Eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar sizde de böyle etki yaratıyor mu?

iyi geceler az önce slow bi müzik dinliyordum eski çıktığım birden aklıma geldi ve birden bire kalbim hızlı hızlı atmaya başladı sonra şarkıyı defalarca dinlemeye başladım 3yıl geçirdik birlikte tatile kıbrısa gittik kayak yapmaya kartepeye gittik sanki o günleri tekrar yaşadık bu sizlerde de oluyormu acaba ?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Şrkıyı bırak geçtiğimiz yollar gözümü dolduruyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben ozellikle dinliyorum zamanla hissizlesiyorum dinlerken.

1|0
    0|0
  • şu an sevgılım askerde. eski olsa bu kadar canım acımaz.

her şarkı her melodi onun bakışı gülüşü ifadeleri ile anlam buluyor.

herşey onu anlatıyor bana. daha çok canımı yakarcasına. onun yanındayken dinlediğim veya dans ettiğimiz o canlı hareketli müzikler bile canımı yakıyor işte. onda bile ağlar duruma geliyorsun.

hemde nasıl bir etki o bilir misin sen.

0|0
    0|0
  • Oluyor tabiki. Hersey unutulurda o anilar unutulmaz.

1|0
    0|0
  • Oluyoor. Hatta geçenlerde onunlayken kullandığım bir parfüm vardı. O koku bile bana onu hatırlattı. Böyle anılarım depreşti birden. Ağladım. Çok değişik bir şey ya. Onu hatırlamak istediğim zaman öyle yapıyorum artık. :)

0|0
    0|0
  • yani o zmanlara bir anda geri dönüyorsun ama benim için sadece anı olur bitmişşse tekrar dönmem

0|0
    0|0
  • oluyor tabiki ama kızlarda bu daha çok olur

0|0
    0|0
  • evet oluyo cok fena bi durummm

0|0
    0|0
  • keşke olmasa

0|0
    0|0
  • Oluyor olmaz mı.

0|0
    0|0
  • sadece telefonda konustum o kişi ile aklımada hiç gelmiyor

0|0
    0|0
  • olmazmı tabiki oluyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla ayrılık sürecinde illa bir şarkıya bağlarım kendimi tekrar tekrar dinlerim...

Sonradan o şarkıları duyunca o kız gelir aklıma...

Mesela şu ara "Metalica - No Leaf Clover" (Metalik ağa - Yapraksız gonca) şarkısını bol bol dinlediğim bir süreçten çıkmış bulunmaktayım. Eskiden Diablo 2 oynarken dinlerdim bunu... Büyük ihtimalle artık ne zaman duysam bu şarkıyı, unutma sürecimdeki kız gelecek aklıma...

0|0
    0|0
  • şuanda dinliyorum gözümden akmayan yaşların kalbimden akmasıyla beraber... sizlede paylaşayım.. karadeniz pop şarkıdır ancak sözleri çok anlamlı iyi dinleyin çok güzel ifade etmiş sanatçı.. link

0|0
    0|0
  • Benimde şöyle oldu: ben aşk acısı yaşarken ailemle Fethiye'ye gittik.

Eskişehir'den Fethiye'ye tam 7-8 saatlik yolu muazzez ersoy un tüm parçalarını dinleye dinleye gittik, ve çok pis koydu, tavsiye edilmez :)

0|0
    0|0
  • zaten unutamadığın şey bedeni değil yüzü değil sevgisi değil yaşananlardır anılardır hatıralardır işin zor moruk Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • o yüzden doğru düzgün müzik dinleyemez oldum her şarkıda farklı bir anı canlanıyor gözümde...

1|0
    0|0
  • bu dediklerin aklıma gelmese bi şarkı var nasip özcan deniz in o çalınca içimde burukluk oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...