Müzik hakkında ne biliyorsunuz?

Bu soruya çok az cevap geleceğinden eminim çünkü sanata değer yok malesef

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Müzik hakkında her seyı bilmeye çalışıyorum öğreniyorum ve müzik yapıyorum.
    sanat çok önemlidir ama bu ülkede yerlerde maalesef özellikle edebiyata ve muzıge verilen değer.
    ben elimden geldiği kadar piyanomu çalmaya jazz eserlerimi seslendirmeye çalışıyorum her zaman yaptığım gibi.
    Müzik bir yaşam stilidir.

0|0
    0|0
    • müzik bölümü öğrencisi olarak söylüyorum bu ülkede sanata değer verilmiyor

• gitarı kafasında kıracan :)

• hahah aynen :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında müzik dediğimiz frekansların birbirine çarpmasi sonucu çıkan seslerdir. Daha sonra bir bu frekanslari gelistirerek notaları oluşturduk. Daha sonra doymadik, branşlara ayirdayırdık. Branşları bölümlere ayırdık böldük ce çoğaldık ve hala aciz. ben doymam asla bu konuda

0|0
    0|0
    • mesela birşey sorsam cevap verebilir misin bakmadan internetten çok basit birşey

• Onun arizasi re minor olması lazım degistiricilerde fa do sol re diye biliyorum. Sennerde gitaristsin bakalım

• değişiyor :)

• Müzik Hayatın Bir Parçası

Bir Filmin/Dizinin Senaryo , Castden Sonra En Önemli Şeyide Müziktir.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum öğrenmek istiyorum.
    Gitar çalamıyorum ben :(

0|0
    0|0
    • başka birşey çal kardeşim o işe bulaşmamanı tavisye ederim :) mesela piyano çal keman çal çello çal

• öğreneceksen sağlam öğren sağlam öğrenemeyeceksen rica ediyorum :) klasik müzikle başla 4 sene sadece klasik çal piyasa yapma

• pekala, saolasn

Yükleniyor...