Ya arkadaşlar Hannibal dizisini izleyenler var mı? sizce böyle bir dizi senaryosunu hazırlayan biri normal olabilir mi?

Cidden artık psikolojim bozuldu ve ikinci sezon bitmek üzere. Birinci sezonu 1 yıl önce izledim ikincisi için baya düşündüm şimdi bir haftadır izliyorum ama hiç normal değil çok manyakça bunu hazırlayan her kimse ben o kişiden korkardım açıkcası. Belki olabilir ne var adamın hayal gücü kuvvetli böyle bir dizi yapmış diyceksiniz ama hayal gücüde bir yere kadar. Cidden böyle sosyopatlarla mı yaşıyoruz yoksa bu dizideki sosyopatlar mı cok zeki orası muamma.
dipnot: dizi aşırı kaliteli buram buram kalite kokuyo görsel oyunculuk senaryo olarak.

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• şu an 2. sezon 11. bölümdeyim. Dizi cok kaliteli ki oyuncular da kaliteli oyuncular. Ileride cok fena katletme şekilleri var. Hannibal gerçekten çok zeki adam ki cogunu da o öldürüyor zaten.

0|0
    0|0
    • Ben 10 dayım ama en son at sahnesinden sonra artık dedim ki yapımcı manyak olmalı. İğrenç yaa 😪

• Onuda izledim 😄 işsiz gibi bütün dizileri izlemişim bende hahah. Hepsinin sezonlarını bitirene kadar bırakmıyorum bide baya ardı ardına izliyorum. bir ara gecen sene bir baktım 5 diziyi aynı anda izliyorum. Breaking bad bence efsane bir dizi her yönüyle muhteşem ama arada beni sıkan yerleride olmadı değil. Sinekli bölüm mesela cok gereksizdi gerçi komikti ama koskoca bir bölüm sinekle geçti 😄 yeni bir dizi beni coook etkileyene kadar favorim vikings :)

• Bende dizi cok izlerim ama sadece yabancı. Türk dizileri kadar saçma değil ki işsizlik olarak görme bunu altyazılı olarak izle ingilizcene illaki faydası oluyor:) dizi cok bizde :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Gayet normal çalıştığım sektör doğrultusunda bu cevabı veriyorum. Ortada güzel bir hikaye olur ve onun üzerine inşaatı dikersin.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Dexter'ı izlediysen sorun olmaması lazım:)

0|0
    0|0
    • İzlemedim ama bence hannibal kadar olamaz.

• Dexterın efsane oldugunu biliyorum ama benim şanssızlıgım onu bilgisayardan değilde rahatca izleyim diye gittim dvdsini aldım yani sezonlarını satın aldım biyerden. Görüntü kalitesi berbattı bu sebeple ilk bölümde bıraktım hevesim kaçtı izlemedim sonrada :) bir ara bir yerlere sıkıştırmalıyım onu aslında haklısın :)

• Başlayınca su gibi akar zaten, büyük teşekkür edersin izlediğinde:)

• Ooo tam bana gore bir diziymis hemen baslamaliyimm :D sikicimi peki?

0|0
    0|0
    • İnanılmaz bir dizi ya midem bulanıyo izlerken ama inatla izliyorum bırakamıyorum. Cok iyi yapmışlar bu kadar kaliteli olabilirdi en fazla.

• hastasıyım psikopatt <3 dasda

• Başla başla manyak dizisi bildiğin. Psikopatlığın doruk noktası. ikinci sezonda böyleyse 3te napcaklar merak ediyorum.

• american horror story izlememişsin sen :)

0|0
    0|0
    • Onuda izledim ama bence onda hannibal kadar vahset yoktu. American Horror mükemmel ya cok değişik kurgulanmış :) 3ve 4. Sezonu kötü ne yazıkki. İki mükemmeldi akıl hastanesi. Birde de ted ve violet cok güzellerdi. 3 ve 4 tırt :))

• 1. sezondan ilk 4-5 bölümü izlemiştim ama listemde izlenecek çok dizi vardı o yüzden devam ettiremedim. karakterleri falan bilmiyorum şimdi tam olarak anlatsanda anlamam:) elimdekiler bir bitirreyim başlıycam. ilk bölümlerde işkence sahneleri vardı o yüzden iğrenmiştim biraz korkuyu bu kadar çok seven ben bile iğrendim yani :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence yazan kişinin sosyopat olması daha iyi olurdu da değil ama hayalgücüne hayranlık duyuyorum gerçekten senaristlerin

0|0
    0|0
    • Cok korkutucu bence fazla akıllıca bazen cinayet sebeplerini, birini neden öldürdüğünü işte onurlandırmak hediye miras vb şeyleri izlerken anlam veremiyorum nasıl bir bilinç altıdır. İnsan ölülerinden tablo yapmak flan izleyiciler arasında cidden psikolojik sorunları olan biri varsa birilerine bu tarz şeyler hazırlaması için teşvik eder bu dizi. Sosyopat bir manyak olsam kesin bu diziden ilham alır gider birilerine bu tarz seyler yapardım :D

• İyi anlamda sağlamıyor bence bugün bir yakınımın bir tanıdıgı ölmüş cenazeye gidiyorum flan dedi etkilenmedim resmen başın sağolsun demeyi unuttum 😂 insan ölümü normalleştiriyo böyle şeyleri görünce

• Bence normalleştirmesi iyi bir şey işte ölüm de bir gerçek sonuçta gerçeğin farkında olmak iyidir :)

• Evet izledim. Mükemmel bir dizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...