Şiir yazmalımıyım sizce bunu 10 15 dkk arası yazdım sadece ufak hislerle incelemeden?

(S) evgiydi adındaki her harf
(E) n değerliydin gözümde
(N) e olmuştu kalbime gülücükler yüzümde
(İ) stanbul gibi aşık oldum her sözünde

(S) eviyorum dedim sana
(E) llerini uzatırken bana
(V) e bekledim en güzel hayallerinle
(İ) rkildim bir ara ellerinde
(Y) ar dedim, yar dedim
(O) lmazsa sevgin kalbimde
(R) Ahat değildi içim
(U) nutalım hepsini beraber gezelim
(S) eni Seviyorum gel be güzelim...

(BLEES)

Güncellemeler:
(M) utluluğun bendeki adresisin güzelim

Son sıra yanlış harfle baslamış yerine bunu kullandım..
Işık var mı ki, benden olurmu acaba, babam böyle kek yapmayı nerden öğrendi :))) aklımda deli sorular
Siirlerinizide bekliyorum varsa yazan

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Işık var kelime dagarcigini biraz daha genisletirseb cok daha iyi olabilir.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim, evet katılıyorum sana orta okul mezunuyum idare et bol kitap okumam lazım yazarken farkına varıyorum üretmekte zorlanıyorum kelimeleri maksat duyguları yontmak işte biraz

• Esf. Tesekkur etmeni gerektiren bir durum yok sen kimsenin dedigine takilma bol bol belgesel izle ozellikle sanat uzerine, turk sanat muzigi dinle cok faydasi olacakdir ve kendini yazarken mutlu hissediyorsan yazmakdan hic vazgecme. Emegine saglik..

• Yani şu an baya umut aşıladın türksanat müziği dinlemeyi severim. Dediklerini daha çok dikkate alıcam önerilerin için seninde ağzına yüreğine sağlık

Kızlar Ne Diyor 1

• guzel begendım
    bırazdaha uzun olsaymıs keske

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, son sırayı yanlış yazmısım zaten m harfiyle başlaması lazımdı..

• duzelt bende kagıta gecırıyım arkdsma hdye edym

• Mutluluğun bendeki adresisin güzelim... Olarak gecebilirsin kağıta

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorsan 2 şiir kitabı okumamıştır. :) Bizim ülkede şiir okunmuyor diyorlar ya, haklılar. Bizim ülkede şiir okunmuyor, yazılıyor. :))

0|0
    0|0
  • Çok iyi geliştir kendini ama amacın kızlarsa baştan bırak

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.. burada amacım Xper he söz konusu karsı cins olucaksa hakedene yazarım sadece o okur. Yani kızlar değil amaç öyle seviyorum ama cok tıkanıklık yasıyorum bazı kelimelerde yapabildiğim kadarı gecerli mi onu merak ettim

• Her yazdığıma mantıklı dönüşler yaptın o anlamda dedim

• Mantıklı düşündüğün yeterli

• Tutkun varsa yazmalısın ama çok ileri noktalara gelmek icin acılar lazım sana

0|0
    0|0
    • Cok ileri değil öyle kafamı dağıtıcak kadar, tesekkur ederim

• Rica ederim kaleminde acı fıskırdıgında cok iyi bir sair olabilirsin bol sans

• Rus?

0|0
    0|0
Yükleniyor...