Neden Türkiye değil de Yurtdışı?

Türkiye'de bir çok gezilicek yer, görülücek mekan varken, bir çok tarihi miras varken neden yurtdışına çıkıp dünyayı gezip görmek isteriz?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben öyle kale heykel eser görmek istemem, insan kültürü ilgimi çekiyo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• burada ki el altında gibi hissettiriyor.

0|1
    0|0
  • Yurtdışına gitmek daha pahalı ve her zaman çıkma ihtimalimiz yok, ayrıca tamamen farklı bir kültür :) Her ne kadar Türkiye'yi gezmeye çalışsamda yurtdışı bu yaşta daha çekici geliyor

0|1
    0|0
  • kendi adıma, önemli olan farklı mekan profili değil farklı insan profili görmeyi tercih ederim. bu yüzden yurtdışına çıkmayı çok istiyorum. Türkiyeyi sevip sevmemek çok başka bir konu.

0|1
    0|0
  • yabancılara özenmektir bu

0|1
    0|0
  • Turkiye candir ya :)

0|1
    0|0
  • Paraları yurtdışında yemek daha cazip geliyor sanırım ^_^

0|1
    0|0
  • Yurtdışı daha çekici

0|0
    0|0
  • haklısın.
    ülkemiz çok güzel ve tarihi yerlere sahip.

0|0
    0|0
  • yok ya benim canım Türkiye'M bana yeter :)

0|0
    0|0
  • Çünkü farklı! buradakiler emekli ounca rahat rahat gezebileceğimiz ya da bir akrabayı ziyaret ederken gezebileceğimiz ve hemen hemen her yerde benzerlerini bulabileceğimiz şeyler. Ayrıca kültürde önemli ben farklı kültürleri yerinde görmeyi çok severim ülkemizde de çok fazla kültürel çeşitlilik var ama kültürü etkileyen en önemli unsurlardan birisi yani "dil" ortak. Bu yüzden daha çekici oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yurtdışına çıkmak için zaman ve maddi imkanlar önemlidir. Genç yaşta en güzeli dünyayı gezmektir. Dinç iken ve para da yeterse gezmeli. Türkiye her zaman gezilir. Ama haydi diyip yurt dışına çıkmak sabır gerektirir çünkü vize işi zor.

1|1
    0|0
  • e türkiyede tarihi eserlere beton döküyorlar üstüne market yapıyolar kırıyolar parçalıyolar sonra satıyolar gitmeyip napalım

0|1
    0|0
  • artizlik ;) ay ben yurtdışına çıktım bilyoonuz mu kızlaaar...

0|0
    0|0
  • Çünkü filmlerde adamlar iyi satarlar bize güzelliklerini ve özentiliklerden kaynaklanan bir durum olsa gerek :D düşünsene gecen efes e gitmek mi havalı eifel e mi :D

0|1
    0|0
  • Zaten Türkiye de yaşıyoruz gidilebilecek yerlere zaten gidiyoruz , hep Türkiyeyi görecek değiliz ya , farklı yerler görmek her zaman insanın bakış açısını genişletir , açar.

0|1
    0|0
  • Farkli mimariler soz konusu oldugu icin.. ve daha populer oldugu icin..

0|0
    0|0
  • Elimin altında istediğim zaman giderim gibi geliyor birde yurtdışında şehirler daha güzel yemekler çok güzel olmasada Türkiye de tam tersi yemekler enfes şehirler köy

0|0
    0|0
  • Turkiye dekiler elimizin altında kardesim her zaman gideriz, bir de afedersin her boku biliyoruz ya...

0|0
    0|0
  • Cahillikten

0|0
    0|0
    • Emin misin :))

• Evet tarihten bir haber Olan Nesil yetisiyor.
      Turkiye medeniyetler Diyari kimse pek ilgilenmiyor.
      Elin japonu Gelir buralari gormeye biz buralari gezmektense Farkli ulkelere gideriz oda ozentilik oluyor biraz

• Ben farklı kültürlerden insanları görmek için giderdim

0|0
    0|0
  • Eskiden osmanlıya gelinmek istenilirdi şimdi ise amerika ya devir değişti patron kimse oraya

0|0
    0|0
  • Farklı Kültür'ler farklı diller tanımak iyidir.

0|0
    0|0
  • Değişiklik iyidir heryerin kültürü farklıdır bunu görmek yaşamak güzeldir :)

0|0
    0|0
  • Görgüsüzüz.

0|0
    0|0
  • Insan once kendi etrafini dolastik

0|0
    0|0
Yükleniyor...