Bir bakın arkadaşlar (gitar)?

Küçüklükten beri hayalim gitar çalmak çok istiyorum bir kere küçükken okılda müzik hocamdan öğrenmeye çalışmıştım ama beceremediğim için şevkim kırıldı bıraktı keşke bırakmasaydım hala çok istiyorum kursa gitmek istemiyorum bazı sebeplerden dolayı. Bani böyle gerçekten tam anlamıyla anlayabilceğim şekilde ve öğrenebilceğim şekilde anlatılan bir videoya veya ne biliyim siteye yönlendirebilir misiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Selim Işık gitar derslerine bak. 100 video var. Elinde de gitar varsa öğrenirsin

0|0
    0|0
    • Eliöde gitar var çok teşekkür ederim. Önerdiğiniz kişi çok karışık anlatmıyor demi 2 3 videoya baktım çok karışık anlatmışlar anlayamadım pek

• Adam çok iyi bir müzisyen. Ayrıca Türkiye'de milyonlarca kişi onun sayesinde öğrenmiştir.

Erkekler Ne Diyor 3

• Soyle bisey var internette varda coooooookkk egzersiz yapman lazim nette bakarsin ogrendim der gecersin uygulamaya geldiginde kala kalirsin 5 dakikada aldığın dersi 3-4 gün calisman gerekiyo

1|0
    0|0
  • Temel akorları öğrenmem maksimum 1 ayını alacaktır ondan sonrasını müzik kulağın varsa halledersin. Çok profesyonel olmak istiyorsan internet yerine kurslara git derim.

0|0
    0|0
  • Üüüfffff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...