İlluminatiye inanan var mı?

illuminati varsa amaçları ney?
oturduğumuz yerden hikaye uydurmak çok mu kolay?

http://i.hizliresim.com/mrNPpV.jpg

Güncellemeler:
eğer varsa böyle bir masonik oluşum, siyonizmle neden karıştırılıyor peki?
masonluk nedir?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• illuminati hakkında çok araştırma yaptım. yeni bir dünya kurmak istiyorlar. İnsanların çocukların beyinlerine seks ibaresini yerleştirerek insanların beyinlerini yıkayarak Dinsiz inançsız namussuz ahlaksız bir millet oluşturmak istiyorlar. şeytana tapıyorlar. Simgeleri şeytan. Kendilerinden uzaklaşanları ise öldürüyorlar örneğin michael jackson

0|1
    0|1
    • yanlış

• biliyorum ve bildiklermi de söyledim neymiş acaba doğrusu? yanlış diyebiliyorsan doğrusunu biliyorsun biliyorsan niye soruyorsun o zaman sen doğrusunu söyle de bilelim

• araştır, akıl süzgeçinden geçir ve öğren. bedava bildi yok öyle. wikipedia çocukları;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya redmen ülkeyi salladı 2 sene çnce illuminati bilmeyen kalmadı oturduğn yerden çıkardğn bir dedikoduyla olmaz ki bir çok ünlü bu tarikattanmş ki yabancı çizgi filmlerde dikkat edince de bubkarakterleri görüyoruz tesadüf olamaz bu kadar

0|1
    0|0
    • varsa da siyonizmle neden karıştırılıyor bu?

• Siyonizmi tam bilmiyorum ama ikinsindede bir güç varki ortalığı karştırabilcek bir güç bu ve insanları etkisi altına alabiliyo ve bunlar dünyanın genelini ele geçirmeye çalışıyolar belki bu yüzden karştırıyo olabilirler

• Allah kahretsin. Evet bide onlar var.

0|1
    0|0
    • amaçları ne peki?

• iyi değilim biliyorum. mükemmelim çünkü...

• 'Aydınlık' saçmalık işte inanmayın böyle şeylere

0|0
    0|1
  • Ateistim

0|0
    0|0
    • amaçları ne?

• Ateizm den mi bahsediyosun yoksa illüminati mi

• sormadım varsay genç

Erkekler Ne Diyor 11

• var.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Evet, yakinda üçgen uzay mekikleriyle dünyaya saldıracaklar.

0|0
    0|0
  • https://w ww. youtube. c om/watch? v=Fnyv6g4_O18

Buyur izle :)

0|0
    0|0
  • Inanıyorum tabi ki var böyle bir güç kaos çıkarmak için subliminal mesajlarla yapıyorlar herşeyi dünyanın gizli sahipleri

0|0
    0|0
    • amacı ne peki?

• Amaç Dünyayı Egemen kılmak diyarbakırda bomba patlamıştı Koşuyolu Parkında düdüklü tencere içinde bikaç kişi ölmüştü yerine anıt Yaptılar şimdi orda bile senin bu paylaştığın resim var Süs diye koymadılar herhalde dimi

• kesinlikle var. yok diyorsan kendini kandırmış olursun ama ürettikleri komplo teorilerinin en az yarısından fazlası gerçek. gerçek çünkü daha önce araştırdığım bir çok şey sonradan çıktı. şu an ülkemizi akp yönetiyordu dimi? tabii:)

0|0
    0|0
    • komplo teorilerini onlar değil biz üretiriz, yanlış

• dindar geçinip milletten %50 oy topluyorlar. biz de bunlara illumunati soruyoruz. :( soruyu mu kaldırsam ne ama 24 saat geçmeliymiş :( bizim millet kendi kitabı vardır okumaz, bilmediği şey hakkında yorum yapar :(

• evet yaaa kulaktan dolma müslümanız, en azından çoğumuz. dediğin şeyi çok iyi anladım o yüzden fazla yazmayayım. aynı fikirdeyim.

• İnanıyorum.

0|1
    0|0
  • Saçma sapan amaçları var amaçlarının tersinde yol alıyolar burdan kurucusuna selam :d

0|0
    0|1
    • bize katıl deseler katılır mıydın?

• satanizmle ilgileri yok bunların. inançsızlar. dızt

• Araştır gel

• Almanyada basladi bu. Devamini siz getirin

0|0
    0|0
  • çok saçmalar keşke ölseler :D

0|0
    0|0
  • illuminati dünyanın en gözönünde ama bir o kadar en gizli örgütüdür