Hayalinizdeki evin şekli nasıldır?

imkanınız olsaydı nasıl bir eviniz olsun isterdiniz? hayalinizdeki evi yazar mısınız?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• tekkatlı müstakil geniş bir bahçesi olsun ,bahçede havuz ve çocuk oyun alanı,evde kullanışlı olsun ne çok büyük ne çok küçük içinde duygu olsun

0|0
    0|0
    • işte bu duygu çok önemli.küçük yerin muhabbeti büyük olur.mütevazi bir ev ,sıcak bir yuva anlamına gelebilir

• hee sabırr azgaldıı

• saygılarr

Kızlar Ne Diyor 10

• müstakil, triplex, mutlaka terası olan ve muazzam bir manzaraya sahip, en 5-6 odalı, çok büyük mutfaklı, yeni biçilmiş çimleri ve havuzu olan, en alt katında ise havuza açılan boydan boya sürgülü camı olan bir ev...

odaları geniş olacak. bir odası sadece kızlar için oyun odası olacak. bahçeye de bahçe oyuncakları koyulacak. bir odası sadece çalışma ve okuma odası olacak. bütün duvarlar tavana kadar kitaplık olacak. ütü ve çamaşır odası ayrı olacak. teras katıdaki oda keyif odası olacak. tv, dvd player, bar, buzdolabı, rahat koltukları, şöminesi olan, terasta ise sallanan koltuk, rahat sandalyeler ve masa olacak. manzaraya karşı oturup kışın bile şömine karşısında keyif yapılacak bir yer...

0|0
    0|0
    • gerçekten güzel tarif ettiniz.buna ev denmez,küçük bir saray denir bence.tebrik ederim sizi...

• ailesine düşkün insanlar hep mutlu olurlar.siz de mutlu olun inş.

• :))) teşekkürler :)))) şükürler olsun ki mutluyum gerçekten...

• Kesinlikle dıştan bakıldığı zaman bile farklılığını gösterirdi yani sıradan düz kesim bildiğimiz bir ev şekline olmazdı ben yaratıcı olmayı seviyorum bu konuda italyanlar benim için ön sırada.

0|0
    0|0
  • tek katlı bahçeli orta büyüklükte olmalı.büyük evleri sevmiyorum bana soğuk geliyor.içinde fazla eşye olmamalı gereksiz mobilyaları eşyaları sevmiyorum.ferah olmalı biblolar tablolar bana göre değil.evin içinin açık renk badana olmasını isterim.mobilyalarda açık renk olmalı.4 mevsim güneş görmeli aydınlık olmalı içi

0|0
    0|0
  • Müstakil veya bina içinde olması farketmez.. Çok büyük olamamlı, etrafında ağaçlar olmasın yıldırım düşer, denize karşı olmasın tusunamı tehlikesi var. En iyisi şehir de olması :))

Önemli olan evin dekorasyanı, 3.katlar da şahane bir balkonu olsun bana yeter.

0|0
    0|0
  • boyle tek katlı bıraz genıs ama cok esya ıvır zıvır olmayan salona geçerken ıkı uç tane merdıvenı bulunan ufak bır bahçesı olan bahçede ıste salıncak bahçe masası vs.kesınlıkle bır odayı texas trubunu gıbı yapacagım ıçın 3 odası bulunan canlı renklerın hakım oldugu bıde boydan camı olan bır ev

0|0
    0|0
  • rosered gibi bir eve hayır demezdim.

link

link

0|0
    0|0
  • 2 katlı : ) denize 0 küçük mor renk bir ev ıcı 2 oda bi salon oldumu yeter : ) sempatık bır ev olur benım evım kesınlıkle: )

0|0
    0|0
  • bir mutfak, bir salon, bir yatak odasi, bir bos oda, 2banyo 2 tuvalet, tek kat, mümkünse ucurum kenarinda olsun, arka tarafin asagisi deniz, ön taraf sonsuz bahce.

0|0
    0|0
    • adrenalin seviyemiz yükselecek.hayali bile heyecan verici...

• Küçük evleri seviyorum,ama çatı katı olan bir evim olsun isterdim,eşyalara gelince kesinlikle sade olmalı,renklerde cıvıl cıvıl olmalı eve girdiğimde konfor ve rahatlık bulmalıyım.

0|0
    0|0
  • Tek katlı, ufak bahçeli, kutu gibi en fazla 150 mtr2 dubleks olsun isterim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Amerikan tarzı bir ev şöminesi ve ahşap yapısıyla. Ardından çok büyük bir bahçesi olmalı her türlü sebze ve meyve yetiştirmeliyim. İnsanlardan uzak, bir balıkçı kasabasının tepelerinde bulunmalı. Köpeklerim ve tavuklarımın olduğu... Evet hayal ettiğim yaşam tarzı bu.

0|0
    0|0
  • aslında doğulu değilim ama evimde hep bi şark köşesi olsun isterim... duvara asılı halı yer minderi ve duvarda asılı bağlama... eşimle cocuğumla orda gerek canlı gerekse müzik çalarla türkü dinlemek isterim...

evimin genişlikten çok bina yapısı olarak muntazam olmasını isterim... eşyaların çok fazla olması yerine kompleks olmasına özen gösteririm...

1|0
    0|0
  • benim hayalimdeki ev bir şatovari birsey100den fazla odası olmalı ve her odada farklı bir ülkenin yasam tarzı olmalıdösenmesi barok tarzında olmalı ve ekinoksu sergilemelidıştan bakıldığında dünya üzerinde hiç olmayan bir görüntüsü olmalı tacmahal gibi yaniondan daha güzel olmalı

0|0
    0|0
    • ilginç bir tarif...keşke olsa böyle bir ev. biz de gelir misafir oluruz belki...

• ben bir mimarımve doğayı sevmiyorum bilekis ona aşığım

• sizin hayal dünyanız bizden daha zengindir.daha fazla ayrıntıları ,güzellikleri ve kullanıma yönelik bilgileri bizlerden daha iyi farkedersiniz

• Uzun ağaçlı bir yoldan ulaşımı olan yeşillik içinde bembeyaz dış görünüşü olan 2 3 katlı bir evim olmasını isterdim... bahçesinde havuz...çardak...kocamannnnnn mufagı olucakk bembeyazzz salon olurcak giriş katı bahçe ve havuza bakan duvarlar çam olucak... ahhh ahhh...

0|0
    0|0
    • en ideal anlatımdan biri bence...tabiatı seviyorsunuz sanırım benim gibi..

• inş diyelim,ALLAH hepimizi mutlu etsin.amin

Yükleniyor...