Tarihçi kiz diyince aklınıza nasıl biri geliyor?(karakter olarak)? (Lütfen cevap verin lütfen diyorum)?

Tarihçi deyince aklınıza nasıl bir kız geliyor? 4 yıl tarih Bölümünde okumuş biri sizce nasıl olabilir?

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• valla sözelci kızlara bakış açım pek iyi değil açıkçası. Alınma ama genel olarak benim bayaa bir aşağımda oluyorlar zeka olarak o zaman da ne kadar ortak yanımız olduğu veya güzelliği hiç umrumda olmuyor. Hiç bir zevk alamıyorum o kızlarla geçirdiğim sohbetten.
    (Geneli için konuştum ama bazen cin gibileri de oluyor ki o zaman o sohbetler tadından yenmiyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Şahane olabilir.

Helede ucundan köşesinden sanat tarihi görmüşse. Konuşulacak ve kendisinden öğrenilecek çok şey vardır.

0|0
    0|0
  • Entellektüel birisi geldi aklima
    tarihle ilgileniyor neticede

0|0
    0|0
  • Normal bir insan işte. Fizik okumuş desen biraz değişik olabilirler ama tarih, normal bence.

0|0
    0|0
  • Benimle tarih konuşabilecek birini olması güzel. Kimi görsem etrafımda tarih derslerine küfrediyor. Ne zaman lisedeki anılar anlatılsa tarihciye söverler kesin.

0|0
    0|0
  • Onlarla sohbet etmek bir başka olur :) sohbetin tadına varırsın yani onun haricinde benim tarih hakkında o kadar engin tecrübelerim yok biraz ezik kalırım :) ama pabuç bırakmam kimseye benim kendi araştırdıklarım nihayetinde merakım doğrultusunda

0|0
    0|0
  • takıntılı

0|0
    0|0
  • Düzgün bir kız geliyo

0|0
    0|0
  • Her tür güzel sohbetler edebileceğimi düşündüğüm, entelektüel, boş konuşmayan biri geliyor aklıma.

0|0
    0|0
  • fena olur tarıhcıler bıde o olgun gıyınmelerı yok mu avukatlar 1 tarıh 2 derım ama tarıhle teshırı karıstırma derım :)

0|0
    0|0
  • :D hoş bir muhabbetı olabılırıdı olmıyabılırde arası olmaz ama :D kafa kız olabılırde olmıya bılırde aradalarda deıl yanı :D sen sanırım bıraz cekıngensın :D

0|0
    0|0
  • kendini geliştirmesine bağlı 4 yıl bir şekilde geçiyor ama sana ne kattı sen ne kazandın bu önemli şu an yorum yapmak zor

0|0
    0|0
  • Aradığım kız geliyor tarihe ilgili birisiyim lakin şimdiye kadar tarihi sevem kız görmedim daha

0|0
    0|0
    • Tarihi seven kız yok mu? Nasi l bir tip olur sence tarihçi kiz

• sallamaya gerek yok =) biraz dağınık olur , okumayı sever , modernlikle islam arasında ezilmiş bir kız olur :D

• tarihi severim keşke bulsam :)

0|0
    0|0
  • tarihi iyi bilen birisi asd :D

0|1
    0|0
  • Benim sınıfımdakilerden aklımda pek iyi şeyler kalmadı :D

0|0
    0|0
  • Bana sıkıcı ama hırsı sayesinde şehvet sahibi biri gibi geliyor..

0|0
    0|0
  • Nasıl olacak insan değilmi eşim olabilir Allah nasib ederse de keşke olsan da evkrnsek

0|0
    0|0
  • sarı saçlı gözlüklü bir kız :)

0|0
    0|0
  • Gerizekalı pelin batu geliyor. Murst bardakçı nın programındaki uyuyuşu geliyor.

0|0
    0|0
  • tarihçi kız ilk duydum aklıma tarih geldi doğum tarihi kaç ki?

0|0
    0|0
  • hürrem geldi :D

0|0
    0|0
  • Boş beleş bölüm okumuş maksat üniversite görmek isteyen bir kız profili beliriyo kafamda

0|0
    1|0
  • direk gözlük geldi aklıma..

0|0
    0|0
  • arkeolog olsan ciddi düşünebilirdim ama tarih pek bir sıkıcı geliyor bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...