Amerikan Pastası Serisi Sizce Nasıl Film?

Ben daha önce hiç izlemedim ancak bugun izlemeyi düşünüyorum sizce nasıldır bu film?

Güncellemeler:
yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar tesekkurler :)
konsuunu anladım eyvallah dostlar :))

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Hiç izlemedim.

1|1
    0|0
    • bendee ama bugun izleyecegim sende izle :)

• Peki teşekkür ederim cevapların için.

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Dünya da tek amacın seks yapmak oldugunu benimsetmeye calısan, klasik amerikan filmi.

1|1
    0|0
    • konusu seks yani hmm anladım..

• Konusunun seks seks ve seksten olusan zaman kaybi amerikan filmi. Yedincisi miydi neydi izledim salakca. Bizdeki çılgın dersanede onlara özeniyor.

1|1
    0|0
  • ergen filmi vakit kaybı

1|1
    0|0
    • nasıl yani?

• erken orgazm sahnesi kızlara sarkma sahnesi yılış yılış gençler okul muhabbetleri iğrenç espriler bilmem ne. salak saçma şeyler. kalitesiz tipik amerikan ürünü işte.

• hm anladım tesekkurler..

• İğrenç birşey. Ama sen erkeksin hoşuna gidebilir. Film erkekler için yapılmış zaten. :/

1|1
    0|0
  • Çok eglenceli

0|1
    2|0
  • Film erkeklere hitaben yapılmış. İğrenç.

1|1
    1|0
  • Nasıl desem şimdi şey böyle 😁😁😁😁 neyse izleyince anlan 😁😁 aman ha yanında ergen bulundurma araya giden 😁😁😁

0|1
    0|0
  • filmi internetten izleyeceksin diye "internet & teknoloji" etiketine koyman yanlış olmuş...

0|0
    0|0
    • o pekte önemli değil nereye koysaydım ya?

• Çok fazla erotik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İdare Abaza erkekleri konu alıyor baya komik ahah:) 8 i pek güzel değildi adama göğüs felan taktırıyorlar;)

0|1
    0|0
    • yuuuh :D bende zaten 1 den başlayacam izlemeye :))

• İzle 1veya 2 de turta 🍰 nın ortasına delik açıp turtaya beceriyordu birden kapıya babası açıp gelinece masada öyle kaldı ahahah:)

• hahahhah ÇD: komikmiş yaaa :D :D

• Süper her genç izlemeli hem komedi hem erotik bir film çok iyi çok komik sahneleri var mesela çocugun bacagı yandigi zaman kiz masj yapiyorya tamam oraya dokunmuyorum sonra =)

0|1
    2|0
    • ahha neyse bakacaz :D ee erotikliği açık şekilde gösteriyor mu dostum kızlarınkini?

• çok gormek istiyorsan burdan gir www.apetube.com cok daha iyileri var çok fazla kategori var ama devlet tarafindan engellenmis bir site dns ayarlarini he bir girebilirsin

• yok dostum yanlıs anlasılmasın p*rno için değil :)

• owwww Dehşet :D

0|1
    1|0
  • eğlenceli kucak dansı :)

0|1
    1|0
Yükleniyor...