Seyahat etmeyi sevenler

En çok nerelere seyahat etmeyi seversiniz? size göre hangisi daha güzel otobüs,gemi veya uçak hangisi ile seyahat etmek daha keyifli?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• gemi seyahati hiç yapmadım. uçak seyahati zevkten ziyade zaman kazanmak için iyi.

zevk almak için gece tren yolculuğunu çok severim. otobüs eskiden çok severdim artık yorucu geliyor. kendi kullandığım araçla da yolculuğu severim.

çok detaylı cevaplar vermeye başladım ben yine yeaa :(( konuşasım var zaar :S

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• uçak

0|0
    0|0
  • ben 6ayda bir yurtdışına kaçarım.onun dışında zaman işimde geçtiği için kısa zamanlı gezilerde bulunamıyorum.ve uzun mesafeler oldugu için uçak hep tercihimdir.ama ulke içerisinde karayolunu tercih ederim ulkeyi heryonuyle izleme şansım olduğu için

0|0
    0|0
  • Uçakla seyahat etmek daha keyifli çünkü gideceğim yere daha çabuk ulaşabiliyorum ve daha az yorgun hissediyorum tarihi yerleri gezmeyi ve gittiğim yerlerde yemek yemeyi seviyorum. Bugüne kadar hep Avrupayı dolaştım ama imkanım olursa uzakdoğuyu dolaşmak istiyorum. Birde normalde yürümekten nefret ederim ama gittiğim yerlerde yürümekten çok hoşlanıyorum

0|0
    0|0
  • Evliya Çelebi gibi yakında seyahatname yazıcam çok severim şansıma çok da gezerim uçakla gezmek güzel en güzelde arabayla:))

1|0
    0|0
  • Otobüs ve gemi. mersine gitmek çok hoşuma gidiyo otobüsle :) hele bide sevgilimle gidince ooo değmeyin keyfime 13 saat su gibi geçiyor :)

0|0
    0|0
  • seyahat etmeyi hiç sevmem. ya kendi arabanla git ya da uçakla. başka türlü çekilmiyor o bitmeyen yollar... hele tatil dönüşü tam bir kabus oluyor.

0|0
    0|0
  • uçağı severim ,Gemiyi de seviyorum eeeen çok kendi memleketime diyebilirim kırgızistana

0|0
    0|0
  • uçmak iyidir

0|1
    0|0
  • uzun bir yol olsun, otobüs olsun değmeyin keyfime

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• geberiyorum seyahat etmekten...

deniz yolu, her zaman

1|0
    0|0
  • ben şehirlerden uzkalaşmayı seviyorum daha çok doğayla iç içe yerler tercih

gemi otobüs en çokta araba tabiki :)

0|0
    0|0
  • İmkan buldukça Bisiklet yolculuğunu severim... En uzun yolculuğum şimdilik Bursa dan İzmir'e gittim... Yolculuk 5 gün sürdü... Ama en zorlu yeri Manisa dan İzmir e çıkışın son rampasıydı... bacak kaslarımı yırtmamak için tır arkasına takımıştım...

0|0
    0|0
  • arabayla geziceksin her yerde durup konaklayacaksın :) mangalını yapıcaksın kampını hazırlayacaksın aksam atesini yakıcaksın ohhh :) edirneden karsa kadar geziceksin:)))

0|0
    0|0
  • Motorumla yardırmayı daha çok seviyorum dağ bayır özgürlük.

0|0
    0|0
  • Denizaltıyla mardine gitmek hep hayallerimi süslemiştir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle otostop.

0|0
    0|0
  • Uçakla severim. Otobüs ile olacak şey değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...