Ben efsaneyim - I Amm Legend filmini kaç defa izlediniz?

Ben en çok son sahnesinden etkilenmiştim hani diyor ya baba bak bir kelebek kadının boynundaki kelebek dövmesini görüyor-will smith'in öldüğü sahne. 6-7 defa izlemişimdir belkide filmi o sahneyi 40-50 defa beki de devamı çekilmeyecek filmin herhalde.

https://www.youtube.com/watch?v=6mjGH2YHtjk

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Tumunu atsaydin turkce dublaj izlerdim olmadi boyle

0|1
    0|0
    • hahahaaa :)) mavibetabalik a sor onda güzel film linkleri varmış :))

• Aşağıda yönetmenim ayağına yatıyor ya istesene bir ne olur :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu film yakın geçmişe ait. Ben izlediğimde 14 yaşlarında falandım, 1 kez izledim. Mükemmel bulmadım açıkçası. Tam babamın zevkine göre, ona hitap edecek bir film, zaten babam almıştı (koleksiyon yapar) evde canım sıkıldığında alır birini izlerdim, ona denk geldi. Beni ikinci kez etkileyecek kadar etkilemedi açıkçası.

0|1
    0|0
    • Bu son sahne çok etkiledi beni bu filmde özellikle müziği son anda o camda kelebeğin belirmesi kırılırken ve inancını yitirmiş bir insanın son anda o candaki belirtiyle çocuğunun ölmeden önce söylediği son sözler geliyor aklına baba bak bir kelebek o kadının boynunda kelebeği görüyor. Çok iyi tasarlanmış bir son hatta alternatif bir sonda yaptılar bu film için devam bölümü çekilebilir diye ama öyle kaldı mümkünse orjinal dilinde izle daha çok keyif alırsın böyle yabancı filmleri.

• Neyse ya hiç verme kalsın kendin çek kendin izle...

• Neden internette olsun ki, onu anlamıyorum ben de, bir Fatih Akın değilim, neden filmlerimin tanıtımları yapılsın. Ve neden her yönetmenden uzun metrajlı film beklensin? Bunu anlamıyorum. Kendin çek kendin izle demişsin, bu kafa yüzünden Türkçe film çekmiyorum, asla da çekmeyeceğim sanırım. Saçmalık, başka hiçbir şey değil.

• 1 kere

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben cooooktaaaaaaan izledim güzel film

0|1
    0|0
Yükleniyor...