Anime önerir misiniz?

Anime önerir misiniz? sizin için sürükleyici olan ve populer olmayanlar çünkü populerlerin hepsini izledim zaten

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Watamote
    Ookami shoujo to kro ouji
    bokusatsu tenshi dokuro -chan
    Danshi koukousei no nichijou
    Seitokai Yakuindomo
    Love Lab
    koi to senkyo to chocolate
    clannad + clannad after story
    fairy tail
    gintama (dicem ama izlemişsindir :D)
    bokurawa minna kawaisou
    gekkan shoujo nozaki-kun
    bunlar genelde 13 24 bölümlüklerden fairy tail ve gintama hariç :)) ve geneli romantik komedi.. ama güzeller

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• anime diyince orada durucan :) berserk evet kraldır onun dısında cowboy bebop efsanedir... samurai champloo superdir basilisk iyidir van helsing guzeldir kenshin filmi güzel... one piece ve bleach var tengen toppa gurren lagann var.. death note var. full metal alchemist super.. daha aklıma gelmeyen bır kaca tane olabılır

0|0
    0|0
  • death note dicem izlemişsindir

0|0
    0|0
  • www.turkanime.tv bir sürü manga var illaki hoşuna gidecek birşeyler vardır. (;

0|0
    0|0
    • manga? saçmalama

• çevirmek değil

• Hayret edersin ya çattık akşam akşam bak dostum farkı ne esasta biliyorum ama benim için hiç bir farkı yok otisabi ya da sandık içi manga çizgi filme uyarlansa anime olurdu ama bende yine otisabi ya da sandık içi olarak kalırdı manga = anime yani bugün izledikleri dizilerde bir zamanlar romandı ikisi arasındaki fark kadar fark var biri öz anlamlı diğeri entrika ve dolanmlı

• Nami, Chelsea gibi karakterleri olan vardı, One Piece sanırım.

0|0
    0|0
  • death note popüler mi bilmiorum ama harikaydı

0|0
    0|0
  • Death note.

0|0
    0|0
  • Sword art

0|0
    0|0
  • Naruto +++++
    Basilisk
    Elfen lied
    Sword art online

0|0
    0|0
  • anime kim yaa :DDD

0|0
    0|0
  • Berserk berserk berserk

0|0
    0|0
  • konulu mu?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hanasakeru Seishounen diye bir anime izliyorum. Yeni başladım güzel gözüküyor. Death Note'yi izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Fullmetal alchemist dicem de izlemişsindir:) aklıma hep popüler animeler geliyo:)

0|0
    0|0
  • Zetsuen no tempest
    Claymore
    Ao haru ride
    Blood+
    Steins gate
    La corda d'oro

0|0
    0|0
Yükleniyor...