Tom Cruise hakkında neler düşünüyorsunuz?

Tom Cruise' un hayati, oyunculuğu ve yer aldiği filmler hakkinda düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız? Hayran olduğunuz veya eleştirdiğiniz yönleri, performansları nelerdir?

0|0
15|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Uzun zamandır zirvede bir aktör. Bir çok dedikodu dönsede hakkında misal gay olduğu vs ve ilginc bir dine scienteloji inancına inansada başarlı bir aktör. Yıllardır filimlerini severek izliyorum :).

0|1
    0|0
    • Oyunculugu ve bazi yapimlari da tartisilabilir aslinda. Gay konusuna gelince cogu sanatciya yakistiriyor gunumuzde Kenan İmirzalıoğlu ndan Okan Bayülgen e Tarkan dan bir cok ornege kadinlarin ilgisini cekmeyi başarmış bir cok sanatciya atfedilmesi düşündücü Tom Cruise hakkinda konusulani senden duyuyorum ama

• Ben kendisini de oynadığı filmleri de gayet başarılı buluyorum.

0|1
    0|0
  • Yaşına göre hala yakışıklı ve başarılı bir oyuncu

0|1
    0|0
  • Adam gençlik iksirini bulmuş. Yaşlanmıyor ve çok yakışıklı

0|1
    0|0
  • taş değil kaya mübarek :D

0|1
    0|0
    • Hep te sevdigi kizi kurtarir filmlerinde bir gun setine falan denk gelirsen aklinda bulunsun ;)

• Top gun ve hayranlığım apaydırır kendilerine

0|1
    0|0
    • Top Gun bir donemimize imza atmis ender yapimlardandir uzun sure favorilerimizde kaldi simdi vayyy beee modu hatirlayinca yaslaniyoruz galiba

• Tamamiyle değil heralde nasil bir kriter kullandiklarini hala anlamis degilim. Ilk 250 ye baktiginda ya da imdb yi baz alip bir film sectiginde pisman olmuyorda degilsin ama bu konuda en kabul gormus platform su an

• Kriterleri neler onlarin gorupte bizim goremedigimiz butunlukte yakalayamadigimiz kurgu seneryo hikaye ses isik kamera sahne tasarimi oyunculuk vb. A dan z ye bir ekip calismasi mukkemmel olabilmek icin hepsinin mukemmel olmasi gerek ama imdb yi arastiracagim benim de kafama takilan bir sey

• Basarili bir aktor.

0|1
    0|0
  • Vanily sky diorum

0|1
    0|0
    • Ben Vanilla Sky i izlemedim ama oyunculuğu ile muhteşem perfornams sergilediği ni duymuştum. Bu da bana film tavsiyesi oldu :) Teşekkür

• Aynen iyi olur

• Yasina gore baya baya yakışıklı

0|1
    0|0
  • Pek ısınamadım filmlerine

0|1
    0|0
  • Kesinlikle mükemmel der geçerim oyunculuğuna hayatı beni ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • Hiç iç açıcı türden şeyler değil

0|1
    0|1
  • iyi adamdır:D

0|1
    0|0
    • Sarisin dedin icimi yedin bea :D Yorum icin tesekkurler ;)

• adam cüce ve piskopatin teki.
    ama isini guzel yapiyor

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• en başarılı ve eni iyi oyuncu diyebilirimm

0|1
    0|0
  • oynadığı filmleri gayet başarılı buluyorum

0|1
    0|0
  • Çok severim kendisini, eleştirilcek bir yanı yok bence çok başarılı bir oyuncu "Son Samuray" ve "Dünyalar Savaşı" benim için efsanedir.

0|1
    0|0
  • Mükemmel bir oyuncu kendine hayran bırakıyor gerçekten. Fiziksel olarak tipi birçok kızı etkileyecek cinsten

0|1
    0|0
  • En sıradışı filmi net söylüyorum Gözleri Tamamen Kapalı dır. Hatta bu film gelmiş geçmiş en sıradışı filmlerdendir bu kadar iddalı konusuyorum:)

0|1
    0|0
    • Gorus icin tesekkurler bu filmide arastiracagim

• Yakışıklı değil ama iyi aktör. Scientology tarikatı üyesidir. Çok zengindir. İpne olduğunu söylüyollar. O kadar biliyorum. Yarının Sınırında filmi de iyiydi.

0|1
    0|0
    • Kafadan kontak olduğu da söyleniyor

• Hayraniyim adam karizma en amatör filmde oynasa bile filmi süper olur o şekilde bir adam son filmi güzeldi adini unuttum ölüp tekrar eski yerinde canlaniyordu çok güzeldi görevimiz tehlike filmleri de güzel adam King valla

0|1
    0|0
  • scientology'e inanıyor adam ne düşeneyim. ha bir de oscar alamadı daha.

0|1
    0|0
  • Azinlik raporu muthişti

0|1
    0|0
  • İlluminatici o yüzden sevmem zaten ahım şahım oyunculuğu yok

0|1
    0|0
  • Gıcık olmadığın ender Hollywood aktoru

0|1
    0|0
  • Artisttt

0|1
    0|0
  • çok salak ya

0|1
    0|0
  • Botoxlu lale

0|1
    0|0
  • bizim ilyas salman ona bin basar. yabancı özentisi olmayın bu kadar

0|1
    0|0
  • Çok efendi delikanlı adam

0|1
    0|0
  • Bir johnny depp etmez :)

0|1
    0|0
  • hayatını bilmem bazı filmlerde izledim ve işini güzel yapıyor.

0|1
    0|0
  • Mk bak küfür ettırdın bana, kız olsan Neysede, erkek adamsın mk, Sorsana bayan kışılerı

0|1
    0|0
    • Entellektüel fikir almak istedim kardesim fakat konuyla ilgili fikir beyan edebilecek derinligi olan pek yok

• Kultur sanat basligi altinda actim konuyu kardesim sert cikisim icin de kusura bakma Tom Cruise uzerinde tartisabilecek cok konu var o yuzden onu sectim gerek din secimi gerek kibiri turlu turlu huylari olan bir vatandas ;)

• He şöyle sakin ol rahat ol, gizli Kullanıcı olup küfür edip kaçmadım :)) bunLara alış :)) burada su kural vardır, hızlı Kullanıcı olmayıp Açıkça bırseyler söyledıyse , takılma manasındadır , gizli olarak soyledıyse farklıdır :))

• cok ıyı bırıdır kıtaplarına bakılırsa

0|1
    0|0
Yükleniyor...