Kapat

Astral seyahat yapan var mı tehlikeli mi?

Arkadaşlar ciddi cevap verirseniz sevinirim ve gerçekten yapan (istemli-istemsiz) astral seyahate çıkan arkadaşlar varsa yardımcı olsun. Bunun korkulacak yanları var mı ,? Tehlikeli mi?

Güncellemeler:
Bilmeyenler cahil cahil yorumlar yazmasın
Varlık vs görme olasılığım var mı? Yapanların söylediği kadar iyi bir şey değil gibi gözüktü :D

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Şiddetli çarpışmalarda bazen airbag açmıyor diyorlar..

upload.wikimedia.org/.../...ft_rear-1_20100822.jpg

0|1
    1|1
  • Bende Opel Corsa var Astra yok maalesef, temiz araba ama korkmuyorum

0|0
    0|0
  • 10sn ye sürmüştü tehlikeli diiil

0|0
    0|0
  • Kamilkoç dan şaşmam.

1|1
    0|0
  • 3 gün önce yaptım başarılıydı, tehlikesi var hemde çok var ruhunun karmaşık bir yerlerde sıkışması ve çirkin şeyler görmen vs vs, Lucid yapmanı tavsiye ederim astral öyle kolay yapılmaz çok zaman gerekir ama illada yapıcam diyorsan riskleride var

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• Lucid rüya çok gerçekçi olmuyor bende.. Hani tam uyanacağım anda oluyor

• Hımm.. zihnini daha çok ver derinleş sessizlikte''

• Çok iddalısın :)) Denersen bilgi ver parapsikolojiyle ilgileniyorum.

0|0
    0|0
    • İlk çıkmaya çalıştığımda kalp atışlarım vs hızlanmıştı hani bayılıyormuş gibi bir his bembeyaz olmuştum tırstım çıkamadım sonra :D

• İnan seninle aynı duyguyu paylaşmak isterim ama ben senin kadar cüretkâr değilim :))

• Astral seyahat nedir ki

0|0
    0|0
  • Geçen genel eve ışınlandim tam olaya giricez uyandım o gunden sonra yeminliyim bacım

0|0
    0|0
  • Uzak durmanı öneririm

0|0
    0|0
    • neden :D

• isteyince her şey olur :D

• o an ne ıstedıgıne dıkat etmek lazm riskli

• Yaptığını iddia eden 2 arkadasım oldu ama bana gercek dışı gibi geldi..

0|0
    0|0
    • Nasıl anlattılar?

• Cok uzun canım ben onu yazıcak kadar uzun burada durmucam bunu yarın burdan yazarım ama k bakma şimdilik

• yalan o yalan

0|0
    0|0
  • Ben bir kez meteor a çarpıyor dum
    Çok pis tirstim

0|0
    0|0
  • Tehlike ve korkulacak yönleri tabi ki var senin bilgine göre + - yönleri fazlasıyla değişir

0|0
    0|0
  • başka işiniz yok mu sizin

0|0
    0|0
    • İşim olsa yapmam zaten mk çok sıktı bu boyut :ddd

• Az çok araştırdımda netten faydası ne oluyor bunu yaptığımız zman?

0|0
    0|0
    • cinlerle vs takılabiliyon.. Başka varlıkları görüyorsun... Boyutlara gidebiliyorsun uçabiliyorsun :D Milleti dikizleyebiliyorsun geliştirirsen rüyalarınada girebiliyon demişti bir arkadaş..

• Hadi ya iyiymiş o ücretsiz seyehat ha araştırıyımda gideyim o zaman

• YAPAN VARSA Bİ UZAI DOLAŞIN BAKALIM BAŞKA CANLILAR DA VAR MI BİZİ AYDINLATIN (!)

0|0
    0|0
  • ben yaptım yükseldim de sonra anam kafama terliği fırlatında 2. kattan düştüm :(( mutlu musun?

0|0
    0|0
  • Korkulacak bir yani yok bir zarari yok sadece yogunlasma veya odaklanma kismi biraz sıkıntı :)

0|0
    0|0
    • cindi uzaylıydı vs görmek pek hoş olmaz:D

• Haci ne uzaylisi be gitmek istedigin yere odaklanacan cin min yok rahatiye bak ;)

• yaptımda dönüş yolunu bulamadım kayboldum

0|0
    0|0
  • o ne la :D

0|0
    0|0
  • Aslında her rüya bir astral seyahattir ama biz ona rüya diyoruz

0|0
    0|0
    • Astral seyahat ruhun bedenden zihinen ayrılması demek.. Rüya bizim kafamızda oluşur.. Rüyayı kontrol etmeyede Lucid Rüya deniyor

• Ben çıkışa geçiyordum fakat heyecan yaptığım için başaramadım

0|0
    0|0
  • Astral seyahatine giden bir kıza geçen sene 7 kişi tecavüz etmişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gerçekten yaptım mi bilmiyorum bununla ilgili bir yazı okudum dergiden gece yattığımı sadece ona odaklandım ve o kişinin yanında olduğumu uyurken saçını oksadigimi sabah uyandığımda hiç uyumamis gibi hissettim ve o kişiyle karsilastigimda beni rüyasında gördüğünü ve saçını oksadigimi soyledi ama bu tesadufmudur bilemem

0|0
    0|0
  • Bebeyim ben yapacaktım baktim, sordum, araştırdım ve ben korkan bir insan oldugum icin -seni bilemem- Astral seyahate çıktığında 3 harflileri canlar tarzı seyler görüyormussun ve bilinc altın bos oluyor hic bir sey düsünemiyorsun geri dönme olasılığın biraz zor olabilir canım dikkat et

0|0
    0|0
    • Daha çıktığım yok zaten :D

• Tehlikeli tabi ki.

0|0
    0|0
    • Ne tehlikesi var ki?

• Boyut değiştiriyorsun kolay bir şey değil ve her şey görünür oluyor çok da iyi bir şey değil bazı şeyler görünmezken güzel. Bir daha düşün derim ben.

• Bende yapmak istiyorum. Ama nerdrn nasil baslamaliyim hic bilmiyorum. Yardimci olabilrmisin?

0|0
    0|0
  • Risklidir önermem :) ama yapacak olacaksan astral 4 boyutludur :) biri suanki halimiz biri bitkisel ve biri varkiklarin oldugu boyut sonuncu ise karanlik ölüm. Astraldan korkmaman lazim korkarsan ani korkular gibi falan ölümle gerceklese bilir.

0|0
    0|0
    • Korkutmasaydın iyiydi :D

• Peki astralin nesi bu kadar zevkli yani?

• Ilk yapmanda odandan cikmaman lazim. Cok basarili olduğun da istediğin kisinin yanina gidebilirsin veya istediğin yeri gezebilirsn :) bu zevkli degilmidir sence? :)

• istemsiz çıktım evet.

0|0
    0|1
    • Nereye ciktin. o nedemek yaw

• Nasıldı?

• uyku felcini bilirsin. ben de çok olur. bir gün uyku felci oldum gene bedenim uyuyor ama ben uyanığım. o sırada bir anda çıkmak istedim bedenimden. bir uğultu çınlama sesi ve çıktım kendimi yatağın ucunda buldum korktum ve geri dönmeye çalıştım ama fiziken hareket edemiyorsun astralde o anda işte dönmek istediğimi düşünmemle uyanmam bir oldu. bir dahada olmadı. ne zmn uyku felci olsam denesemde olmadı o çınlama sesi yapamadım.

Yükleniyor...