Resim çizme kabiliyeti olan var mı?

Resim cizebilen bu güzel beceriye sahip olan var mı? Çok isterdim böyle bir yeteneğe sahip olmayı

1|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• http://i.hizliresim.com/oYyb0o.jpg

Kardeşim çizdi. Şirineyi telefondaki bir fotoğraftan bakarak, kadını ise hayali :)
    Benimde yeteneğim var hatta ona resim çizmeyi aşılayan benim ama o beni geçti valla:)

1|0
    0|0
    • Helal olsun bayılıyorum böyle güzel resim çizen insanlara

• :)) Bende imreniyorum odasında kocaman Atatürk tablosu var kendi çizdiği onu çekemedim şimdi bilgisayarda olanı attım

Erkekler Ne Diyor 18

• Herhangi bir eğitim almadım. Çocukluğumdan beri çizime olan kabiliyetimi kendi kendime geliştirdim. Resimlerimi görenler güzel sanatlar mezunu profesyonel ressamlar kadar başarılı olduğumu düşünürler. Bense hep eksik bir şeyler bulurum. En büyük özelliğim bir yere bakmadan hayalimde olanı kağıda yansıtabilmemdir. Resimle uğraşan insanların ince ruhlu, kültürlü, hayal dünyası geniş özel insanlar olduğuna inanırım. Kabiliyeti olan ve resimle uğraşanların bu güzel uğraşı asla bırakmamalarını ve kendilerini geliştirmelerini tavsiye ederim.

2|0
    0|0
  • çok fena kestane çizerim.

1|0
    0|0
  • evet...:(
    karakalem hobi olarak çizerim ama üniversite öğrencisi kardeşim kız tavlamak için benden çizmemi istiyor ama yetiştiremiyorum kerataya en sonunda pes ettim :)

1|0
    0|0
  • grafitinin ötesine gecemedim henüz :)

1|0
    1|0
  • İçimde bir ressam var onu keşfetmem lazım :)

1|0
    0|0
  • yokk

1|0
    0|0
  • Yok ben hiç beceremiyorum bir ev bile çizemem kapı pencere filan anca çöp adam. :))

0|0
    0|0
  • Cizemem

0|0
    0|0
  • ben geliştirmedim yeteneğimi, karikatür yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Evet ben

0|0
    0|0
  • Su yasa geldim hala cin ali cizebiliyorum.

1|0
    0|0
  • güzel sanatlar bolumunden fıskırarak geldım buyur bacımmm :D

0|0
    0|0
    • Cizebilsem kendimi cizecegim hahaa

• Yok canim herkesin suratı benim kadar güzel değil satasmalarinizi anlamıyorum laf sokulmasindan hoşlanıyorsun sanırım sende ahahha

• uuu resmıne baktım iyimişssin :DD bende resım cok ıyı cızerım ama canlı gormem lazım :D o derece yanıı :PPPP

• Profil fotom karakalem çalışmam dan örnek bir resim

0|0
    0|0
    • Çok güzel bende böyle cizimler yapabilmk istiyorum.

• İnsan çiziminde önemli nokta kafa yapısı zaten geri kalanı nı kendi zevkine göre tasarlıyorsun

• Karakalem çiziyorum seviyorum :))

0|0
    0|0
  • eskidendi o

0|0
    0|0
  • olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • yaptık bişeler idare et :D

http://sketchtoy.com/64279684

0|0