Ressam mı, yoksa boş vakit mi?

Neredeyse elime kalemi ilk tuttuğumdan beri resim çiziyorum. Gördüğüm, düşündüğüm her şeyi resme döküyorum. Haliyle sanat eğitimi gördüm. Ve şu anda Türkiye'de çizdiğim resimlerden para kazanıyorum. En yakın zamanda da sergi açmaya çalışacağım. Fakat bulunduğum her ortamda neredeyse en az üç kişi ressamlığın bir meslek olmadığını öne sürüyor. Siz değerli kardeşlerimin de fikrini almak istedim. Sizce ressamlık bir meslek mi yoksa kendini oyalamak için yapılan bir hobi mi?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• boş vakit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yetenekle alakalı olduğu için meslek değil bana göre futbolda yetenek işi, iş alanı değil bana göre.. böyle düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Tabiki de meslek, ne güzel sevdiğin para kazanabildiğin bir mesleğin var. Eminim ki sevmediği meslekler de çalışan ve yerinde olmak isteyen insanlar vardır

0|0
    0|0
  • Eğlenceli bir meslek. ama ne kadar kalicidir bilemem. yer edinmek cok zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben sanat sanat için yapılır düşüncesindeyim. Bence para kazanmak doğru değil. Resim çizerken yakaladığın o huzur atmosferi başka oluyor. Demem o ki hobi olarak kullanmak daha makbul

0|0
    0|0
  • bu ülkede boş bir meslek ingilizce öğrenip yurt dışına açılmalısın bu ülkede saygı gören sanatçalara bir bak "ya ya ya" diye şarkı yapılıyor ve milyonlar dinliyor sanat bu mudur? kesinlikle bence bir yeteneğin varsa bu ülkeden koşarak uzaklaşmalısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...