Bir otelde 1 gece kalabilmek için 74.000TL öder miydiniz?

Dünyanın en pahalı oteli Grand Resort Lagonissi'de Kraliyet odasında sadece bir gece geçirmek için kişi başı 32.000 Euro yani 74.000 TL ödemeniz gerek.Çok zengin olduğunuzu varsayın bir otele bu kadar para verirmiydiniz? Ben enayilik olarak değerlendiriyorum şahsen. link

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• aynen bencede enayilik o kadar parayı çok zengin olsam bile vermem bir geceliğine.zenginiz diye bu kadar da savurgan olmamak lazım tutumluluk her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • tuvalet kağıdı yerine euro kullanıyorsam kalırdım tabi

0|0
    0|0
  • o parayla neler yapılmaz ki.. uyumak için veriyorlar üstelik..

0|0
    0|0
  • hayır o prayla kaç gece kalırım ve 5 yıldızlı güzel bi otelin recidensnda :)

0|0
    0|0
  • uyumak için vermem o parayı.

0|0
    0|0
  • ne saçma şey ölsem vermem okadar parayı..

0|0
    0|0
  • dünyanın patronu olsam yarım gün kalmam

0|0
    0|0
  • yaani tam bi enayilik hem de :D

0|0
    0|0
  • Ne özelliği varmış ki ?

Milyoner oluyum yine vermem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok zengin olduğunda her tür enayiliği yapma hakkın vardır .. zaten hatta mümkünse saçma sapan da olsa para harca ki piyasada para dönsün ..

0|0
    0|0
  • Salak lan bu millet =D

0|0
    0|0
  • microsoftun sahibi bill gates kadar zengin olsam belki.

0|0
    0|0
  • dimi bill gates birgün bir restaurant a gider.çıkarken 1 dolar bahşiş bırakır.bunu görenler oğlunuz geçen hafta bu restaurantta yemek yedi ve 100 dolar bahşiş bıraktı derler.bill gates in cevabı;o bir milyarderin oğlu,bense bir çiftcinin oğluyum.(nokta) bu söz yeterli bence

0|0
    0|0
  • Dünyanın en pahalı otelinde kalacaksam dünyanın en zengin adamı olsaydım eğer gidip verirdim o parayı;)

Zaten o dünyanın en pahalı oteli bende dünyanın en zengin insanıyım abest bir durum olmazdı bence.

0|0
    0|0
  • Oraya 74 binlira vereceme gider bir kaç garibanı evsahibi yapardım.

0|0
    0|0
  • bırak ne yapcan kızı :) kız gibi araba alırsın BMW çek altına ondan sonra kız gelir zaten :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...