Sizi en çok korkutan hikaye nedir?

Hani bir hikaye duyarsınız ya da bir filmden sahne ve ya okuduğunuz bir hikayedir bu. Kamp ateşi çevresinde anlatılacak türden olur. Kabuslarınıza girer, yalnızlığınız burnunuzdan getirir.

Böyle bir hikaye var mı bildiğiniz?

Güncellemeler:
Cevaplardan anlaşılıyor ki Cin ler en çok bizi korkutuyor...

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet elbetteki var hatta geceleri bırakın halada etkisi var üzerimde orta liseye gider iken videoda yani VHS kaset ten korku filmi seyrediyordum evdeki herkez uyumuş durumda ve filmde bir cin evdeki kişiler halüsülasyonlar göstererek birbirlerini öldürmesini saglıyor felan bu sırada duvardaki ecza dolabı duvardan 45 dercelikl bir açı ile kalkıp duvara tekrar vurmaya başladı ama ben resmen bittim bu 5-6 kere böyle tekrarlkayınca ecza dolabını duvardan söküp mutfak tezgahı üzerine bırakıp kapıyı çektim uzandım filmi tekrar açtım bir dakika geçmeden buseferde mutfakta başladı sekmeye dayanamadım kaldırıp dışarıya attım ama filmin sonunada baktım uyuya kalmışım sabah Annem ... bu ecza dolabını senmi attın diye beni kaldırdı ...Şaşırtıcı olansa o Ecza dolabını 200m kadar uzaga attım ve camları felan kırılmıştı sabahsa sapasaglam kapının eşiginde

0|0
    0|0
    • :) Çok fazla imla hatası var, bunu kaldırsam , imla hatalarını düzenleyip yeniden yazar mısın lütfen? Yanlıs anlama ama kurallar böyle...

Erkekler Ne Diyor 6

• Sinemada paranormal aktiviteyi izledin mi. Ya da iyi bir ses sistemi olan DVD'de ekranın başından kalkmadan Rose Red Konağı'nı? :))

0|0
    0|0
    • :)))) Paranormal Activity beni hiç korkutmadı ve saçma bulmustum. Red Rose konağını izledim ve korkmustum :)))

• Hımm o kitabı ilk kez duyuyorum .En kısa sürede alacağım emin ol ...

• Eminim. :))

• vallah cinleri ben sabah akşam araşdırıyom saat akşam 3-4 gibi cin konularını araşdırıyom ev de ama çıkan sonuç korkutucu :D beni kolay kolay bişey korkutamıyor ama ögrendime göre cinler insan kılın da ya da hayvan k ılın da dolaşıyor muş :D bazen de biz de evleniyor muş ama insan kılın da :D

0|0
    0|0
  • Ctulhu kültü gayet etkileyici.

Deliliğin Dağlarında'yı severim

0|0
    0|0
  • Kızların yorumlarına baktımda yabancı filmlerin etkisinde kalmışlar. Yurda dönseler bişeycikleri kalmaz :D

0|0
    0|0
  • cinlerle ilgili yapılan arkadaş ortamındaki sohbetler baya bi korkutucu oluyo sanki cin cıkacakmş gibi =D

0|0
    0|0
  • ... Var !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet var izlediğim daha doğrusu dinlediğim bir ses uykularımı kaçırmıştı.şeytan çarpması filmi vardı oradaki karakter yıllar önce gerçekten yaşamış bir insanmış gerçek fotoğraflarını ve ses kliplerini buldum internette çakmada olabilir bilmiyorum gerçek olduğu yazılıydı.o fotoğraflardan ve özellikle o seslerden çok korktum.çok acayip sesler haykırışlar iniltiler vardı

0|0
    0|0
    • Evet onu ben de arastırmıstım ve olayın gerçek olması etkilemişti.

• kuzenim marid ( üç harfliler ) filmini anlatmıştı o gün bu gündür düşünmek bile korkutur beni . gerçeğe yakın olduğu için

0|0
    0|0
  • Musallatı izlediğim zaman çok korkmuştum birde paranormal activitiyi.

gece 5 ten aşağı uyuyamıyordum kardeşimin yanına gidip gözlerine falan odaklanıyordum birden bire açacakmı diye gözlerini.

0|0
    0|0
  • 4-5 sene önce bir arkadas cinlerle ilgili birsey anlatmisti.

ayaklari tersdir demisti. okadar etkilenmistimki aksamlari karsilastigim kisilerin direkt ayaklarina bakiyordum düz mü ters mi diye.

o travmayi da atlattim sonunda ((:

0|0
    0|0
  • The Call of Ctulhu

At the Mountains of Madness

Lovecraft seviyorum.

0|0
    0|0
  • ben çok korkarım karanlıktan,yani korku filimlerinin hepsi etkiler beni izlemem

0|0
    0|0
  • Ana Haber Bültenleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...