Kapat

Çingeneyle evlenir misiniz? Çingeneyseniz bir gaco ile evlenir misiniz?

Roman diyecektim, ama çok yakın bir 'çingene' arkadaşım var, 'o ne öyle biz kitap mıyız roman olacağız' dediği için gönül rahatlığıyla çingene diyorum.

Var mı böyle bir önyargınız?

Çingenelerde de böye bir önyargı olabilir, onlara da bir gaco (çingene olmayan) ile evlenir misiniz diye soruyorum.

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Çingenelerin gözünün yağını yirim. Gelin de giderim onlara, kızımı da veririm.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• evlenirdim niye o insan değil mi cık cık yanlş böyle şeyler..

2|0
    0|0
  • valla ne çingeneler var afet yakışıklı :)) evet evlenirdim hem çok eğlenceliler benim gibi göbek atarız habire :D

1|0
    0|0
  • nereli olduğuna değil ne olduğuna bakmalı insan olması önemli ayırımcılık yanlış

2|0
    0|0
  • teni esmer kafası sarı bir gacoyla evlenicem. <3

0|1
    0|0
  • ben çanakkalele'liyim bize de trakyalı diyorlar bazen de çingene. ben sevmiyorum ya, trakyalı birisiyle de evlenmem, ağzım yandı yeterince ailemden ve kültür yapılarından pek kültürleri yok sanırım bu yüzden tercih etemem

0|0
    1|0
    • haklısın bencede ;)

• Siz gerçekten ön yargılarıyla kafayı yemiş insanlarsınız bizde mi kültür yok? En çokTürkiyede kitap nerde okunuyor bir bak bakalım ben Edirneliyim sokakta soğukta simit satan dayımız bile bir yağmurluk sırtına geçirip eldivenleriyle kitap okur bizim. Sen diyoesun ki kültürsüzsünüz. Türkiyedeki en büyük sinagog nerde var bir bak bakalım. Şu gaco olayınada gelince ben Türküm fakat sevdiğim Roman Iekçılık insanların dış görünüşüdür. Umaeım insanların içini görmeyi öğrenirsin. Çünkü İngilterede Kraliyet Kızlarıyla evlenen İş adamı olan Romanlarda vardır. Biraz bilgi edinmenizi öneririm. Türkiyenin en güzel yeri Trakyanın kalbi Edirneden Selamlar.

• evlenmek istemem annemde karşı çıkar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çingenem çingeneeem, kara gözlüü çüngenem, aşkınla tutuşup, yandım çingenem :))

1|0
    0|0
  • Seversem niye evlenmeyeyim..geleneklerin farklı olması sorun yaratabilir ama bu da halledilmeyecek şey diil.

1|0
    0|0
  • evlenmem sanırım anlaşabileceğimizi sanmıyorum ailem de istemez ben önyargılı olmasam da onların ön yargısı çok.

0|0
    1|0
  • Kendi aile yapıma uygun birini tercih ederim.Yapamam olmaz yani istesem de.

0|0
    1|0
  • Bilmiyorum hergün öyle oynayacaksak olur:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Abe kızına göre değişir beya...

3|0
    0|0
  • ben bir tek slovenyalıyla evlenmem. at gibi oluyorlar yatakta büyük kadın eziyet. kadın minyon olacak

0|0
    1|0
  • bizim kuşadasinin çingene kızları , kumral ve dogustan sarısın. yasadıkları tek bir yer var. oradada fakirlikden dokuluyorlar.ama ben konu itibarıyle kızlarndan bashediim.

cok guzel kızlar maşallah ama ne bileyim 25inden sonra özellikle cocuk dogurdukdan sonra bir anda 70 yaşındaki kadınlar gibi oluyorlar.bizim burdakiler öyle :S

fakat 25lerine kadar felan bildiğiniz jessica alba + shakira tarzı :)

evlilik vs dersen, sanmıyorum ya.

0|0
    0|0
  • değişik kültürdeki insanların birliktelikleri çok uzun soluklu ve tatmin edici olmuyor, olanlar da istisna. hiç kimseye önyargım yok ama anlaşılabileneceğini de sanmıyorum, aşk gözü kısa süreli kapatıyor bir ömür değil...

0|0
    1|0
  • din dil ırk ayrımı olur mu ? geniş görüşlü olmakta fayda var ben evet diyorum :)

2|0
    0|0
  • impossible...

0|0
    0|0
  • bir gacoya verdim göynümü <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...