Moraliniz bozuk, efkar uğramış biraz, hangi şarkıyı dinlersiniz?

şarkılar duygularımızı anlatır; anlatmak istediğimiz, söylemek istediklerimiz ama olur da bir türlü cesaret edemeyiz konuşmaya.. sebebi gururdur, kibirdir, onurdur, mutluluktur mutsuzluktur...

siz sevdiceğinizden ayrıldığınız da en çok hangi sanatçıyı, şarkıyı dinlersiniz?

Ben bizim şarkımız olan Zerrin özer'den - her şey seninle güzel dinlerim.. ama çokça sezen aksu dinlerim... özellikle de vazgeçtim gözlerinden favorimdir...

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Aslında böyle parçalar dinlemem normalde .

Kibariye - Eller kadir kıymet bilmiyor annem.

Yıldız Tilbe - Kafam Hafif Dumanlı.

Yıldız Tilbe - Vazgeçti Direnişim.

Sıla dan birçok parça.

Genellikle yabancı slow veya klasic müzik.

Sezen aksu bende severm.

0|1
    0|0
    • nasıl aklıma gelmez yıldız tilbe - vazgeçti direnişim. gerçekten çok güzel bir parça...

dinlemek tehlikeli aslında ama insanı rahatlatıyor... yorum için teşekkürler.

• ayrılık bu kadar acıtır, yaralar kanıtır mıydı hiç ?

geciken gözyaşı hiçbir şey çözmez,

biriken anılar susuyor,

kurumuş dudaktan, dökülen son bir söz;

gitme.. :)

• Dinlemenizi istediğim bir parça var. ?

Kazım koyuncu - gidiyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben her zaman efkarlıyım. Şu anda da Müslüm Gürses dinlemekteyim. Duygularıma tercüman olan başka bir sanatçı bulamıyorum. Millet "müslümcü,arabeskci, damarcı, kıro" dese de aldırmadan Müslüm'e devam ediyorum. Napalım başkası kesmiyor.

0|1
    0|0
    • sanat evrenseldir, herkes beğenmek zorunda diye bir şey yok. psikolojik duruma göre her müzik tarzı dinlenebilinir :)

• Anlayışlı insan seni. :)

• Slow parçalar dinlerim ne olduğu önemli değil

0|0
    0|0
  • takarım nurettin rençber cdsini alırım elime içkimi(kola) balkona oturur manzara izlerim

0|1
    0|0
  • efkarım büyüktür sımaz içime bin çile çeksemde azdır kadere

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • orhan gencebay-dokunma

0|0
    0|0
  • azer bülbül başımıza gelene bak

0|0
    0|0
  • duman yeter hangi şarkısını dinlersen dinle adamı maffedio sistemin çoküyo az ağlatmadı kerata beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...