Siz hiç sizi takmayan biri için saatlerce hıçkıra hıçkıra ağladınız mı ?

Arkadaşlar ben gecelerin çapkın çocuğuyum hiç aşık olmayacağım derken bir peri kızına aşık oldum tüm kızları tavlama yeteneğine sahip olmama rağmen o kızı tavlayamadım üstelik evlenme bile teklif ettim kabul etmedi ve hayatımda ilk kez aşık olduğum için ağladım ve ağlıyorum bu kızı unutmak mümkün değil çünkü her an burnumun dibinde bu kızı unutma kararı aldım o ortamdan uzaklaşmanın o kızı unutmama yardımcı olabileceğimi düşündüm ve şu an yine o kız karşımda ne yapacağımı bilmiyorum bu şarkıda içip sadece ağlamak elimden geliyor link

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• insan bişeyi çok isterse yaparmış bende buna inananlardanım. seni istemiyor olması yaşam tarzından dolayıdır diye düşünüyorum. kendine çeki düzen veririsen olumlu izlenim bırakırsın onda. fazla rahatsız edici olmadan ilgini belli etmeye devam et...

0|0
    0|0
    • cevabınız için teşekkürler çok yardımcı oldunuz

Kızlar Ne Diyor 12

• Ağladım.

0|0
    0|0
  • şarkıya bak ve düşün alla alla ...

0|0
    0|0
  • Kızların canını çok mu yaktın sen ? Ne ekersen onu biçersin denir ya hani.

Ağlamaktan başka yapacağın bir şey yok.

0|1
    0|0
    • hep ağlatan taraf ben olmuştum şuanda ağlayan taraf benim

• çok ah almışsın bence

1|0
    0|0
  • ağladık kardeş

0|0
    0|0
  • diğerlerinin bedduası tutmuş. öyle olur zaten.

1|0
    0|0
  • sekiz yaşındaydım sadece. o da saatlerce değildi. uyudum, uyandım ve geçti. her zaman bu kadar şanslıydım. uyurum, uyanırım ve geçer. bazen geçmesin istiyorum ama geçiyor. öyle olmak zorunda.

0|0
    0|0
  • umrumda olacağını sanmıyruum -_-

0|0
    0|0
  • ağlamak ne kelime onu her görüşüm de öldüm.

0|0
    0|0
  • elbette

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • yalvar yakar peşini bırakma bence

0|0
    0|0
    • kız asla yüz vermiyor evlenme bile teklif ettim diyorum galiba beni istemiyor unutmaktan başka çarem yok gibi

Erkekler Ne Diyor 5

• BKZ: her kuşun eti yenmez.

0|0
    0|0
  • sayılır, ağlamadım ama çok acı çekmiştim

0|0
    0|0
  • Baltayı fena taşa vurmuşsun..

0|0
    0|0
  • Kimse için ağlamamam ben.

0|0
    0|0
    • aşk hiç sana uğramamış demek ki

• Hayır 10 yıldır devam eden bi aşkım var ona hiç söylemedim ve çıktığım kızların hiç birisine de aşık olmadım aklımda o olduğu için. Yinede asla ama asla ağlamam sadece içim acır.

• Ya bırak kız sana deger vermeyecek,sen oturup aglayacaksın he ? Afedersin ama mallıkta son nokta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...