Hangi masalın, hikayenin, filmin ve ya çizgi filmin sonunu değiştirmek isterdiniz?

Mesela benim en çok izlemek istediğim "Şirinler"

Garginin şirinler köyünü basıp tüm şirinleri katlettiği ve azmanla beraber hepsini yediği bir bölüm izlemek isterdim.

Kahrolsun sevimsiz mavi yaratıklar!

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Pamuk Prenses.

Adamın teki tam Pamuk Prenses'i öpecekken,adamın suratına şaak diye tokat atıp "ßn snn bLdiqin qızLrdn diqiLm tımaammııığğğ?" desin.Adam ise bu konuşma stiline dayanamayıp Pamukçuku öldürsün.7 cüceler onu kahraman ilan etsin,ünü yayılsın,prens olsun.Benimle evlensin,3 çocukları olsun.

0|0
    0|0
  • bende pamuk prensesin. hiçbirzaman beyaz atlı prens gelmez güzelim boşuna bekleme boğul ve öl diyerek bir cadıyla bitirmek isterdm

0|0
    0|0
  • kibritçi kız ölmesin :(

0|0
    0|0
  • bence her masal,hikaye,film ya da çizgi film sonu kötü bitsin. herkes üzülsün. mutlu olmasın kimse :((

0|0
    0|0
  • seker kız candy. sen bütün bölümler boyunca asık asık gez, sonra ne terry ile ne anthony ile birlikte olabil. dostlugun önemini anla, hepsiyle yemek masasında bulus. olacak iş mi?

0|0
    0|0
    • Sitemin çıkış noktası fena... :)

• Hakikatten beklentiyi merak ettim, tam duble olmasa da yolluk babında alabilir miyiz? :)

• ikinci cümlenden bir sey anladıysam arap olayım.

beklentim suydu; dostluk güzel, hos sey azizim ama en azından terry ile mutlu olaydı.

• Kendi masalımın

0|0
    0|1
  • adını feriha koydumun değiştirmek isterdim :D feriha ölmeseydi iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • :)))

cok kotusunn :)))

0|0
    0|0
    • Yeterince :)

• Ormanı sömürdü şirinler, her hayvanı kendilerine köle ettiler...

Bu barbarlara karşı direnen gargi ve azman ikilisine biraz hak vermeni rica ederim.

Biliyorum, seninde içinde bir gramda olsa kötülük olması lazım, göster onu bana :))

• Vardir illaki :))

Kotulugumu kesfedince sana anlatcam..

Belkide uygularim :)))

Erkekler Ne Diyor 8

• Arka sokaklarda her bölümün finalini değiştirmek isterdim. Bi operasyondada rıza babanın ekibi yenilsin

0|0
    0|0
  • Robinson adadan hiç kurtulamasın cumayla evlenip 3 çocuk yapsın

0|0
    0|0
  • Titanic te jack ölmeyeydi iyiydi.

0|0
    0|0
  • dünyanın sonunu değiştirmek isterdim

0|0
    0|0
  • Içinde bulunduğumuz hayat denilen ve bir masaldan ibaret olan yaşamın

0|0
    0|0
  • Tom ve Jerry'de bir kere de Tom yenseydi be ya. Hem yenildi kedicik yahu .

0|0
    0|0
  • frodo ölseydi mına

0|0
    0|0
  • "Pamuk prenses fahişe çıksın, uykuda numarası yapsın öptürmek için dudağını. Rapunzel’in saçları dökülsün kemoterapilerde, Polyanna acıdan ölsün, Uyuşturucu satmaktan tutuklansın Kibritçi Kız, Narkotik Şube’de işkenceyle sorgulansın."

1|0
    0|0
Yükleniyor...