Sevdiğiniz filmlerden replikler söyler misiniz?

Sevdiğiniz filmlerden replikler söyler misiniz?

Unutma Red, umut iyi bir şeydir, belki de en iyisi. Ve iyi şeyler asla ölmez.-Esaretin Bedeli

1|0
57|74

En İyi Erkek Görüşü

• kibar feyzo = aney geldiiii sıçam azına :)))

öztürk serengil = buu kafa pozuuuu bu göz pozuuu bu düşünme pozuuuuu hlolop yaylan bakalım

cüneyt arkın = bağırmayacaksın anton artık azının yerini biliyorum

kadir inanır = ben kadir DELİ KADİR ulennnn

tarık akan (mavi boncuk) = ne vurdun babama o* çoxuğu

hababam sınıfı kemal sunal = efendim inekler ot yerler bunun gibileride b*k yerler

avanak apti ünal gürel = aptiii aptiiii azıma sıçtın apti

avanak apti kemal sunal = efendim tebrik ederim yani iyi b*k yediniz

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 57

• Ölürken gülümseyeceğim çünkü ilerde beni düşünürsen beni gülümserken hatırlamanı istiyorum - One Piece

2|1
    0|0
  • Görmek istemiyorsa seni karşındaki görmüyor, aşkından ölsende öldüğünü anlamıyor kimse
    -Kuzey Güney

1|1
    0|0
  • Uyursan ölürsün! Ölürsünüz! Sen uyursan ölürsün! Sen uyursan ölürsün! Sen de ölürsün. Sen de ölürsün!
    Uyursanız… Astsubayım, uyursan ölürsün! Sen uyursan, herkes ölür!
    Yüzbaşı: Kamil Ateş sen öldün! Karın var mı?
    Asker: Var komutanım.
    Yüzbaşı: Lojmanda mı kalıyor?
    Asker: Evet komutanım.
    Yüzbaşı: Söyle hemen yeni ev arasın. Lojmanda çok fazla tutmayacaklar. Çünkü sen öldün. Anan, baban hayatta mı?
    Asker: Evet komutanım.
    Yüzbaşı: İyi cenazeni ona göndeririz. Sen!
    Asker: Hakan Atakan, Hatay. Emret komutanım!
    Yüzbaşı: Öldün sen Hataylı. Annenizin gözü yaşlı, hüngür hüngür ağlıyor kadın. Komşularınızın kolları arasında. Bileklerini ovuyorlar kolonyayla. ‘Evladım’ diye ağlıyor. Babanız da ağlıyor. Göstermiyor ama yıkılmış bir köşeye içten içe ağlıyor adam. Ama ağzında bir cümle, ‘Vatan sağolsun, memleket sağolsun, bir oğlum olsa onu da gönderirim’ diye ağlıyor. Aldılar hepinizi, aldılar. Gönderdik cenazeleri ailenize, kurşun izlerini silerler, yıkarlar sizi. Bir güzel de bayrağa sararlar. Böyle öldü. En değer verdiğim adam böyle öldü. Ama uyuduğu için değil, buraya erken gelelim diye. Koydular helikoptere, gönderdiler memleketine.

Televizyona bile çıkarsınız. 45 saniyeliğine kahraman olursunuz. Çıkar süslü bir karı, hüzünlü sesle anlatır. Hekim Bulut, karakol baskınında şehit düştü. 45 saniye. Sonra da magazin haberleri. Kahramanca mı savaştınız? Hayır. Bu adam uyuduğu için öldünüz. Kızmayın ona. Kızmayacaksınız. Kendinize kızın. Burası bir birlik. Arkadaşınla hareket edeceksin. O uyusa bile uyumayacaksın. Uyurken ölemeyeceksin! Uyursan ölürsün! Ölürsünüz! Sen uyursan herkes ölür. Bak ‘Hazırım’ yazıyor. Neye hazırsınız?

Uyurken ölmeye hazırsınız. Uyumayacaksınız! Yemeyeceksiniz, dinlenmeyeceksiniz. Sizin cesetlerinizi, sizin cenazelerinizi ailenize göndertmeyeceğim. Ölmenizi yasaklıyorum. Anlaşıldı mı asker?
    Asker: Emredersiniz komutanım.

0|0
    0|0
    • NEFES filmi :) hayatımda duyduğum en güzel repliklerden biriydi

• Oha ezbere mi yazdın bunu.

• yok ya :D aklımda yarısı vardı karışık her yerden bir kaç cümle eksik yazmak istmdğmden internetten yazdım :D ama unutamayacağım repliklerden en üst sıradaki

• Bu maskenin altında bir yüz var. Ancak benim değil. Ne altındaki kaslardan daha benimdir o yüz, ne de altındaki kemiklerden. Bu maskenin altında etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var, Bay Creedy! Ve fikirlere kurşun işlemez!

0|1
    0|0
  • Üzgünüm…

Ama ben imparator olmak istemiyorum. Bu benim işim değil. Kimseye hükmetmek ya da boyun eğdirmek istemiyorum.

Elimden gelirse , herkese yardım etmek isterim : yahudi olan, olmayan, zenci veya beyaz…

Hepimiz karşımızdakine yardım etmek isteriz. İnsanların yapısı böyledir. Biz birbirimizin mutluluğu için yaşamayı isteriz, kötülüğü için değil. Birbirimizden nefret etmek ve hor görmek istemeyiz.

Bu dünyada herkese yetecek yer var. Ve toprak hepimizin ihtiyacını karşılayacak kadar bereketlidir.

Yaşam biçimimiz özgürce ve güzel olabilir, ama biz o yolu yitirdik. Açgözlülük insanların ruhunu zehirledi, dünyayı nefret kuşattı, hepimizi kaz adımlarıyla sefaletin ve kanın içine sürekledi. Hızımızı arttırdık ama bunun tutsağı olduk. Bolluk getiren makineleşme bizi yoksul kıldı. Edindiğimiz bilgiler bizi alaycı yaptı ; zekamız ise katı ve acımasız. Çok fazla düşünüyoruz ama çok az hissediyoruz. Makineleşmeden çok insanlığa muhtacız… Zekadan çok iyilik ve anlayışma muhtacız… Bu değerler olmadan hayat korkunç olur, her şeyimizi yitiririz. Uçaklar ve radyo bizleri birbirimize yakınlaştırdı. Bu buluşların var oluş nedeni, doğaları gereğiş, insanın içindeki iyiliği ortaya çıkarmak, evrensel kardeşliği oluşturmak ve hepimizin birleşmesini sağlamktır. Şu anda bile sesim dünyadki milyonlar insana, acı çeken milyonlarca kadın, erkek ve küçük çocuğa, suçsuz insanları hapse atan, işkence eden bir sistemin kurbanlarına ulaşıyor.

Beni işitenlere şunu söylmek istiyorum : “Umutsuzluğa kapılmayın.”

Üstümüze çöken bela, vahşi bir hırsın insanlığın gelişmesinden korkanların duyduğu acının bir sonucudur. İnsanlardaki bu nefret duygusu geçecek ve diktatörler ölcektir. Ve halktan aldıkları güç, yine halkın eline geçecektir. Son insan ölene kadar özgürlük asla yok olmayacaktır.

0|0
    0|0
    • Askerler !!! Kendinizi bu vahşilere teslim etmeyin. Sizleri hakir gören ve esir eden, hayatlarınızı yönetmeye çalışan, ne yapmanız, ne düşünmeniz, ne hissetmeniz gerektiğini size emredenlere ; sizleri bir hayvan terbiye eder gibi şartlandırıp topun ağzına sürenlere boyun eğmeyin. Bu doğa dışı adamlara boyun eğmeyin, makine kafalı, makine kalpli bu adamlara…

Sizler birer makine değilsiniz ! Sizler hayvan değilsiniz! Sizler insansınız !

Kalbiniz insanlık sevgisiyle dolup taşmaktadır!

Nefret etmeyin! Yalnızca sevilmeyenler nefret eder… Sevilmeyenler ve doğaya aykırı olanlar…

Askerler ! Kölelik uğruna savaşmayın!
      Özgürlük için savaşın!

The Great Dictator - Charles Chaplin

• “Yazmak sonsuzluğa ritmini veren ve görünenle, görünmeyen kelimeler arasında zincir kuran bir eylemdir”

“ İnsanlar sık sık bir rüyanın peşinden koşarlar, onunla bir gün karşılaşırlar ama onu anımsamazlar.”

0|1
    0|0
  • bir kadının öfkesi temmuzda bile kar yağdırabilir :)

1|1
    0|0
  • -Neden bu kadar üzgünsün?
    -Hayat...
    Closer.

0|1
    0|0
  • X-Ne kesiyorsunuz bu bayram?
    --Kari kiz

0|0
    0|0
  • Ama hala burdasın..
    Teoman :D

0|1
    0|0
  • henüz filmi çıkmadı ama çıkacak kitaptan iki kesit;
    Belki de gizemleri o kadar çok seviyordu ki, onlardan birisi oldu.
    Kağıttan şehirlerinde yaşayan tüm bu kağıttan insanlar, şimdi ısınmak için geleceklerini yakıyorlar.

Kağıttan Kentler - John Green

0|0
    0|0
  • Fringe
    Babandan daha iyi adam ol

0|1
    0|0
  • Uyan süpermen daha uçucan#
    Hayatımın repliğidir. Organize işler

0|1
    0|0
  • "Fuck seriously it's like you're photoshopped"

https://www.youtube.com/watch?v=05Lstwyt984

Ve tabii Scraface..

www.lovethispic.com/.../...hould-Know-About-Me.jpg

0|0
    0|0
  • Film değil de, sevdiğim bir anime repliği var;

Kazanırsan, yaşarsın. Kaybedersen, ölürsün. Savaşmazsan, kaybedersin. / Attack On Titan / Eren Jaeger.

1|1
    0|0
  • Benim inandığım, insanı öldürmeyen şey tuhaflaştırır.

0|1
    0|0
  • Ben buyum kızım, hiç saklamadım, sana hiç yalan söylemedim, hiç değişmedim, eğer memnun değilsen, yani sana yetemiyorsam, siktirip gidersin.
    -Kaybedenler Kulübü (Ne

1|0
    0|0
  • "Bugün geri kalan hayatının ilk günü"

0|0
    0|0
  • teen wolf : the sun , the moon and the truth
    güneşi beklerken : üç şey gizli kalmaz güneş ay ve gerçekler

0|0
    0|0
  • All iz well

0|1
    0|0
  • filmin adını unuttum :) ama dövüş filmiydi :)

- ona Bob diyorlar çünkü anne ve babası ona bu adı vermiş..

:D :D

1|1
    0|0
  • Yolu yok cekiceksin
    Isyan etmenin faydasi yok
    Kaderin boyle
    Yol belli ey basini yuru simdi
    Ogun bugundir yürüyorum iste. masumiyet

0|0
    0|0
  • Filmden aklıma gelen yok fakat bunu okuduğumda aklıma ilk gelen dizi repliği; Three words, eight letters, say it and im yours geldi.

0|0
    0|0
  • Film pek izlemem xd

0|0
    0|0
  • O kadar izliyorum ki habgısını hatrlıcam smdı :D

0|0
    0|0
  • Ona aşığım, çünkü bana ihtiyacı yok

(Daha yaklaş)

0|0
    0|0
  • Gerçekten beklemeye değerdin ama senin dibin çamurlu. Kuzey güney

0|0
    0|0
  • Senin hislerinle ben k*çımı silerim - Tony Soprano

0|1
    0|0
    • When I just thought I was out, they pulled me back in /sylvio :)

• hafizam ccok zayif

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27

Erkekler Ne Diyor 73

• Ölürken gülümseyeceğim çünkü ilerde beni düşünürsen beni gülümserken hatırlamanı istiyorum - One Piece

1|1
    0|0
  • Life İs Pain (HOUSE MD)

Yoruldum patron yollarda yağmurda yalnız bir güvencin gibi dolaşmaktan yoruldum hiçbir zaman nereye gideceğimizi ne yapacağımızı söyleyecek bir dostum olmamasından bıktım artık en çokta insanların birbirlerine kötü davranmasından usandım. her hissettiğim acıdan bıktım sanki kafama binlerce cam parçası sokuluyormuş gibi. (Yeşil yol)

Çok şey istediğinizi çok şeye kesin gözüyle baktığınızı düşündünüz mü o dahi aklınıza artık bunu yapmak istemediğim hiç geldi mi? (Harry Potter)

Yüzüğü hem seviyor hem nefret aynı kendini sevip nefret ettiği gibi (Yüzüklerin efendisi)

Müzik güzel bişeydir ve kimse onu sizden alamaz (Esaretin bedeli)

Bu seferlik kafasına sıkın bu bir mesajdır diyin bir daha yaparsa ayağına sıkarız (organize işler)

daha çok varda uzatmanın anlamı yok

0|0
    0|0
  • hicbirsey basaramayan kimseler seninde basaramayacagini soyler ve eger bir hedefin varsa onun arkasindan gitmelisin -umudunu kaybetme bu zirhin altinda deriden fazlasi var bu zirhin altinda fikirler var fikirlere kursun islemez - v for vendetta sozler tam olarak boyle olmayabilur hatirladigim kadariyla

1|1
    0|0
  • eski sevgilimi hatırladım..
    hangisini?
    işte bende onu hatırlayamadım...
    http://i.hizliresim.com/89X6Bn.jpg

1|1
    0|0
  • Seni unutmayacağım süt oğlan :)

0|1
    0|0
  • en iyi repliği yazmışsın zaten :)
    ama bu da güzel ''5. günün ilk ışıklarıyla beni bekleyin şafakta doğuya bakın.''

0|1
    0|0
  • eşşolu eşşek:sakar şakir

0|1
    0|0
  • En iyi gladyatör savaşçılarının en iyileri trakyalılar ama onları kontrol altında tutmak çok zor. Pompei - Spartakus - Gladyatör

0|1
    0|0
  • Sen seçilmiş olandın! Güce denge getirecektin, karanlığa taşımayacaktın!

0|1
    0|0
  • "Öldürme yetkisine sahip olup da öldürmüyorsan, güçlüsündür." Schindler's List

0|1
    0|0
  • Size bir tavsiye kızlar yanlış adamada çatsanız en azından doğru silahı alın.

Ölümcül takip

0|1
    0|0
  • Aman tanrim didimmm :))

0|0
    0|0
  • Arkadaş canlısı gibi görünmek için davranışlarımı cilalamak zorunda olmak bana fazlasıyla zor geliyor. Doğrudan konuya girerek bilgi akışını hızlandırmak gibi bir eğilimim vardır. Ama sonuç her zaman pek hoş olmuyor. Seni çekici buluyorum. Bana karşı olan saldırganca davranışların senin de beni çekici bulduğunu gösteriyor. Ama adet yerini bulsun diye seks yapmadan bazı platonik davranışlarda bulunmamız gerekiyor. Ben de kurallara uymaya çalışıyorum ama aslında tek istediğim seninle bir an önce sevişmek. Şimdi beni tokatlayacak mısın?

0|0
    0|0
  • film'in adını unuttum : sessizliği dinle söyleyecek çok şeyi var mükemmel ötesi

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/BRGWJG.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZAnjvz.jpg

I killed my mother filminden..
    Beni etkileyen tek film diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Çek o siyah poponu beyaz arabamın üstünden.

0|1
    0|0
  • "Herşeyi kontrol etmeye çalışmaktan vazgeç. Bırak ne olacaksa olsun. Bırak olsun." tyler durden

0|1
    0|0
  • hoşçakal düşman beldenin yaman güzeli :)

0|1
    0|0
  • Türk filmi olarak Rina'dan : Ne olmuş yani büyük adam olamadıksa, hayallerimizi satmadık ya! Yabancı olarakta Kadın Kokusu'ndan : Hiç kapıldın mı o hisse, gitmek istersin hani, ama aynı zamanda da kalmak gelir içinden."

0|0
    0|0
  • Aslında çok tuhaf.
    Ne kadar dibe batarsanız batın...
    yine de bir doğru
    ve bir yanlış vardır.
    Ve hep bir seçim yapmak gerekir.
    Bir yolu seçer ve kendinizle
    baş başa yaşamaya çalışırsınız.
    Öbür yolu seçer
    ve yine ayakta kalırsınız...
    gerçekte bir ölüsünüzdür
    ama fark etmezsiniz.
    Sen bizim günahlarımızı bağışla.
    Tıpkı bizlerin bize
    saldıranları bağışladığı gibi.
    Soluk aldığımız havada
    ve karıştığımız toprakta...
    Baba, oğul ve
    kutsal ruh adına. Amen.

Last Man filminden

0|0
    0|0
  • Biri olmak lazım en azından biri için :)

http://i.hizliresim.com/7VQJ4L.jpg

0|0
    0|0
  • 5. Gunun sabahinda doguya bakin,
    iste orda bunlardan bahseden bir yasli dede gorceksiniz :P

0|0
    0|0
  • Tamam kalkalım kalkalımda ayıp oluyo ama
    -kolpaçino

0|1
    0|0
  • ''Ölmeyi düşünmek başka, ölmek başka şeydir''. Dr Hause

0|1
    0|0
  • çiçek abbas
    şakir mi?
    Ne demek şakir?

0|1
    0|0
  • dizi de olur sanırım aklıma bu geldi
    Ben unutulucak adammıyım be - Kuzey Güney

0|1
    0|0
  • Harac ve rusvet, bir cemiyeti icten kemiren en tehlikeli hastaliktir arkadaslar... Ve ben... Naciz hizmetkariniz... kendini vatandasina adamis, serkomiser Ziver, galata'dan bu illeti sokup atamazsam, apoletleri soker atarim...

0|0
    0|0
  • -bu ne?
    -kadın budu köfte
    -vah vah kadının budu ne hale gelmiş.
    -ama şaban bey...
    -demek bu evde bir bir karı kesildi. söyleyin katil hanginiz?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43
Yükleniyor...