Bu olasiliksiz kitabına verdiğim paraya üzüldüm bana yararlı kitap onerirmisiniz?

Bu olasiliksizi bana tavsiye eden kişiler ne boktan bir kitapmis Alfa degnegi denemek için yapmadiklari adam oldurmedikleri kalmadı o onun pesinde dediktif le oyunla ıleriyi gorme ile geçti kitap hiç zevk almadim ve verdiğim paraya üzüldüm. bana yararlı kitaplar lazım böyle saçma sapan kitap istemiyorum lütfen arkadaşlar

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları

Konusu : Ekonomik tetikçiler (ET'ler) yerküre üzerindeki ülkeleri trilyonlarca dolar dolandıran yüksek ücretli profesyonellerdir. Dünya Bankası, ABD Uluslar arası Kalkınma Ajansı ve diğer yabancı "yardım" kuruluşlarından büyük şirketlerin kasalarına ve gezegenimizin tabii kaynaklarını kontrol eden birkaç varlıklı ailenin ceplerine para aktarırlar. Kullandıkları araçlar arasında sahte finansal raporlar, hileli seçimler, rüşvet, zorbalık, seks ve cinayet bulunmaktadır. Oynadıkları oyun imparatorluklar kadar eski olmasına rağmen, günümüzdeki küreselleşme sürecinde yeni ve korkutucu bir boyuta ulaşmıştır. Nereden mi biliyorum; ben de bir ET idim. Dünyamızı kimler yönetiyor? Kirli aileler, kirli şirketler.

Kalkındırma yalanı altında -milyarlarca dolarlık- şişirilmiş projeler ve bu projeleri 'bilimsel' gösteren, üniversite kitaplarına bile geçmiş raporlar, teoriler. Maalesef bu kez komplo değiller! Hedef ülkeler, hedef yöneticiler; ya satılacaklar, ya da ölecekler. Hepsi yaşanmış, hepsi gerçek Yöntem çok, amaç tek: Şirketokrasi İle Yönetilen 'Küresel İmparatorluk'

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kitap Sever Değilsiniz En Azından Farkında Değilsiniz. Her Kitap Değerlidir, Değerini Anlamanız İçin Bol Bol Kitap Okumalısınız, Bir Kitap Bir Hazine İdrak Edebilene..

0|0
    0|0
    • Seviyorum ama böyle kitaplar beni uzaklastiriyor bir daha elime kitap alma isteği gelmiyor

• Onereceginiz kitap kitaplar var mi

• Bana Ulaş Sana Kitaplarımdan Bazılarının Fotoğraflarını Çekip Göndereyim..

• O kitabı salla bu üçlüyü oku:
    Kızıl Nehirler
    Leyleklerin Uçuşu
    Siyah Kan

0|0
    0|0
  • polisiye roman okumayı sever misin?

0|0
    0|0
    • Bu kitap da onun gibiydi zaten. daha faydali bilgi içerikli kitaplar tavsiye edersiniz sevinirim dini icerikli de olabilir aslında buna ihtiyacım var.

• Sayfası sorun değil sıkma sin yeter 3 günde bitiririm

• 3 kitap yazdınız herhalde?

• ohaaa hayatım boyunca okuduğum tek kitaba laf attın keşke ölsen ^^ ameeen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okuyucu, kitap eleştirmeni değildir. Buna soyunmanıza gerek yok. Hiçbir kitaba para vermek zorunda da değilsiniz, kütüphaneler bu yüzden var. Büyük kütüphanelere giderseniz eğer yeni çıkan kitapları bile bulabilirsiniz, üslubunuzu beğenmedim. Yararlı kitaplar lazım diyorsanız herhangi bir kütüphanede, herhangi bir kitapçıda "yararlı" bulduğunuz başlıkların altında dizili herhangi bir kitabı alabilirsiniz. Teşekkürler.

0|0
    0|0
  • her kitap yararlıdır aslında :) ne tarz sevdiğini söylersen belki daha rahat olur öneri acısından :)

0|0
    0|0
    • Bilgi içerikli kendimi gekistirme acisindan istiyorum dini de olabilir kişisel gelişim de olabilir ama okumuş olduğum kitap gibi istemiyorum:)

• Peki lilyy teşekkür ederim bakacağım yarın uzun uzadı ya incelicegim saol

• önemli değil :)

Yükleniyor...