Piyano mu, Çello mu?

Merhaba ben bir enstrüman çalmayı öğrenmek istiyorum fakat çello mu piyano mu kararsız kaldım. Zorluk kolaylığa göre değilde hangisi daha hoş ses bakımından falan seçim yapamıyorum yardımcı olun lütfen.

Güncellemeler:
Keman da olabilir :)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sapık bir sitede böyle abuk bir soru bu saatte sorulunca insan ister istemez düşünceye dalıyor acaba ne demek istedi diye :-)

1|0
    0|0
    • Burası sapık bir site değil. Burası, insanların sorularını ve görüşlerini belirteceği bir site. Senin düşüncelerin sapıksa yapılabilecek birşey yok. Saçma düşüncelerini al ve kaybol

• Peki sayın gizli kullanıcı, en iyisi ben sapık düşüncelerimi alim ve kaybolim :-)

• Yanlız az önce ergenin biri bir akdeniz meyvesiyle ilgili bir soru sormuş. Acaba bununla bir ilgisi olabilir mi? I-ıh?
      Tamam kayboluyorum :)

Erkekler Ne Diyor 11

• ikiside güzel

0|0
    0|0
  • piyano. tek geçerim.

0|0
    0|0
  • Arp sesini beğeniyorum ama çalması zordur piyano iyi bir seçim olabilir

0|0
    0|0
  • İkisinin de sesi güzel ikisinide çalamam ama çelloyu seçerdim..

0|0
    0|0
  • Keman.

0|0
    0|0
  • hiç biri sadece ''Ney''

0|0
    0|0
  • Piyano

0|0
    0|0
  • piyano ve keman eşsiz uyumu. Farid Farjad

0|0
    0|0
  • piyano

0|0
    0|0
  • Çello

0|0
    0|0
  • Piyano

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaylı çalgı zordur. İşitmenin iyi olması gerekli. Yoksa çabuk sıkılırsın. Piyanoyu tavsiye ederim. Ama o da zor. Müzik basit değil. Çabalamadan yapamazsın.

0|0
    0|0
  • Bence piyano yani bir sebebi yok aslında ikisininde sesi gayet hoş ama piyanoyu daha çok yakistiriyorum bayanlara :)

1|0
    0|0
  • Piyano bence :)

0|1
    0|0
  • Piyano

0|0
    0|0
Yükleniyor...