Urkiyeyi kotu bir nesil ve kotu bir istikbal mi beklio?

turk gencligi turkiyeyi kurtarabilirmi orf ve adetlerimizin onemi ne sizce? neden yazsaniz memnun olurum

• evet
    86% (6)50% (1)78% (7)Oy Ver
  • hayir
    14% (1)50% (1)22% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
tr yani batilasiomu?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Daha senin gibi Türkçe imla kurallarından haberi olmayan birinin bu soruyu sorması... Ben şok ben iptal. Kurtaramaz. Ülke olarak bize karşıt bir şey yapılınca bık bık ötmekten başka şey yapmıyoruz. Ne film alanında ne kitap alanında gelişiyoruz. Medyamız yanlı, halkımız ikiye ayrılmış vs vs. Sadece makine olarak gelişiyoruz insanlarımız gelişmiyor. Ergenlerimiz İngiltere, Amerika bayraklı kazaklarla dolaşıyor ama ben Milliyetçiyim diyor. Peh. Olmamış yeni nesil. 13-14 yaşındaki kızlar Soğuk Kahve gibi kitapları okuyup bestsellera taşıyorsa... Devam edemicem. Cemal Süreya'nın kemikleri sızlıyordur.

1|0
    0|0
    • turkce imla dedigin ne?

• Ben de lisede okudum Türkçe ve İngilizce. Lakin İngilizce bir paragraf yazarken imlaya dikkat ederim ne olduğunu bilirim. İlkokul mezunu bile bilmeli ama ben ülke olarak bu vaziyette olduğumuzu bildiğimden lise dedim. Yazım kuralları falan diyorum. Urkiye diye bir ülke yok mesela.

• ya T takildi gormeden post yapdim anlamistim zaten imlanin ne oldugu besala ó yerine O yazmak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• gençlik kalmadı ki artık

0|0
    0|0
  • Banane. Kendi hayatımı nasıl yaşıyorum o önemli

0|0
    0|0
  • evet gayet acık ve net ahbap.

0|0
    0|0