Gerçekten harika diyebileceğiniz kitap öneriniz var mıdır?

Roman değil de, genellikle kişisel ve felsefi kitap türlerini severek okuyorum.

Kütüphanemde kitap kalmamış...

Selam olsun işe gidicek olanlara, uykusu gelipte uyuyamayanlara, kitap severlere, aşıklara, şu an sevişenlere ve yalnızlara...

0|2
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• Çin İşkencesi Melike Şenlikoğlu
    Kendini arayan adam Halit Ertuğrul
    Düzceli Memet Halit Ertuğrul
    Aşkın Gözyaşları serisi Şems, Mevlana, Kimya Hatun, Hamuş sırası ile okuyabilirsin Sinan Yağmur yazarı.

Bu kitapların çoğu dini içeriklidir ama okursan elinden bırakamazsın, kimisinde belki hüngür hüngür ağlarsın, kimisinde ilahi aşkı hissedersen yüreğinde. Etkili kitaplardır bunlar.

Kelebek var bir de Henri Karier olmalı yazarı. Filmdi oldu. Sürükleyici bir kitap. Devamı var Banko o da çok güzel.

İlginç ve sürükleyici, merak uyandırıp, bilgilendirici, araştırmaya götüren ilginç kitap isimleri daha vereyim bunları gogıldan pdf olarak indirebilirsin.

Ra Bilgileri ve Kosyopya Celseleri kitaplar dünya dışı varlıklar ile medyum vasıtası ile iletişim kurularak geçen konuşmalardır. Geçmiş gelecek dinler yaratılış peygamberler ufo insanlığın serüveni, geçmiş kavimler Mu , Atlantis, Maya , Yahudiler, Meditasyon vs bir çok bilgi içeriyor. Öneririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Melekler ve Şeytanlar. Dan Brown. Empati Adam Fawer... Kusura bakma ama ben hep roman tercih ediyorum. Bu kitaplar en güzellerinden.

1|0
    0|0
    • Güzelse alayım canım, o kadar da değil :)

• Polisiye tarzıysa analitik düşüncemi geliştirebilir.

• Polisiye değil ama melekler ve şaytanlar araştırmacı birinin hikayesi.. Sembol uzmanı bir profesör. Diğeri de çok güzel ama biraz bilim kurgu yanı var.

• Haruki Murakami - Zemberek Kuşun Güncesi. Son yüzyılın yaşayan en büyük yazarına şahit olmalısın.

0|1
    0|0
  • gül ve haç kardeliği bu kitabı okursan diğer yazdıklarımı rahatlıkla anlayabilirsin.
    haşhaş ve emperyalizm
    kutsal kitabın yorumu isaac newton. bütün yazdıklarımın yazarı Rahmetli Aytunç Altındaldır

1|0
    0|0
    • Sanırım beyin gelişimi için önemli kitaplar olduğunu keşfettim.

• Kutsal kitabın yorumunu ben de okumak istiyordum. Nasıl akıcı mı?

• açıkcası okumadım diğer okuduğum kitapları yazmadım. mesela üç isa ağır bir kitaptı. kutsal kitabın üç isa kadar ağır olacağını düşünmüyorum

• Piii Sevişenlere mi :))

1|0
    0|0
  • Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.. isme bakıp yanılma süper kitap ahmet şefif izgörenin en güzel kitabı bence

1|0
    0|0
  • Tek geçerim her konuda kendini geliştirebilirsim

Kuran-I Kerim

2|0
    0|3
  • Mesajım burada bulunsun bende merak ediyorum aynı türde ki kitap önerilerini.

1|0
    0|0
  • Sevdiğin birkaç yazar veya kitap söyle ona göre önerelim istersen. Kimi kitap faydalıdır ama keyifle okunmayabilir

0|0
    0|0
  • Roman var ama ya

0|0
    0|0
  • Jack london'ın bir çok kitabı özellikle martin eden, uçurum insanları, vahşetin çağrısı ve demir ökçe. Mücadeleci bir insansan okurken büyük keyif alabilirsin.

0|0
    0|0
  • into the wild

0|0
    0|0
  • ölüm şarkısı.. youtube da bak izle.. sonra okuyup okumayacagına karar ver..

0|0
    0|0
  • niçe ağladığında... mükemmel... ve ötesi için hazır ol...

0|0
    0|0
  • Deccal F. N.

0|0
    0|0
  • Ahmet Batman
    Bana İkimizi Anlat

0|0
    0|0
  • incil :D
    kavgam :D

başka düzgün kitap yok :D:D

0|0
    0|0
  • monte kristo kontu

0|0
    0|0
  • Rte bir liderin doğuşu...

0|0
    0|0
    • Yeni Türkiyemiz :))

• Neden seyretmiyoruz toprağım? Seyrederiz, seyir eyleriz.. Biz bitti demeden de tokadı kesmeyiz..

• Samuel Phillips Huntington, Medeniyetler Çatışması

0|0
    0|0
  • poul calho--simyacı

0|0
    0|0
  • uğultulu tepeler. gerçekten harika ;)

0|0
    0|0
  • Ökkeş dolmuşcu ben okudum cok güzel

0|0
    0|0
  • Derin Devlet / Tanımlanamayan Güç

0|0
    0|0
  • öcalanın kitaplarını öneriririm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Me before you

1|0
    0|0
  • Nietzsche'nin bilindik kitaplarını okumuşsundur zaten. Onun Putların Alacakaranlığı kitabını okumadıysan okuyabilirsin. İyi kitaptır. Niccolo Machiavelli iyidir onu prens kitabını önerebilirim. Stefan zweig 'in satranç adlı kitabı gayet iyidir. İnce bir kitaparça ama olsun. Yoğun fikirler var. Irvin Yalom. Dehşet bir yazar sevdiğin tarzda yazıyor. Okumadıysan şayet Nietzsche ağladığın adlı kitabını tavsiye ederim. Okuduysanda aynı yazarın Bugünü Yaşama Arzusu adlı kitabını öneririm. Felsefi kitaplara zaafım var çok seviyorum. Üzerlerine saatlerce yazı yazabilirim ama kendimi durdurmam gerek :) senin öneri kitabın varsa paylaşabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Telefonumun otomatik düzeltme saçmalığı yüzünden yer yer yanlış cümleler, kelimeler olabilir. Mazur görmeni istiyorum. :)

• Birkaç kitap aynı anda gider bende gün içinde hepsinden okumaya gayret gösteririm. Belli bir okuma saatim yok. Yolda giderken, bazen tenefüslerde öğle aralarında.. yanımda bir kitap vardır mutlaka. Ama geceleri uyumadan önce mutlaka okurum. :)

• Harika bir alışkanlık dimi :)

• J. Krishnamurti Insanin donusumu
    Gunduz vassaf geceye övgü
    albert camus düşüş..
    sonuncusunu muhtemelen okumussundur.

0|0
    0|0
    • Nerden bildin. :)
      İlk ikisini de tavsiye edersen alayım.

• Felsefi kitap onerisi isteyen birinin okumuş olabileceğini düşündüm:)
      Tavsiye ediyo muyum bana göre evet tavsiye etmeliyim, lsd etkisi yarattigi soylebilir bunyemde, on beyin bölgesi acıcı birebir:)

• Ooo bu yoruma direk alınır. :)

• polisiye? :Dd önersem benim ilgi alanım bu kitaplar

0|0
    0|0
    • Aa süper olur.
      Analitik düşüncemi geliştirir.
      Sherlock Holmes adamımdır.

• Tess gerritsen aşk aşk kitapları okurken yaşıyorsun bizzat olayın içindesin cerrah ilk kitap cerrahın devamı çırak sonra günahkar sonra ikiz bedenler bunlar seri :Ddd şu an ikiz bedenleri okuyorum ben
      birde gece yarısından sonrayı okudum ovv polisiyenin yanında azıcık aşkta olunca tadında yenmez :Dd Sarah <3 Nick aşkı o kitabı muhakkak oku :) tess in sessiz kız asla arkana bakma kitaplarınıda aldım okuyucam sömestr de ayrıca jee abbott panik güzeldir 2 günde bitirmiştim sonra allen zadoff bay hiç kimse enfes <3333 :Ddd

• "Keşke gerçek olsa" devam kitabida "seni yeniden görebilmek"

0|0
    0|0
  • Knut Hamsun - Açlık.

0|0
    0|0
  • yorum bırakıp kaçıyorum. can sıkıntım geçsin şuraya bir liste atıcam.

0|0
    0|0
    • Bekliyorum, bekletme :)

• geldim. şimdi yazacaklarım bazıları tür olarak romanlar ama felsefi içerikte oldukları için çok okunası kitaplar:
      albert camus - düşüş, yabancı, veba
      george orwell - hayvan çiftliği, 1984
      epiktetos - düşünceler ve sohbetler
      desiderius erasmus - deliliğe övgü
      schopenhauer - aşka ve kadınlara dair, hayatın anlamı
      stefano e. d'anna - tanrılar okulu
      friedrich nietzsche - böyle buyurdu zerdüşt
      franz kafka - dava, aforizmalar
      platon - sokrates'in savunması
      augustinus - itiraflar

• Zülfü Livaneli- kardeşimin hikayesi güzeldi.

0|0
    0|0
  • kardeşimin hikayesi-zülfü livaneli
    son sayfaya kadar ne olduğu anlasılmıyor. gerçekten cok güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...