Çok etkilendiğiniz filmler?

Sizi derinden etkileyen hayatımda izlediğim en güzel film dediğiniz tek filmi paylaşır mısınız?

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• The Pacific :(((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Evellki sene seyrettiğim (War horse) savaş atı filmi çok ama çok muhteşemdi.. Göz yaşları içinde içimi çeke çeke ağlayarak izledim.. İzlemeyen varsa tavsiye ederim.. Neden dünya da en sadık hayvan at olduğunu o zaman anlarsınız...

1|0
    0|0
  • Aamir Khan tüm filmleri
    Forrest Gump
    96 saat
    Yeşil Yol
    Cesur yürek...
    #V

1|0
    0|0
  • bu filmden etkilenmiştim www.vipfullhdfilmizle.com/.../

1|0
    0|0
  • Adını tam hatırlamıyorum ama dünyanın sayılı dahilerinin birinin hayat hikayesini anlatan bir film vardı ondan çok etkilenmiştim.

2|0
    0|0
  • 21 , zamana karşı , temel içgüdü , lucy , sihirbazlar çetesi , esaretin bedeli , seven ( yedi ) , wanted şu an aklımdaki bu filmler izlediğinizde size birşeyler veren zihninizi açan filmlerdir düşüncelerini olgunlaştırmanda çevreye ve olaylara bakış açını genişletmende yardımcı olur tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • 3 idiots

1|0
    0|0
  • Yeşil Yol
    İzlediğim en iyi film.

1|0
    0|0
  • into the wild.. özgürlük asfaltı.. eğer macera özgürlük arıyorsan bu film tam sana göre :)

1|0
    0|0
  • 3 idiots

1|0
    0|0
  • çok etkilendiğim ve hiç unutamadığım bir film var adını unutalı çok oldu ama konuşu şöyleydi
    grup kurmak için amerikada başka bir şehire taşınmak isteyen çocuğa ailesi hasta olduğu için izin vermiyor. çocuk kaçıyor ve uyuşturucuya başlıyor sonra bırakıyor bir kaza geçiriyor hafızası gidiyor o arada annesi ölüyor babasıda çocuğun lise zamanında dinlediği bütün plakları ve kendi bütün plaklarını hastaneye getiriyor müzik ile tedavi yapılıyor onların arasında çocuğa kendisini hatırlatmaya çalışan babanın her müzikte farklı bir anı anlatması çok etkileyiciydi filmin adını bulursam paylaşacağım

0|0
    0|0
  • Forrest gump

1|0
    0|0
  • Frankenstein'ın Ordusu

1|0
    0|0
  • Yaa tek film çok zor. Ama Black Swan dicem.

1|0
    0|0
  • Gladyatör filmi ve mucize filmi :D

1|0
    0|0
  • blinkende lygter

1|0
    0|0
  • Bilim kurgu istermisin?

1|0
    0|0
  • Forest gump
    Terabithia köprüsü (küçükken izlemiştim) dahada gelmiyo aklıma

1|0
    0|0
  • Sadece sen :)

1|0
    0|0
  • eski bir film
    hitck (aşk doktoru)

1|0
    0|0
  • Tek 1 film degil bu 4 film;
    Ghajini
    3 idiots
    Benim adim khan
    Pk

1|0
    0|0
  • Hayat güzeldir

1|0
    0|0
  • Yılmaz güney Duvar filmi çok etkili bir filmdi.

1|0
    0|0
  • escape plan

1|0
    0|0
  • into the wild

0|0
    0|0
  • endless love sonsuz aşk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10