Adam Fawer'in Olasılıksız kitabını okuyan var mı?

Adam Fawer'in Olasılıksız kitabını yeni aldım ilk başlar biraz sıkıcı geldi. Okuyan var mı ve beğendiniz mi?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• 30. sayfada biraktim , cok karisik gelmisti asdf

0|0
    0|0
    • Roman 30 dan sonra basliyor du yorumda da belirttim :) bence geri al eline ve okumadan once kucuk xapli bir poker kurallari na bak. Inan iyi ki okudum diyecegin tarzda bir roman @ __Hestia__

Erkekler Ne Diyor 6

• Hemen her kitap ilk olarak okuyucuyu olay döngüsüne, mekanlara ve karakterlere hazırlamaktadır. Dolayısıyla ilk bölümler biraz durağan gelebilir.
    Ancak yılmayınız okuyunuz.
    Okunmaktan vaz cayılan kitaplar, intihar ediyorlarmış :/

1|0
    0|0
  • Evet okudum. Hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan. İlk başları sıkıcı gelsede sonrası saracaktır. Onu bitirdikten sonra da empati'yi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • İlk sayfalarda sıkılma riski var özellikle poker bilmeyen biri için :)) ama devamında sürükleyici ve müthiş bir roman filmini çekme ihtimalim olsa bir saniye düşünmem :) okumadiysan şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Evet beğendim.

0|0
    0|0
  • yok okumadım

0|0
    0|0
  • Okudum. Tarz meselesi. İlgini çekmiyorsa zorlama. Kendi tarzına uygun kitaplar oku.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben okudum enfes kitap evet ilk başlarda sıkıcı ama kitabı bitirince iyiki okumuşu diyeceksin adam fawer empati kitabıda çok güzel onuda tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • beenn bayağı oldu

0|0
    0|0
  • En sevdigim kitap Kesinlikle okumalisin :)

0|0
    0|0
  • ben okumadımda bitirenler hep çok güzel diyolar

0|0
    0|0
  • Biraz aktif bir kitap. Okuyucudan katilim bekliyor. Ama vaz geçme.

0|0
    0|0
  • evet iki kere okudum. başları sıkıcıydı ama sonra güzel oluyor kitap okumaya devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • Cookkk güzel bir kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor...