Grinin elli tonuu :) ?

sinemada vizyona girecek bu film gidecek olanlar var mı ve türü erotik mi aşk mı tam bılmıyorum da :)

0|0
17|32

En İyi Kız Görüşü

• Kitabını okumustum bitiren kadar elimden birakamadim mutlaka filminde gidicem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Sadizmi teatrelliştirilmiş bir halde yutturuyorlar güzelim size...
    Sinema sektörü satacak bir şey bırakmadı çünkü artık; alenen para kaldırmak için ateşle oynuyorlar..

Resmen, bir daha asla düzelmeyecek olan hislerinizle oynanıyor, farkında değilsiniz..
    .. ve en acısı da, buna seve seve alet olmanız..

1|2
    1|0
  • Tövbe est. koskoca osmanlı nerden nereye geldi..

0|0
    1|0
  • Aşkı memnuyu izledik de noldu ;)

0|0
    0|0
  • ben bununla ilgili bir konu açmıştım. Kitabı'n serisini okudum ve mutlaka gideceğim.

1|0
    0|0
  • Dibine kadar erotik. Okudum serinin 3 kitabınıda. Libidolarını kontrol altında tutamayanlara tavsiye etmem :) yaş sınırı olmaz normalde ama burası Türkiye.. gidersen eğer filme aşkı falan unut tamamen erotizm kokan bir film olacak. Ne zaman girecek vizyona?

0|0
    0|0
  • merak ettim yaşın kaç :D bence yoktur ama kitaplari harika idi. filmleri de öyle olacak bence :D

1|0
    0|0
    • 19 yas.
      umarım.

• sana yazarım ben :D

• tamam cidden tepkini merak ettim beklicem mesajını. biraz zaman alacak ama olsun :D

• Kitabını okumuş biri olarak, fimindeki sahnelerin oldukça basit olduğunu bilsem dahi gitmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • güzel mi ki kıtabı

• Senin verdiğin herhangi bir bilgi buradaki soru ile Bağımsız Olmayacaktır. Ve burdaki soruyu okuyan her birey sori ile bağımlı yorumları okumak için soruya girmekte ve bunu kendi istekleri ile yapmaktadır.
      Kimi neyden koruyorsun?

Açık yureklilik ile önerini yapmış olsan ardından, bu konu hakkında konuşmak istersen yazabilirsin desen saygım olacak.

Ama önerim var ama açık açık söyleyemem küçüklerde okuyor deyisin buradan oldukça basit gözüküyor. Zira soru erotik bir film ile alakali. Iyi geceler.

• Burada sadece bu konu üzerine gelenler ve yeni öneriler ile yanlış yerlere gidelecek insanlar olabilecek iken ben bunu yapmam. Size de iyi geceler dilerim.

• Tabiiki gidicem.

0|0
    0|0
  • Kitabın serisini okudum harikuladeydi, filminide asla kaçırmam :)

1|0
    0|0
  • Komsu kızı ile gitcez... Sonra ne olur bilemem asdasd<3

0|0
    0|0
  • bende gitmeyi düşünüyorum kitabını almıştım okumak bir türlü nasip olmadı kısmet filme artık aşk erotik vs karışık bir film gibi duruyor acıkcası fragmandan anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Izleme yasin kucuk ruyana girer mazallah. Git ders calis

0|0
    0|0
    • Yasımın kucuk olduğunu ne biliyorsun troll seni

• Gitcem bir partner bulup.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın varsa onunla gitmemelisin çünkü ateşle barut patlamsı yaşanabilir çünkü erotik sahnesi fazla bir film kitabındanda anlaşılacağı üzere...

0|0
    0|0
    • sevgilimle gideceğim ama :/ o kadarda erotik degıldır yaa sonuçta sınema ynıı

• Sinemada "Bir kadının seks günlüğü" "Melissa P" gibi filmler bile oynadı o filmide oynatırlar çok açık sahneleri olması önemli değil filmi izlediğinizde ikinizinde cinsel isteği artacağı kesin bunu bil ;)

• popiler kultur fılmlerı :D

0|0
    0|0
  • eğer kitaba sadık kalırlarsa erotic ve p*rno arası bir film olur. ama kitaba sadık kalacakslarını sanmıyorum

0|0
    1|0
  • erotik aşk. izleyen çok olur. ama +21 sevgililer günü çıkacak. yaşın tutuyormu

0|0
    0|0
  • Güzel film bacım

0|0
    0|0
  • off gitmek istiyom Jamie Dornan <3 varr :D sadas

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum amâ grl birlik de gidip deneyelim :-)

0|0
    0|0
  • Kitabını okuyorum..

0|0
    0|0
  • türü p*rno başka bişi değil

0|0
    1|0
    • ama prno olarak sınemaya koymazlarkı

• Yasaklarlar onu da aynısını nymphomaniac'a yaptıkları gibi

• evet o filmi biliyorum yasaklanmıştı o

• Asırı erotık

0|0
    0|0
    • cokk muu fragmanı o kdr degıl yaa

• hahahahah :D
      hayır okumadım ama kıtabı gıbı degıldır dıye dusunuyoruuum :D

• Bnden solemesı ıllakı kasınırsan bnden gunah gıttı =)

• Kadınsı bir kitaptı erkekler kesinlikle sevgilinizi götürün

0|0
    0|0
  • İsminde bir albeni var

0|0
    0|0
  • insanların üremesiyle ilgili bir belgesel :)

0|0
    0|0
  • Bir kız arkadaş bulabilsem gidicem

0|0
    0|0
  • Kesin tarihi ne?

0|0
    0|0
  • p. rn. film la o gtme değmez :) başına iş gelir :)

0|0
    0|1
  • Gideceğim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 16

• kesinlikle gideceğim bir film tüm seriyi okudum başta erotik bir oyunla başlayan sonra aşk hikayesine dönüşen bir masal Cristian Grey candır :)

0|1
    0|1
  • Erotik aşk :) yeni tür bu

0|1
    0|0
  • Yaş sınırı 18'den fazla olamaz zaten. Konusu aşk ama farklı bir yaklaşım var, yani arkasındaki hikayeye odaklanınca erotikle alakası yok.

0|0
    0|0
  • aboowww deli sahneler var. kitabını okurken bile bazı yerlerde gözümü kapamışlığım var :DD:D:

0|1
    0|0
    • hhahha ohaaa hadi canım :D

• hahahahah :d iyi yapmsssın yaa :D
      filmden sonra da kıtabınımı okusam acaba :D

• amaan gerek yok napcan :D

• Kitabini okudum 😶 flmi hayal kirikligi ugratabilir.

0|1
    0|0
  • Sevgililer gününde çıkıyormuş bir de off yalnızlık :o

0|0
    0|0
    • eveeet oley :D
      sende gıdersın ıns deme oyle :(

• sorma yaaa sevgililer gunu film falan zaten olmnuş 2 sene hepsi üst üste geldi yaramı deşme kuzu.

• Serisini okuduğum kitap. Erotizm kokuyor baştan sona. Ama abartılacak bir şey yok bence.

0|0
    0|0
  • Elbetteeee.

0|0
    0|0
  • Ben gidicem :D

0|0
    0|0
  • Tabii +18 olmalı..

0|0
    0|0
    • erotıkmıs ya evet olmalıda

• gitme kitaptan beterdir ya her seyin teorisi ne git :)

0|0
    0|0
    • nasıl yanı kötü mu kı kıtabı :/

• Sevgilinle gidilicek bir film değil bence bişey yapabilir :DD

0|0
    0|0
  • Erotik

0|0
    0|0
  • Öyle bir filmi gidip sinemada milletin çaktırmadan orasına burasına dokunmaya çalıştığı bir ortamda izleyeceğime sevgilimle evde izlerim.

0|1
    0|0
  • Elbette olur o yas siniri:/

0|0
    0|0
  • Filme gitmeyi düşünmesem de izlerim mutlaka. Kitabı insanı baya yoldan çıkarır :D:D

0|1
    0|0
    • okudun mu sen güzelmi kıtabı

• evet okudum çok erotik kısımlar var

Yükleniyor...