Herhangi bir insan sizin karikatürünüzü yapsa neyinizle alay ederdi? Buna kızar mıydınız?

Herhangi bir insan sizin karikatürünüzü yapsa neyinizle alay ederdi? Buna kızar mıydınız?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• beni cok guluyorum diye alay edebilirler kizmam ben onada gulerim

0|0
    0|0
  • Burnum kemerli saçlarım da dalgalı bukle bukle biraz kabarik. Bunları karakterize ederdi sanırım. Neden kizayim ben buyum :)

0|0
    0|0
  • Göz :)) hayirr

0|0
    0|0
    • Neden göz? Kendinizle barışıksınız güzel

• Tersime kaldı?

• Önceki resmine diyordum. Şimdi değiştirmişsin. Ama gayet güzel bir bayansın. Dalga konusu olacka biri değilsin

• soru güzelmiş bu arada :)) gülüşümle kahkahamla alay ederdi

0|0
    0|0
  • Uzun boyumla alay ederdi ve kizmazdm

0|0
    0|0
  • Bunu hiç düşünmemistim ama aklimada gelmedi sen ciz bakalim kizacakmiyim:p

0|0
    0|0
    • Öyle bir mağrifetim yok.. Başka bir şey önerecektim ama ben sevmem yanlış olur bana ters olur. Mağrifeti olan birine gidip te bakalım ne bulucak

• Ama daha farklı bir şey ypaabilirim. şu an geldi aklıma.

• Alay edilek bir yanim yok:)

0|0
    0|0
  • Biraz kalcalarimi abartirlar :) burnumuda cizebilirler :) ama ben olsam uzun bir dil cizerdim :) ama hic kizmam ne var bunda ben zaten normal hayatta da kendimle dalga gecerim :)

0|0
    0|0
    • Bu çok güzel. Kendinle barışksın.

• Aynen... herkes boyle olsa dalga gecip saka yaparken kirilir mi diye dusunmesek keske :)

• Aynen.. Çok haklısın

• Hazır var zaten im.haberturk.com/.../...bd89f5be77c100c1f33f28.jpg Sıla gibi benim de omuzlarım geniş :D

0|0
    0|0
  • Utançlığım ve burnum olabilir, o kadar kızarım ki Allah'a havale ederim, öbür dünyada hakkımı ararım

0|0
    0|0
  • Karikatürümü çizdi birisi. Baya Uzunyere kadar sarı saçlar büyük burun büyük dudak uzun boy ve uğusun bacaklar çizmişti ama güzeldi kızmadım o brnim sonuçta ve doğru çizmiş bazı şeyler karikatürün özelliği abartılır zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...