Romantik guzel hos bildiginiz sarkilar hangileri?

Soyle guzel parca dinlemek istiyorym ama aklima gelmiyor cok muzik dinlemem arada sirada canim isterse acarim simdide aklima sarki gelmiyor yardimci olur musunuz guzel kaliteli olsun hareketli romantik duygusal farketmez..

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Toygar Işikli nin her sarkisi, sen aglama - badem o bilmiyor - neslihan ozlem tekinin her sarkisi gozlerimi kapatsam - ozgur kurum hayalet sevgilim - irem kalbime gomerim o zaman - gokce kirgiz ucu yok - gokhan san, iki alyans var anil durmus - bazilari, gozlerime cizdim seni cesaretin var mi aska -gulay sezer cem ozkan - don bana degismem - badem oyku arash - broken angel, pure love cok emek verdim play listten ara bul yaz ahhsshsg

0|0
    0|0
    • Way yazarken yorulmadinmi tesekkur ederim cok fazla sarki yazmissin birde bunlara bakalim..;)

• Hala iman gevremesi yasiyorum imanim gevredi yazana kadar parmaklar kizgin parmaklar yorgun yeter artik diyordu yeter diyodu, bende severim bu tarz muzikleri faydam dokunsun istedim dinlersin :) arash inkilerin klibini izle baglantili ve cok anlamli şarki ikisi :)

• Ali Atay'ın bütün şarkıları güzeldir bana göre. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Hasretimsinn..

1|0
    0|0
  • Vega-bu sabahların anlamı olmalı gerci bu biraz ask acısına kacıo ama süper

1|0
    0|0
  • Seninle herşeye varım ben

1|0
    0|0
  • nickelbck:how you remind me