Ürgüp, Göreme, Kapadokya? Hangisine gidilmeli?

Annem ve babamı iki günlük bir tatile göndermek istiyorum Nevşehir'e. Oraya yakın bir ilde oturduğumuz için Nevşehir'i seçtim. Hangi ilçesi olmalı? Ve kalıp memnun kaldığınız bir otel var mı veya bildiğiniz? Öneri istiyorum yardımcı olur musunuz..

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• şu anda kapadokyada tatildeyim. iki gün gelmiştim bayıldım. bir haftaya uzattım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu mevsimde Kapadokya'nın hiç tadı olmaz. Ama bir değişiklik olsun diyorsan Göreme'de kalınacak çok sayıda, her seviyede otel var. Hiç değilse otelde de hoşça vakit geçirebilirler.

0|0
    0|0
  • Bölgedeki otellerin cogu butik kategoridedir hepsinden memnun kalınır tripadvisor dan otellerın puanlamalarına bakabilirsin ürgüp de kalmaları iyi olur

0|0
    0|0
  • kayseriden mi göndereceksiniz anne babanızı, günübirlik gezilecek yerler. bence kozaklıya hamama gönderin

0|0
    0|0
  • Boşver gelmesinler buraya

0|0
    0|0
  • Göreme en iyi yer

0|0
    0|0
  • Üçü de yakin hepsine git

0|0
    0|0
  • kapadokya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gitmişken 3ünü de gezebilirsiniz. Zaten araları kısa kısa. Bir de geceleyeceksiniz sanırım. Bol bol vakit de okur.

0|0
    0|0
  • Bunlar hep birbirine yakin yerler zaten, hepsini görebilirler. Nevsehirde bir otelde kalmistim sehir merkezinde ancak pek tavsiye edecegim bir yer degildi.

0|0
    0|0
  • kapadokyada kalmıştım. gitmişken hepsini gezsinler avanosu da görsünler.

0|0
    0|0
    • Bildiğiniz otel var mı peki?

• çok oldu ben gideli önersem doğru olmaz

• Hepsi çok yakın 2 günde hepsini rahat rahat gezersinn. Ama illa biri diyosan ben kapadokya derim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...