Kore dizisi izleyen var mı 😊😊😊 ?

Yabancı dizi izlemeyi çok seviyorum. Amerikan, ingiliz, italyan derken son yıllarda Kore dizilerinide takip etmeye başladım :)) en sevdiğim ilk 10 :))
- Secret garden
- à gentılmen dignity
- Man from the Star
- you are beautiful
- beautiful Man
- Boys over flowers
- the heirs
- Personal Taste
- gu family book
- Coffee Prince

Liste aslında çok uzar çünkü hepsi çok güzel :))
Şu sıralar pinocciho dizisini izliyorum devam ediyor hala 19. Bölümde şu an :)

Siz seviyor musunuzz? :)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ne koresi yiiaa dizi dediğin American Horror Story, Sons of Anarchy, Family Guy, Fargo, Davinci Demon's, Supernatural, The Originals, Salem, The vampire diaries, Sherlock, Brooklyn 99, Ozz ve Vikings'dir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hey bendensin bende cok seviyorum kore dizisi ayrıca koreyi cok seviyorum korece ogreniyorum su sıralar bir cok koreli arkadasım var :) ve sana high school love on ve my girl friends is gumiho oneriyorum izle ^^

1|0
    0|0
    • Koresever görünce bile mutlu olan insanım ben :)) gumihoyu izledim High School Love On çok önerildi ama bir itici geliyor bana :)

• İnfinite kısmı beni etkiliyor zaten 😍 başlayım yarın teşekkürler çinguu <3

• Rica ederim tatlım ^^ :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok severim ama izlemedim hic =/

1|0
    0|0
    • İzlemeye başla bence çok güzel :)

• Tv de şuana kadar Boys over flowers verildi trt okul kanalında bir de trt 1 de saraydaki mücevher vardı :) ben internetten izliyorum :) kore dizi izle yazarsan birçok sayfa çıkar karşına :)

• Teşekkürler =)

• izlemem

0|0
    1|0
  • Dizi değilde kore animeleri çok güzel :)

1|0
    0|0
  • Kore gazilerine bile yer vermiyorum otobüste.

0|0
    2|0
  • tam asosyal birisin.

0|0
    0|0
    • Asosyallikle alakası yok boş zamanlarımda izliyorum

• Bu bir iki senelik bir şey değil ben uzun yıllardır yabancı dizi izliyorum ayrıca bir çok filmde izledim. Üniversite öğrencisiyim hukuk gibi zor bir bölüm okuyorum ve gayette arkadaş ortamı olan insanım. Zamanı doğru ayarlamakla alakalı olan bir şey bu.

• Himm SEN yine kendine dikkat fazla ekrana bakma

• kbs world hd de bitane görmüştüm

0|0
    0|0
  • Onu Kore p*rnosu izleyen var mı diye soracaktın :)

0|0
    1|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Ya isin yok sanirin ;) bu kadar diziye vakir ayirabiliyorsun

0|0
    0|0
    • Bunu bir kırk katını izlemişimdir genel olarak :) öğrenciysen, devam zorunluluğu olmayan bir bölümdeysen ve yurtta kalıyorsan vakitten bol ne var ki? :)

• Allau kolaylik versin fazla kaptirma ;) bende bir ara sardim iyi degil

• Korelileri koreyi koreceyi sevmem seveni de sevmem

0|0
    1|0
  • Abla bak kendimi tanıtayım sana

Merhaba, ben Gül. :) Hukuk Fakültesi öğrencisiyim, sıkı bir yabancı dizi takipçisiyim. Ayrıca film de tabi :) bu konularda oldukça fazla bilgi sahibiyim diyebilirim. Kitaplar bana iyi gelen şeylerden, kitaplar hakkında bencelerim var bakıp öneriler ekleyebilirsiniz.
    Hayvanları çok fazla seviyorum ve onlara bir şey olunca canımdan bir şeyler kopuyor. Lütfen hayvanlara zarar vermeyin, onlar çok savunmasızlar ve masum bebek gibiler..

Öyle işte.

Of pof kıskandım resmen :/

0|0
    0|0
  • ama o dizileri izletebilmen için bunu yapman gerek :D
    www.film.com.tr/.../eniyiler6.jpg

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hepsini izledim^^ :D

1|0
    0|0
  • Hayır izlemiyorum çok aşk barındırıyor.

0|0
    0|0
  • seviyorumm yazdıklarınında bir çoğunu izledim :)

1|0
    0|0
  • hentai

0|0
    1|0
  • bende merak ediyorum ama ilk hangisinden baslamliyim bilmiorum onerin hangisidir?

1|0
    0|0
    • İlk secret garden izle :) ilk birkaç bölüm sabret sonra harika oluyor :)))) gençlik dizisi istiyorsan Boys over flowers izle zaten çoğu koresever ilk onla başlamıştır :))) o da çok çok iyi :))

• cok sevip zar zor kavusan acikli bise olsun benim hint filmlerim oyleydi icile islercesine dram romntikdi onun gbi olsa kacirmaz izlerdim

Yükleniyor...