One Piece hayranlarını görelim?

Tamı tamına 17 olmuş başlayalı. Bir efsane, efsaneden de öte hayat tarzı olmuş artık :)

Her hafta sabırsızlıkla yeni bölümleri bekleyenler var mı ya da daha yeni başlamış olanlar? Favori karakteriniz? Favori sahneniz? En sevdiğiniz olay yer?

Daha sorulucak o kadar çok şey var ki.

Teşekkür adına bunu da paylaşmak istiyorum.

http://i.hizliresim.com/MPRkyN.jpg

İzleyip bitirdiğiniz, devam ettiğiniz, yeni başladığınız animeler varsa onları da tavsiye edebilirsiniz ^^

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Henüz başlamadım ama başlayacağım en kısa sürede. Sahiden, efsane gibi. Daha uzun yıllar devam eder umarım. Edecekmiş de zaten. ^.^

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyeyim, şu an tam olarak 678. bölüm çıkmış ve bölümler 1400 lere kadar devam edicek diye bir haber çıkmıştı. tam emin değilim bundan ama şaşırmam da olursa :) kesinlikle başlamalısın, başlarda sıkılabilirsin çizimlerinden dolayı ama sabırla ilerlemeye devam et. Hüzün komedi sevgi aile aksiyon herşey var bunda yeri gelicek çok gülüceksin :D

• Biliyorum, shounen sonuçta, hepsini barındırıyor ki böyle sevilmiş. :)

• Bu kadar uzun animeleri sevmiyorum. Death note ve midori no hibi yi tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • uzunluğu aslında sevilmesini etkileyenlerden :) bir başlamanı tavsiye ederim tabi 600 küsür bölüm 1 yıldan fazla sürer sanırım :D

death note hayatım boyunca unutmayacagım :)

• Aslinda yaz tatilinde baslayabilirim :))

• başlamalısın :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok uzun animelere başlamayı çekiniyorum bir de güncelse elimi sürmem :D. Uzun anime olarak bleachı bitirdim daha çok code geass , zankyou no terror , death note gibi animeler daha güzel ve daha çok mesaj veriyor izleyiciye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...