Gen filmini izleyen yorum alabilir miyim?

Türk korku filmlerini pek beğenmiyorum ama Gen filmi için güzel diyen çok duyuyorum. İzleyeniniz varsa beğendiniz mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkler korku filmi mi yapmış?

0|0
    0|0
  • Dabbe cin çıkarma onu izle sonrasında antidepresana başlıycaksın

0|0
    0|0
    • Ya öyle şeylerden çok etkileniyorum. Hayaletler, vampirler, cinayet tarzı filan daha az etkiliyor. Tavsiyen var mı?

• Bu filmler neden vizyona girmedi çok mu korkunç

• Korkunçdan ziyade çok kanlı filmler

Kızlar Ne Diyor 2

• cinli filmler beni de çok etkiliyor 6 ay tek başıma tuvalete gidemedim banyoya giremedim ve yatamadım hala da annemle yatıyorum apranoyak gibi olmuştum gece 3te annemler falan hastaneye gidecek olurlarsa (annem bazen hastalanıyor) babamlar beni de uyandırırdı hiç üşenmeden kalkardım yoksa kafayı yiyecek gibi olurdum ama lanet olsun bugün birisi gel izleyelim dese hayır diyemem :/

0|0
    0|0
    • aynı ben ya ben de öyleyim :S

• Uzak durmak en iyisi

• öyle ama ben salak gibi bişeyim izlemeyi severim tırssamda sonradan başıma gelecekleri bilsemde izlerim sonrada yusuf yusuf ederim banyoya giremedim belli bir süre tek başıma bir kere sabah girmem geekiyordu onda da inanır mısın 5 dakikada nasıl çıktığımı bilemedim gerçekten

• Sacmaaa berbat bir film iste yazik vaktini harcama o ucuz film icin zaten cok eski

0|0
    0|0
    • ha izlemiyorum o zaman sağol

• cinli şeyler sevmiyorum ya. Harika kurgulanmış bir cinayet ilgimi çeker

• Cinliler cok agir tempoda gidiyor. Rec izledigimde korkmustum ben. Otel var. Yuksek tansiyonu izle bak

Yükleniyor...