek teskr ederim ^_^ Altyazı sevmeyen film önermeyen arkadaslarmada teskr ederim tabi ^_^
Bissürü film Oldu. Önerilerinizi teker teker izlicem. Izledigimde yorumlarımı yaparm ^_^

0|0
56103

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 102

• Elbette severim. Zira dublaj, filmin içine ediyor. Basitleştiriyor hatta büyüsünü bozuyor...
    Şiddetle tavsiye edilir:
    https://www.youtube.com/watch?v=-FcK_UiVV40

0|0
    0|0
    • Teskrler :)

• ya ben bu hikayeyi biliyordum. zaten meşhur bir hikaye filme uyarlamışlar. filmin ilk 20 dakikasında anladım o olduğunu. filmi arkadaşlarla izliyordum. sonra dedim ha bu buydu filan aslında janenin babası anası jane filan. herkes sözdü bana :D

• ben izliyeyemiyorum onları filme mi bakıcam yazıyı mı okuyacam lisedeyken truva atını izledim alt yazılı o da ingilizce dersinde sonra filme gitim o da alacakaranlık filminin son serisiydi şimdi iki tane film var alt yazılı onlarda sokak dansı 5 ve leon sevginin gücü alt yazılı olduğu için izliyeyemiyorum leon buldum dublaj hiç olmamış çok kötü ya da başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir bilemiyorum onlar öyleliklen kaldı tabi

0|0
    0|0
    • Bak bir zaman sonra alışıyor insan. Mesela ben hem okuyup hem izleyebiliyorm hemde aynı anda. Okuman gelisiyor ve bir sure sonra kelimelerin ilk 3 harfini gordukten sonra tahmin edip okuyorsn :))

• Aynen filme bakıp yazıyı yazıya bakıp filmi kacırıyom hem biz niye TR filmleri izlemiyoruz

• bana göre yabancılar film işinde bayağı bir iyi mesela şundan örnek vermek istiyorum korku filmlerde türk yapımı dabbe şeytan-i racim zehri cin olsun bunları izlemedim baktım öyle bir geçtim ve türk bu koku filmini beceremiyor yani bu korku filmlerini 1 yaşındaki çocuk izleyebilir senaryo filme uymuyor film senaryoya birbirinden bağımsız saçma oluyor tabi ben Türk filmlerinide izlerim yabancı ama bana uyan sevdiğim varsa bir şeyler izlerim ve bu film işini diğer ülkeler türklerden daha iyi yapabiliyorlar sadece korku filmi değil diğer türden filmlerde de öyle ben daha çok yabancı filmleri beğeniyorum benim elimde olsa amerikada okumaya giderdim burada bir pek bir şey de yapamıyorsun zaten orda çok olanaklar mevcut daha kolay ama imkanlar olursa tabi

• "Sadece Sen" izle ^^

0|0
    0|0
  • Altyazılı olması ilk tercihimdir olmasada olur çünkü karakterlerin seslerini duymak daha etkileyici gelir bana.

0|0
    0|0
  • Jan tak hai jaan ve rab ne bana di jodi. bu ikisini izle sonra yenilerini zaten istersin ;)

0|0
    0|0
    • Ahah sende bendensin. Hint filmlerine bayılırım. Dhoom 3'u izledin mi?

• İyi seyirler. memnun oldum bolywood cu bayan ;))

• Bende ^_^

• Ben hiç sevmem yok efendim öyle öne doğru domalacaksın o yazıyı okuyacaksın felan zaten %90 filmin ortasına doğru karışıyor hiç gereği yok dinlemek daha iyi :D

0|0
    0|0
    • Ya aslında alışıyorsun bir zaman sonra

• Orjinal dil herzaman filmin efetklerini ve konuşmaları daha net duymanızı ve konsantre olmanızı sağlar yani bende öyle hatta alt yazılar bile ingilizce unutmamamı sağlıyo tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • En başlarda olurmu öyle şey keyifli olmaz dedim altyazıılı filimi bir izledim film bitince bu film yabancı dilmiydi dedim kendi kendime 😃😃

0|0
    0|0
  • Hiç bir filmi dublajlı izleyemem orjinalliği kaçıyor Incendies tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Severem

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • Boşver filmi The Walking Dead izle mis :D

0|0
    0|0
  • Dublajdan nefret edrım.

0|0
    0|0
    • Ben nefret etmem ama altyazı kadar zevk almam :)

• always. because its more real.:)

0|0
    0|0
  • Alt yazili film ezlemeyi çok severim

The wov tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Tabiki de hayir

0|0
    0|0
    • Hic denedin mi? :)

• Yok ben almiyim sen devam et :))

• Peki ^_^

• alt yazılı filmleri sevmem dört dörtlük çeviremiyorlar.

0|0
    0|0
  • Güzel dublajı varsa izlerim ama ülkemiz de dublaj malum o yüzden altyazılı iyidir

0|0
    0|1
    • Ahah evet :)

• @hayzınborg bence en güzel dublaj animasyon filmlerde. ^_^

• Şimdi güzel kardeşim sinema ve dublaj işine uzak değilim ben türkiyenin hangi konumda olduğunu da iyi biliyorum benim eleştiri de bulunduğum nokta sesleri seçerken dikkat edilmemesi karaktere uygun dublaj yapılmaması

Kızlar Ne Diyor 56

• yerine göre

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ilk seçeneğim altyazılı :)

0|0
    0|0
  • dublajlı olarak izlemem imkansız gibi birsey, ya altyazılı olmalı ya da bildiğim bir dilde konusmalılar :D

0|0
    0|0
  • filmin tadına varmak istiyorsan her zaman orijinal dil alt yazılı olmalı

0|0
    0|0
  • Severim..

0|0
    0|0
  • Inception

0|0
    0|0
  • evet