Kapat

Benim bir dolabım var eski biraz boyamak istiyorum ama üstü cilalı olduğu için neyle boyıycamı bilmiyorum ne tür bişey önerirsiniz atmak istemyorum?

benim bir dolabım var eski biraz boyamak istiyorum ama üstü cilalı olduğu için neyle boyıycamı bilmiyorum ne tür bişey önerirsiniz atmak istemyorum

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• zımpara-astar-boya ve son olarak vernik (çok şart değil)

bu sıralama haricinde boyama yaparsan eğer kullandıkça boya atar..

Örnek dolabın kapısını açıp kapadın tırnağın denk geldi o bölge kalkar (atar)

Köşeler için fırça diğer yerler için rulo kullanırsan iz bırakma az olur.. Sprey boya başta güzel gibi gözükse fazla sıktığın zaman akar (boya ıslak iken) kurumadan düzeltmek gerekir ayrıca sprey boya yapacaksan yapışkan rulo bantlar var (kolay sökülen) boyanın gelmemesini istediğin yer için bunu kullanabilirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer cilalı ise zımpara yapmadan boya yapma boya atar sonra sprey boya ile boyaya bilirsin ve ya ahşap boyaları ile.

0|0
    0|0
  • Yapışkanlı kaplamalar var. İyi işçilikle harika sonuçlar çıkıyor. Boyaya oranla zahmetsiz ve risksiz.

0|0
    0|0
    • denedim ama çok zor oluyo dolap kıvrımlı biraz :D

• Doğru kıvrımlıysa çok zor. Hafif zımpara, ardından iyi bir temizlik, sonra boya. Gerekirse küçük miktarda numune alıp, dolabın görünmeyen yerini biraz boya. 1-2 gün sonra tırnağınla kazıyıp dayanıklılık denemesi yap.

• Anti-pas boyalarindan kullanmalisin. Bunlar paslanmaz ve cilali boyadir

0|0
    0|0
  • Verniki kalin zimpara ile zimparala sonra boya direk boyarsan kotu olur

0|0
    0|0
  • Pastel boya

0|0
    0|0
  • sprey boyalar var tekzen den edin

0|0
    0|0
  • Once zımpara yaparsan boyayabilirsin

0|0
    0|0
  • Önce zımpara çek sonra boya cila üstüne boya tutmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende kitapligimi boyamak istiyodum benimkide boya tutmadi iyice zımparalaman lazim mis bende deniycem

0|0
    0|0
  • Boyama boya olduğu belli olur yani izleri belli olur bu sahada kotu olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...